|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voda otroku?
6.3.2009 14:48:28   
vesela veselka
zanima me, ali dajete mesec dni staremu otroku malce prekuhane vode (in koliko) za žejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voda otroku?
6.3.2009 14:50:13   
barika
sem mu jo dala, ja, ker je bil na AM, drugače je ne bi.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voda otroku?
6.3.2009 15:21:23   
anja07
Če dojiš ne rabiš dajat nič vode.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voda otroku?
6.3.2009 15:37:35   
vesela veselka
dojim zelo malo, sicer smo na Aptamilu (skoraj 90%). Torej dajati vodo in koliko mililitrov?

(odgovor članu anja07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voda otroku?
6.3.2009 15:48:54   
Katy78
Moj je tudi na AM pa sem na medovernetu enkrat na forumu Pediatrija vprašala, pa je P rekla da ni treba. Sicer jaz mu ponudim enkrat na dan (star je 3 mesece, korigirano 1,5 meseca), ampak po žlički, ker če mu dam po flaši in tudi če uporabim cucelj z eno luknjico , začne tako vlečt, da se skoraj zadavi. user posted image  Zato mu dam po žlički ampak vedno posrka samo 3 do 4 žličke, pa še to ne čisto polne. Očitno že ne rabi dodatne tekočine, tko da, prepusti se željam otročka, če bo žejen bo pil, če ne ga pa ne sili.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voda otroku?
6.3.2009 16:08:45   
Jelcy
Moj je bil do 6.meseca izkljucno dojen, pa mu nisem nic dodajala, ceprav je blo poletje in je bil vedno full polulan, bolj kot zdaj ko pije loceno...sem pa jaz spila ogrooomnooo vode ker sem bila skozi zejna. Nic ni narobe ce mu ponudis, ni pa potrebno.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voda otroku?
6.3.2009 16:17:30   
AnciM
 Moj je že več kot en mesec na AM in GH (1 obrok), pa še vedno nič noče pit. Tako, da se ne obremenjuj s tekočino. Eni dojenčki dobijo čisto dovolj tekočine z mlekom. Saj če dobro pomislim, jaz tudi nisem žejna, če na dan popijem skoraj liter mleka.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voda otroku?
6.3.2009 17:17:43   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: anja07

Če dojiš ne rabiš dajat nič vode.


se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu anja07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voda otroku?
6.3.2009 18:30:27   
brigitaa
Men ja pa sestra v porodnišnici rekla, da lahko dajam vodo, sploh če je vroče, da so ravno tako žejni kot mi, sploh pa poskusi, če mu bo všeč.
Sicer pa jz se z mlekom ne odžejam D

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voda otroku?
6.3.2009 20:48:37   
Verchi

tudi meni je moja P rekla da lahko dajem samo prekuhano vodo (drugace dojim), tako da našemu malemu dva meseca in pol dajem po žlički dve do tri, pa ne zvrhane, enkrat na dan...user posted image

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voda otroku?
6.3.2009 21:07:04   
veveričica
mene pa  zanima če je normalno da moja ki ni dojena  noče  nobene tekočine razn mleko.niti vode čaj ali sok.ničuser posted image

(odgovor članu Verchi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voda otroku?
6.3.2009 21:10:52   
Pšemek
Se polno dojiva in niti enkrat nisem dala vode.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voda otroku?
6.3.2009 21:16:46   
veveričica
moja je na AM

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voda otroku?
6.3.2009 21:43:07   
Katy78
Veveričica, tudi moj je na AM, pa ga redko "prepričam", da posrka kakšno malo žličko vode. Očitno že ni žejen. Kot rečeno, sem enkrat to že spraševala na MON, zdaj točno tega odgovora ne najdem, je pa ravno  včeraj ena isto spraševala in P je odgovorila da so AM odvzete določene beljakovine, ki jih otrok ne potrebuje in da zato otrok ni žejen tako, kot če uživa neprilagojeno kravje mleko in da zato načeloma ni treba ponujati ostalih tekočin. Jaz bi ti svetovala, da ji pač ponudiš in če noče, pač ne rabi.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Dostava hrane na dom
ksenija12

Ali kdaj naročite dostavo hrane na dom?

da, enkrat tedensko (8%)

da, enkrat mesečno (7%)

da, ampak zelo redko (33%)

ne, ni mi všeč (10%)

ne, je predraga (7%)

ne (drugo) (35%)


Število vseh glasov: 239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!