vodica za žejo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dejčka2 -> vodica za žejo (1.7.2005 17:02:10)

No, danes sicer ni vročine, drugače pa koliko date 1 mesečnemu dojenčku dnevno zapit vodico?
Jaz sem ji včeraj dala 100 ml.Ali ji lahko dam več in koliko?




cleopatra -> vodica za žejo (1.7.2005 17:08:30)

Meni so zmeraj vsi težil, da otrok ne rabi drugega kot mamino mleko bla, bla ,bla,...ampak jaz sem ji že od 14 dneva dajala med obroki malo čaja. Vem, da prva dva meseca ne kaj prevelik, da ni slučajno bruhala, zdaj ga pa kr dost že spijemo.
Lahko ji daš kolikor ji/mu paše. Saj ji/mu ne more nič škodit, sam malo več bo lulal/a.
Moja sestrična otroku do pol leta ni dala čist nič pit in zdaj ma pa :hudicek: ko je tamau star 1 leto pa noče tut kapljice spit. Revček res.




spacey -> vodica za žejo (1.7.2005 17:09:17)

Mislim da ni neke omejitve koliko ja oz. ne. Če je žejna naj le pije, saj ne škodi. :)

To je le moje mnenje.

Lp
:kuza:




evci -> vodica za žejo (1.7.2005 22:04:50)

jaz ne dam nič. če se dojiš in je dojenček zadovoljen, potem ni potrebno. sem probala dat malo čaja, pa noče. če bi bila žejna, bi pila. v mat. šoli so rekli, da daš samo par žličk, če je res vroče ali če si na poti.




afrika -> vodica za žejo (2.7.2005 9:30:24)

Midva sva se do 5 meseca samo dojila - tudi za žejo. Zdaj po petem pa mu zaradi uvajanja novih okusov kdaj pa kdaj ob zizi ponudim še kak čajček, vodo, sokec. Pa se mu tut fajn zdi.




lunca77 -> vodica za žejo (2.7.2005 9:36:16)

men je rekla pediatrinja da največ 1 dcl. se mi pa zdi, da mu je mleko dovolj, po čajčku pa je dobil mal driske.

lp lunca77




Stran: [1]