|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj to dela
6.8.2005 20:38:13   
Anonimen
nik je začel ob joku obračat glavico:zmeden: ...hm kak naj povem.:zmeden::ups:.ko leži na hrbtku glavico obrača v jogi,ali pa če je na boku glavo zelo čudno obrača?!upam da veste kaj mislim!:ups::)


lp, nina
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   zakaj to dela
6.8.2005 20:40:38   
Anonimen
Ne, ne razumem, kako lahko glavico obrača v jogi, če leži na hrbtu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zakaj to dela
6.8.2005 20:45:19   
Divja vijolica
hm, moj glavico obrača, če noče več jesti ali preden zaspi.Zgleda pa tako, da glavo obrača levo, desno, levo, desno in to hitro.:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zakaj to dela
6.8.2005 20:46:37   
Anonimen
Divja vijolica, včasih se tako praskajo. Res.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   zakaj to dela
6.8.2005 20:48:44   
jazz
Moj Matic je tako delal kadar je trmaril. Drugače se pa ne sekiraj, pač se je to naučil in mu tako paše- trenutno, dokler se ne bo česa novega spomnil. Počakaj še malo, ko se ti bo začel cel prevračati na trebuh, :)- to ga boste še iskali po postelji!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zakaj to dela
6.8.2005 20:49:36   
Jančika_
Naš med hudim jokom (onim pravim, ne med izsiljevanjem) postane v obraz čisto flekast, glavo pa mu hudo čudno meče v desno. Ko je to naredil prvič, me je skoraj kap in sem hotela letet k zdravniku. Ne vem, kaj sem mislila, da ima kak napad ali kaj:zmeden:. No, ne vem, če je normalno, ampak me ne skrbi več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zakaj to dela
6.8.2005 20:49:58   
Divja vijolica
A res? 8) Ja izgleda, da ga potem preden zaspi začnejo Ušesa ? srbeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zakaj to dela
6.8.2005 20:52:48   
Anonimen
Pa ne ušesa, pač glava. Ko je, mu najbrž postane malo vroče, pa ga začne srbeti. Ko pa zaspi, ga pa itak ne več.:) Saj ni nujno, pravim, da je včasih lahko tudi tako. Pri otrocih moje sestre je bilo. Posebej poleti je to bolj izrazito, ali pa če mu je pač pretoplo. Ni pa čisto nič hudega. Samo tako, sem se spomnila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   zakaj to dela
6.8.2005 20:53:06   
Jančika_
Vijolica, naš si, ko je zaspan, tudi tišči prste v ušesa. In v nos, po novem. Pa v moj nos tudi.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zakaj to dela
6.8.2005 20:55:45   
Jančika_
Hm, spreglej tisti "tudi". MIslila sem na to, da mogoče tudi našega srbijo ušesa, čeprav ne vem, kaj ima moj nos pri tem8).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zakaj to dela
6.8.2005 20:55:59   
Divja vijolica
Ja se mi je zdelo, da glava. Je pa res zmeraj tako premočen v glavo, da je rjuha mokra.
Prej sploh nisem pomislila na to. Samo najbrž proti temu ni pomoči. :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zakaj to dela
6.8.2005 20:58:13   
Anonimen
Ja ne, v poletni vročini itak nimaš kaj. Drugače lahko edino paziš, da ni preveč oblečen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   zakaj to dela
7.8.2005 12:53:15   
rainbow
Nina nana, če misliš obračanje glave v jogi, ko je na boku, moja isto dela, tako se je naučila obrnit na trebuh. :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zakaj to dela
7.8.2005 14:57:13   
Anonimen
Ja, to, da je obračal glavo vjogi, ko je bil na boku, je pa Tibor tudi počel. Pa ne samo med jokom. Smešno, še sedaj ga kdaj "prime".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   zakaj to dela
7.8.2005 15:02:28   
Anonimen
Aham okei, hvala!:)

Sem žebla prestrašena , da je izumo nekaj čisto novega:)-:ups::zmeden::)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?