|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vodica za žejo
1.7.2005 17:02:10   
dejčka2
No, danes sicer ni vročine, drugače pa koliko date 1 mesečnemu dojenčku dnevno zapit vodico?
Jaz sem ji včeraj dala 100 ml.Ali ji lahko dam več in koliko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vodica za žejo
1.7.2005 17:08:30   
cleopatra
Meni so zmeraj vsi težil, da otrok ne rabi drugega kot mamino mleko bla, bla ,bla,...ampak jaz sem ji že od 14 dneva dajala med obroki malo čaja. Vem, da prva dva meseca ne kaj prevelik, da ni slučajno bruhala, zdaj ga pa kr dost že spijemo.
Lahko ji daš kolikor ji/mu paše. Saj ji/mu ne more nič škodit, sam malo več bo lulal/a.
Moja sestrična otroku do pol leta ni dala čist nič pit in zdaj ma pa :hudicek: ko je tamau star 1 leto pa noče tut kapljice spit. Revček res.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vodica za žejo
1.7.2005 17:09:17   
spacey
Mislim da ni neke omejitve koliko ja oz. ne. Če je žejna naj le pije, saj ne škodi. :)

To je le moje mnenje.

Lp
:kuza:

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vodica za žejo
1.7.2005 22:04:50   
evci
jaz ne dam nič. če se dojiš in je dojenček zadovoljen, potem ni potrebno. sem probala dat malo čaja, pa noče. če bi bila žejna, bi pila. v mat. šoli so rekli, da daš samo par žličk, če je res vroče ali če si na poti.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vodica za žejo
2.7.2005 9:30:24   
afrika
Midva sva se do 5 meseca samo dojila - tudi za žejo. Zdaj po petem pa mu zaradi uvajanja novih okusov kdaj pa kdaj ob zizi ponudim še kak čajček, vodo, sokec. Pa se mu tut fajn zdi.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vodica za žejo
2.7.2005 9:36:16   
lunca77
men je rekla pediatrinja da največ 1 dcl. se mi pa zdi, da mu je mleko dovolj, po čajčku pa je dobil mal driske.

lp lunca77

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




poroka
ksenci

Koliko vas je stala celotna poroka v primerjavi z dobljeno vrednostj vseh darili?

poroka je stala veliko več kot je bila vrednost daril (40%)

poroka je stala malo več kot je bila vrednost daril (13%)

poroka je stala približno toliko kot je bila vrednost daril (22%)

poroka je stala malo majn kot je bila vrednowst daril (16%)

poroka je stala veliko majn kot je bila vrednost daril (9%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!