|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vneta ritka
6.1.2010 20:07:25   
nenanov
imam 3 mesece staro hčerkico in me zanima kaj naj naredim ima že 1 teden vneto ritko in sem probala z vsemi mažami pa ni nič bolje v lekarni so mi dali BABYVAL pa se mi zdi da nič ne pomaga ne vem več z čim jo naj še namažem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vneta ritka
6.1.2010 20:26:01   
anckabancka
Mogoče je glivično in bo potreben canesten. Dobiš pa ga samo na recept.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vneta ritka
6.1.2010 20:26:46   
ledenaa
Hrastovo lunje,ritka naj bo čimveč na zraku itd

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vneta ritka
6.1.2010 21:38:08   
marjetica8
Našmu pomaga edino bepanten v konbinaciji s sudocrem. Najprej namažem bepanten in čez še sudocrem. Pa čim več zračit ritko.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vneta ritka
6.1.2010 21:46:28   
poli*
Canesten se dobi tudi brez recepta (5€), če ga boš rabila. Ja, rito pusti čim več na zraku, umivaj z vodo in poskusi s temi mažami, kot so napisale predhodnice. Naša je imela samo 1x vneto rito (začetek uvajanja gh), pa je pomagal bepanten.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vneta ritka
6.1.2010 22:19:49   
tassika
Naši tudi pomaga samo sudocrem, 3 dni sem ji izrecno samo s tem mazala, pa previjala tudi na dve urci če je bilo potrebno in je zdaj dobro, potem pa mešam čez dan hladilno mazilo za ponoči sudocrem.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.1.2010 23:15:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vneta ritka
7.1.2010 7:43:44   
NTS
umivanje samo z vodo, pa canasten, pa čim več na zraku - povij jo v navadne pleničke pa ko se polula takoj vidiš in jih zamenjaš.
v roko enega dneva bi se moralo popraviti, če pa so glivice pa v roku 3 dni

lp

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vneta ritka
7.1.2010 8:25:29   
kristinaj
canesten se dobi brez recepta kremo, po novem pa tudi kremo + vaginalete, ki jih pa mala ne bo rabila :)))... jaz našim mažem s pasto di fissan, kupim v italiji... je preizkušena že na moji riti :=)), ko sem bila še mala... 
sicer nista nikoli imela vnete rite ampak iz preventive jima namažem, no tamalemu vedno pred spanjem in zjutraj preden gre v vrtec, ta veliki pa samo če se mi zdi potrebno..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vneta ritka
7.1.2010 8:28:43   
Katy78
Nam poleg umivanja z vodo zelo pomaga tudi praška pasta. Ponavadi namažem s praško pasto in čez še hladilno mazilo ali pa bepanthen namesto praške paste - odvisno, kako vneta je ritka.

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vneta ritka
7.1.2010 14:53:38   
simonalokar
hoj ttui jaz sem imel atke probleme z rito smo milili iti že na pralne plenice pa mi je rekla P NAJ ŠE PROBAMO od MUSTELE STELACTIV IN GLEJ NAŠIO SE JE IZBOLJŠALO NIMAMO VEČ RANIC HVALA BOGU BORILA SEM SE 2 MESECA. hvala bogu za to kremo . nimajo v vseh lekarnah smo jo morali naročiti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vneta ritka
7.1.2010 18:14:11   
zmajči25
Probaj praško pasto. Če so glivice pa pomaga Canesten.

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vneta ritka
7.1.2010 19:54:33   
nenanov
danes sem šla še enkrat v lekarno in so mi dali canasten in sudocrem pa ne vem zdejle zvečer ko smo se kopale se mi zdi da ima še bolj rdeč in da se ji je razširilo še na nogice tako da ne vem več kaj naj uprabim tako da jo bom vrjetno jutri peljala k pedijatru ali kaj naj naredim

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vneta ritka
7.1.2010 19:55:57   
ledenaa
Ajde še enkrat: kopel iz hrastovega lubja

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vneta ritka
7.1.2010 19:56:37   
Sulfinija
Umivanje z hrastovim lubjem in obvezno bebival.Če so glivice pa canesten.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vneta ritka
7.1.2010 19:58:54   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Ajde še enkrat: kopel iz hrastovega lubja

ok... kje se ga da dobiti?? (poleg tega, da greš v gozd in ga nabereš....samo v temle seguuser posted image )  A v lekarni?

Drugače pa jaz mažem s cinkovim oljem. Pokličem p in mi napiše recept, samo to je pri nas običajno zaradi Calgela...

< Sporočilo je popravil Onasiss -- 7.1.2010 20:01:48 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vneta ritka
7.1.2010 19:59:17   
tejči28
pred vsakim previjanjem pusti ritkočiveč na zraku in na tanko namaži s kremico in se podzravlo.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vneta ritka
7.1.2010 20:18:50   
nenanov
morda je pa to napaka da jaz vedno dam ful kreme gor ker mislim da bo to bolje unčinkovalo in mislim da ima glivice ker ima zraven rdečice še take rdeče pike ker ponavadi ko je imela vneto rit sem ji namazala z kremo in je bilo dobro

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vneta ritka
7.1.2010 20:25:06   
tejči28
če ima rdeče pikice ti bo pediatrinja napisala kremo,običajno lamisil.je pa res treba zelo na tanko mazat s kremo,da lahko koža diha in namazat na suho ritko,da ne bo preveč vlage in tudi do glivic ne bo prišlo,pa čimveč met ritko na zraku.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vneta ritka
7.1.2010 20:25:36   
ledenaa
lekarna
Išči z googlom pa boš dobila veliko zadetkov in za tole kopel

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vneta ritka
7.1.2010 21:21:14   
poli*
Pa naslednjič res, že ko se pojavi najmanjša pikica ali lisa, namaži z bepanthenom in je ob naslednjem previjanju že ne bo več.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vneta ritka
12.1.2010 12:58:31   
malamucka
kaj pa zamenjati plenice za bombažne? saj so tiste za enkratno uporabo sama snov... user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vneta ritka
12.1.2010 13:25:16   
soncica01
mi smo v lekarni kupili ''mazilo za poškodovano kožo''. 3x smo namazali v tankem sloju in je vneta ritka izginila. 

(odgovor članu malamucka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vneta ritka
12.1.2010 13:31:47   
Anonimen
Naša je imela kar dosti vneto ritko, pa smo probali sledeče: praškopasto, lekariško hladilno mazilo, mustelino mazilo proti vneti ritki, niveino mazilo proti vneti ritki, od Bübchena kremo, ma ni da ni in ni nič pomagalo ... no nakoncu sem ugotovila, da je najbolje če ji rito umijem s hrastovim lubjem (se dobi v lekarni) in če so že ranice, namažem z Bepanten plusom, če je pa samo rdeče pa z Bepanten roza. Canasten sem samo 1x uporabila pa še to po tem ko je P potrdil gljivice ... na lastno pest pa jaz nebi šla kar tako mazat z njim.

(odgovor članu malamucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vneta ritka
12.1.2010 13:45:44   
liliana
Mi smo tudi skoraj doktorirali iz krem....pa ni nič pomagalo....malo se je omililo, vneto je bilo pa še naprej.....in smo zamenjali plenice.....oz. kar nekaj njih, dokler nismo našli tapravih.....takrat pa je rdečina v nekaj dneh izginila.......in se več ni pojavila nikoli......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




bruchanie in vrtec
kostekova

kaj bi ste kot prvo pomisleli cebi vas otrok zacal bruchat an se slabo pocutil'

sigurno to ima iz vrtca (16%)

nekaj je pojedl (27%)

slaba prechrana (2%)

spet neka viroza (56%)


Število vseh glasov: 313

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!