|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček marela kot drugi voziček
13.2.2007 22:03:06   
livia
Namen imamo kupiti še en voziček, tak bolj praktičen, za v avto.
Sedaj imamo 4 kolesnik z velikimi kolesi, ki je sicer kot mercedes za vozit, vendar prevelik za skakanje po nakupih in podobno.
Kakšen voziček priporočate za te namene? Pripravljena sem dati cca. 150 eur. Zaenkrat sem najbolj navdušena nad Meclarnom iz Bušija.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček marela kot drugi voziček
13.2.2007 22:21:13   
eya
Ravno zadnjič je ČebelicaMaja pri aprilkah napisala izčrpno poročilo, na kaj je fajn bit pozoren pri nakupu marele-bom kar kopirala, pa upam, da mi ČebelicaMaja ne zameriuser posted image

Sem pa govorila s prijateljico, ki hodi na fizioterapijo in je povedala, na kaj moraš bit pozoren pri nakupu marele:
* da se da hrbtni del v ležeč položaj in v položaj 90 stopinj
*da sta hrbtni in sedalni del trda (pomembno za razvoj hrbtenice)
* boljše so tiste, ki se ne zložijo po sredini, ker je to hrbtenična linija in ni dobro, da je mehka
* dobro je tudi, da ima regulativno prečko za noge, da ne visijo dol, ko zaspi
potem so pa še tile praktični nasveti:
* da ima varnostni obroč (ker malčki hočejo skoz ven in noter hodit)
* da ima snemljivo strehico- če je poleti vroče-je bolj zračno
* bolje je imeti en ročaj, kot dva, ker tiste z enim ročajem lahko baje tudi voziš z eno roko

Je pa tako, da gledaš cene, potem pa res ne veš kaj bi... mi tudi imamo Quinnyja in bi marelo res kupili tko, za v trgovino in kak kratek sprehod- tako da sem v ožji izbor vzela:
Chicco CT 0.2 (tega v SLO nimajo in ga v živo še nisem videla)-ta ima vse zgoraj opisano, je pa precej drag, Chicco Pony, Peg perego Aria, Brevi Grillo- ti tije nimajo naslonjala za noge, PP Pilko X lite, Maxi Cosi City Taxi- slednja dva nimata varnostnega obroča in sta lomljena po sredini.


_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček marela kot drugi voziček
14.2.2007 7:58:23   
žarnica
mi smo nabavili Jane energy- je bil pa okrog 30000 sit. P aje super- gre čisto v ležeči položaj, lahek j e, zraven ima tudi dežno prevlekouser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček marela kot drugi voziček
14.2.2007 19:26:19   
ČebelicaMaja
Nič ne zamerim Eyauser posted image ... sem potem po netu našla tudi enega dobrega- Graco, stane pa okoli 130 eur, pa ga tudi nimajo v SLo...Jane je pa tudi lomljen po sredini in brez varnostnega obroča, je pa res lahek in majhen-praktičen... sicer pa skoraj ni vozička, ki bi imel čisto vse...user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček marela kot drugi voziček
14.2.2007 21:24:26   
livia
Kaj pa Chicco CT 0.4?
A tega Maclarna Quest kdo pozna? Baje ga dajo v Bušiju za 2 dni na sposojo.

Kar se tiče preloma na sredi, me zanima ali sploh obstaja voziček marela, ki ni lomljiva na sredini. Potem verjetno ni več marela, ali pač?

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček marela kot drugi voziček
14.2.2007 21:42:34   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Kar se tiče preloma na sredi, me zanima ali sploh obstaja voziček marela, ki ni lomljiva na sredini. Potem verjetno ni več marela, ali pač?


Ja, tole je tudi meni malo nelogično user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček marela kot drugi voziček
14.2.2007 21:48:09   
žogicanogica
mi smo tud nabavli Jane energy ko je mel mali 9 mesecev. In je res fajn super marela, lahka s strehico, ograjce pa niti nisem pogrešala ker itak mulčka privežeš notri in še pomoje se počutijo bolje-bolj free. No zdej ma mali 18 mesecev, pa občasno še rabimo vozek, so pa tud vsi prijatelčki čist nori nanj in bi se radi vozili. Tko dauser posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček marela kot drugi voziček
15.2.2007 9:37:13   
SanjaS
jaz sem si privoščila maclarna  in zeloooo zadovoljno sporočam:

Zadeva je preverjeno SUPER!

Soliden občutek pri vožnji, nič odvečnega, lahek, enostaven za zlaganje, lahko ga postavuš pokonci ko je zložen in ga nekam nasloniš.

Je vanj sedla moja 7 letna "dojenčica" in ni niti cvilknu...Skratka res dobra marela, pa mislim da vem o čem govorim, ker sem imela do sedaj 5 različnih-če upoštevam svojo celotno kariero mame.
lp,
S

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček marela kot drugi voziček
15.2.2007 19:34:39   
Dashenka
Kmalu bo 2 leti kar ga imamo user posted image .

Aboslutno priporočam - je pravi Mclaren (ostali vozički so v primerjavi z njim kot Škode in Trabaniuser posted image )



(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček marela kot drugi voziček
15.2.2007 19:52:54   
Anonimen
Jane Energy je zakon!Vozek in pol!user posted image

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček marela kot drugi voziček
17.2.2007 22:18:36   
livia
Sem se kar za Meclarna Quest odločila. Predvsem zaradi tega, ker se zloži ful na majhno, pa zaradi kil (5,5 kg).
Tamali je zgleda tudi všeč, ker se je takoj lepo namestila in zaspala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček marela kot drugi voziček
21.11.2009 18:39:06   
tejči28
eno vprašanje,dobila sem v dar zložljiv voziček marela in nikakor ga ne moremo dat narazen? a je kaka finta kak se razstavijo ti voozički al je že zarjavel in zato ne gre?

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček marela kot drugi voziček
21.11.2009 20:53:32   
Urska09
Odvisno, katero znamko imaš. Eni imajo ob strani ročko, ki drži celo marelo skupaj. To ročko odmakneš od marele in se sama odpre. tak je npr. Maclaren.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?