|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   urgenca čakanje v nedogled
30.7.2006 21:53:21   
Anonimen
Lep pozdrav prosim povejte mi kak je to mogoče,
Predvčeraj sem si poškodovala nogo na plaži in me moj dragi zapelje na urgenco tam pa eni dve ženski srednjih let in pol jih pa se še kar nabere ljudi mislim.

In  jaz tam čakam in moj dragi sem v 7 mescu nosečnosti bolela me je noga slabo mi je bilo in ko sestra kliče naprej paciente moj dragi vpraša če smema it naprej.
Nato pa kar vsi ostali skupaj ja kaj bi rada ka če sem noseča pa šepava da zdaj lahko grem naprej itd.

Pa kak so lahko taki dajte povedat kak se imele kaj iskušnje noseče naprimer v čakalnicah.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: urgenca čakanje v nedogled
30.7.2006 22:09:47   
Gina
Ja itak. Meni se to zdi zelo grdo. Ljudje pozabijo, kako je, ko si bil noseč. Eni so pa že po naravi tako egoistični. Drugi pa so ignorantski. tretji se ne upajo oglasit, ko bi se morali potegnit zate, četrtim je pa vseeno.

Če te kaj potolaži, jaz bi se postavila zate, če bi bila tam. Upam da jim je tvoj kaj povedal nazaj.

Se pa spomnim, da sem bila že zelo pozno (rizično) noseča, s trebuhom velikim ko Triglav, čakala v čakalnici pri G, pa vsi stoli zasedeni. Niti ena se ni spomnila dvignit riti.

Se pa tudi spomnim, da mi je 1x en tujec v našem domačem merkatorju odstopil komplet vrsto in rekel, da nosečke pa že ne bodo čakale da pridejo do blagajne. Se mi je tako zelo lepo zdelo, da nisem pozabila. Kako bi tudi, bilo je edinkrat, ko so me nosečo kje naprej vzeli.

< Sporočilo je popravil Gina -- 30.7.2006 22:12:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: urgenca čakanje v nedogled
30.7.2006 22:31:15   
muki1
Ne spomnim se ravno, da bi imela kakšen privilegij v kakšni čakalnici ali vrsti. Edino ko sem čakala v ambulanti pri svojem zdravniku, so me sestre naprej poklicale, da se še česa ne nalezem, so rekle. To je bilo edinikrat doslej.
Ljudje so egoisti.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: urgenca čakanje v nedogled
30.7.2006 22:36:06   
NRMM
Je kar veliko ljudi neusmiljenih do nosečk, jih je pa tudi kar nekaj, ki bi na vsakem koraku pomagali.

Kar pa se urgenc tiče, pa mi je prejšnjo nedeljo padel mrak na oči, ko se je mož vrnil iz nje. Bila je gužva, ura 22.00. In prihiti v ambulanto mamica z punčko staro cca 10 mesecev, kateri ni mogla zbit vročine. In ker je navada, da imajo takšni dojenčki prednost pred ostalimi je mož rekel, ki je stal pred vrati, da naj kar gresta not,ko pride obravnavani ven. In res onidve not,ko je bila zdravnica brez pacienta in ju natuli, da kaj si misli, tako preko vrste hodit k njej, da naj počaka zunaj, da ju pokliče, da še niti nima njune kartice itd itd....mene je skoraj kap, ko mi je mož to pripovedoval, no sej njega pa skoraj tudi in sta res zunaj v čakalnici čakali dokler ni vrsta prišla do njiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tu mač rees. Meni dobesedno bi se zmešalo,če bi se šlo to za mojega otroka in bi naju tako obravnavala.

Sej je mogla bit ta dohterca ful na trnih,ker je mojemu rekla, zakaj hodi na urgenco ob 10 zvečer in kje je hodil prej ipd ipd. in če ni kdo prišel takoj do nje ko ga je poklicala, je kar klicala dalje.

Res sramota!




_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: urgenca čakanje v nedogled
31.7.2006 0:14:31   
mamči
Pravi user posted image  so nekateri. In tisti v čakalnicah pa na žalost še tisti v ambulantah.

Vsak misli samo na sebe - ali pa še celo na to, da nekomu ponagaja. Grdo, res.

Sama sem kot nosečnica sicer imela same dobre izkušnje, tud naprej me je gin. vedno vzel v obeh nosečnostih, pa tud na splošno so bili ljudje prijazni.

In sem bila zelo hvaležna in   vedno gledam, da nosečnice, pa mali otročke spustim naprej. Saj vem, slaba tolažba - jaz bi te ziher naprej spustila, pa še ostale bi skušala pregovorit.

Upam, da ne boš imela več tako grde izkušnje.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: urgenca čakanje v nedogled
31.7.2006 7:41:38   
Pupica
Jaz sem v 2.user posted image na koncu ZELOO zatekala in sem na pregledih pri G VEDNO čakala vsaj 3 ure.Pa misliš da je sestre kaj ganilo???NIČ.Vse so šle prej noter, in ko sem šla vpršat naj za user posted image pove, kdaj bom na vrsti, da grem domov in pridem nazaj, ker noge ne čutim več je hladnokrvo rekla, ja takoj boste. Ta "takoj" je trajal še 1 uro in pol. Podn od podna.
Najbl zamal se mi je pa zdelo, ker ko nisem bila user posted image so šle vse nosečke prve noter. Sem rekla, OK, tut men ne bo lahko čakat. No in ko sem bila user posted image niti v 1. niti v 2. nisem imela kakšnih velikih privilegijevuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: urgenca čakanje v nedogled
31.7.2006 11:14:11   
Alina_alin
Pa še moja izkušnja: ko sem bila nosečka, so mi zatekale noge. Na kontrole pri ginekologu sem pa čakala tudi po 3 ure; 2 uri je bil že luksuz. In potem enkrat končno pridem na vrsto in me zdravnik nadere, ja, kaj ne počivam, kake noge imam. Halo? Kako pa naj počivam, če pa sedim v čakalnici 3 ure?

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: urgenca čakanje v nedogled
31.7.2006 11:33:42   
x_srečka_x
user posted image Grozno user posted image user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: urgenca čakanje v nedogled
31.7.2006 12:30:31   
bskrle
Privilegijev ni, no pri moji G  sem čakala največ pol ure,me je pa ena upokojenka tako grdo odrinila v slaščičarni, ker se je zagrebla za eno mizo, da nisem mogla ostati tiho.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: urgenca čakanje v nedogled
31.7.2006 12:53:56   
Anonimen
Ma kakšni privelegiji, sam KRANJSKO PEDIATRIČNO AMBULANTO poglejte, otroci imajo po 40 vročine tam, gospe si pa gredo v največji gužvi kavico ob 15.30 kuhat, da jih ni sram, fuj, se mi kar obrne, ubogi otročki.Nimajo niti malo duše!

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: urgenca čakanje v nedogled
2.8.2006 10:37:47   
Anonimen
Tipični dokaz, da smo dandanes samo številke, včasih še to ne....ne da bi se hvalila, ampak imam srečo, da imam veze na urgenci na travmi in ipp-ju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
2.8.2006 16:27:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: urgenca čakanje v nedogled
3.8.2006 18:40:10   
Naja30
Eni se res ne znajo obnašat. Jaz sem v 6 mesecu, trebušček se že fajn vidi, pa sem hodila zadnjič po trgovini in me je ena stara teta user posted image  prav grdo odrinila, da je prišla prej do sadja user posted image  Halo??
Se mi je pa tudi zgodilo, da me je zadnjič en gospod v vrsti pred blagajno vprašal, če grem naprej, ker sem user posted image  In sem bila zelo vesela. Bravo za take ljudi! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: urgenca čakanje v nedogled
3.8.2006 18:55:20   
Anonimen
Na urgenci še nisem bila.

Sem pa zbolela noseča na morju na Hrvaškem. In so me spustili naprej, da sem bila takoj na vrsti. Brez da bi vprašala.

Svaka jim, čast, "Balkancem"!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: urgenca čakanje v nedogled
3.8.2006 19:05:02   
krfjolca
Jaz sem bila na infekcijski v Ljubljani. Pa so me vzeli naprej, da se ne bi še česa nalezla v tem stanju ... Sem prišla zaradi stika z noricami, da so mi dali protitelesa ... Jih moram pohvalit, ker so bili uuuultra prijazni. Sploh ker sem bila totalno sesuta, saj se je ta traparija odvijala na moj predporočni dan.

Se pa večkrat zgražam na posvetovalnicah pri ginekologu. Včasih je totalna gužva, pa vidiš nosečke z ogroooomnimi trebuhi, kako stojijo, ker ni stolov, kake mlade frkljice in čile 50letnice pa lepo čičajo ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za fantka...
Lubici

... k priimku Skol?

ADAM (17%)

LUKAS (14%)

DAVID (29%)

KRIS (7%)

ERIK (24%)

RUBEN (8%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!