|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 13:17:26   
muki1
Punce. Mene zanima, če je normalno, da se ti v drugi nosečnosti toliko prej pozna trebuh?! V prvi nosečnosti sem svoje cunje nosila nekje 4 mesece. Potem sem počaši prešaltala na nosečniške cunje. Zdaj sem noseča 10 tednov in že mi štrli vampek, tak da se lahko stlačim le še v dvoje od starih hlač, nosečniške pa so mi še prevelike. Kaj naj grem v trenirki v službo user posted image . Po tehtnici sem se zredila za 1,5 kg, pa še to verjetno, ker sem prej bila na dieti in je pač telo ob normalnem prehranjevanju vse nadoknadilo.
Dajte povejte, je imela katera v drugi nosečnosti tak hitro trebuh?


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 13:21:37   
Lumpi
Ja, jmeni se je "takoj" poznalo, za povrhu sem pa bila še vsa napihnjena. Tko da sem imela svoje hlače nekje do 10 tedna, pol pa sem si kupila une na elastiko, k so skor take, k trinerka.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 13:37:45   
mamči
Ja, sem imela večjega in tud dosti prej se mi je poznala user posted image .

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 14:24:29   
Jančika_
Jap. Sem že ko kugla. V 24. tednu imam obseg trebuha samo 10 cm manj kot prvič tik pred porodom, pa se nisem nič bolj zredila kot takrat. Si pa predstavljam, da zdaj ne bo šlo več tako hitro naprej. Ker sicer me bo na koncu prevagalo na nosuser posted image .

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 14:39:25   
Pupica
Jaaaaa!
Jaz sem kot user posted image . Kljub temu, da sem imela zadnje čase težave z pridobivanjem teže(namesto gor gre na vsake 4 tedne 2 kile doluser posted image ), trebuh pa nevzdržno raste. Pojma nima od koduser posted image user posted image user posted image

Nosečniške sem pa začela nosit po 4 mesecu. Prej...no je bilo drug letni čas(poletje) in sem nosila oblekice,..tko da ne vem točno ampak pomoje sme tut nekje po 4 mesecu pričela z nos.obl.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 14:41:00   
lelaval
Ja, čisto normalno je, da se ti prej pozna, ker je telo bilo že  enkrat 'raztegnjeno'

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 14:51:58   
ona
Meni se je tudi drugič ful hitro poznal trebuh,pa tudi po porodu je težje splahnel!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 15:00:02   
ella2006
Ja, jaz sem v 13 tednu in mi je tudi samo 2 hlač še prav. Upam pa da ne bo takšna muka trebuha dol spravit. Ja pa še prsa mi je full razgnalo že v prevm mesecu, zdaj imam že za dve košarici večje. Joj spet bom kot krava mlekarica - pri tamali sem imela toliko mleka, da bi jih še tri lahko zraven dojila.

< Sporočilo je popravil ella2006 -- 14.3.2006 15:01:45 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
14.3.2006 15:24:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ella2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 15:47:27   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image  Toliko, da me ne pošiljajo že roditi...
Ful se mi pozna... Razen enega zelo raztegljivega krila mi ni nič več prav (19t) za oblečt, sem že na sposojeni kolekciji 'pomlad-poletje'user posted image
Kg - 5 več?! (toliko prvič do 7m!!!)
Pa da se ga težjeznebiš - trebuha po porodu'user posted image
Juhuuser posted image  Še kakšna dobra novica za dvig samozavesti...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 16:06:00   
Lu
Jaz sem skoraj v 12t pa že 1 teden nosim nosečniške hlače, ker mi drugo ni več prav. Trebuh je res že velik. Imam pa že 2 kg več. Sem čisto na isti poti kot v prvi nosečnosti. Samo upam, da ne bom šla 19 kg goruser posted image  se moram začet bolj pazit pri prehranjevanju user posted image  Samo ko bi pa samo čips jedla in to za večerjo. MLJASKA user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 19:03:55   
muki1
user posted image  user posted image  DOBRE STE, BABE. kLJUB VELIKIM TREBUHOM Z SMISLOM ZA HUMOR. Pa še edina nisem, kar mi je tudi v uteho user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 19:12:33   
Mina1
Ja, veliko prej se opazi trebušček, ampak zato na koncu ni bil nič večji kot pri prvi nosečnosti. Obe sem se zredila cca 9, 10 kg.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 20:14:34   
BONHEUR
Ja, jaz imam v začetku 14. tedna tak trebuh kot v prvi nosečnosti konec petega meseca. Sploh, če sem napihnjena (no, to se je hvala bogu malo normaliziralo). Ali pa zvečer. Bom morala tudi kmalu nekaj naredit v zvezi s svojo garderobo, ker mi niso nobene hlače več prav.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 20:59:01   
matahari
user posted image ste me prav potolažile...v prvi nosečnosti sem bila noseča 6 mesecev pa nihče sploh ni vedel..sem nosila kavbojke kot prej..v drugi nosečnosti sem bila že v drugem mesecu totalno trebušasta..zdaj sem tretjič user posted image , 14 tednov in imam že kar velik trebuh..nosim nosečniške kavbojke..zredila sem se že 5 kg..že vidim, da se bom po porodu spet totalno matrala, da zgubim kilažo..ampak nič ne de..samo da bo naš user posted image popoln

(odgovor članu BONHEUR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TREBUH V II. NOSEČNOSTI?
14.3.2006 21:34:38   
KODA
Tadrugič sem se zredila okoli 20 kg.,taprvič pa samo 8 kg.Zato,se mi je tadrugič tudi zdelo,da imam večji trebuh.P tudi težje sem se ga znebila po porodu,kot prvič( se ga še nisem v celoti).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?