|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temance
21.2.2006 12:21:19   
Ovnica78
Kdaj se pojavijo temance? Zakaj se pojavijo? Kako jih odpravit?

Vaše izkušnje! Hvala!

Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: temance
21.2.2006 12:40:52   
sončnica14
Verjetno misliš temence po glavi. Kdaj in zakaj se pojavijo ne vem. V glavnem jih imajo vsi dojenčki, to je čisto normalen pojav. Jaz sem jih odstranjevala tako, da sem mu jih namazala z mandljevim oljem kakšno uro pred kopanjem, potem sem mu oprala glavo in potem ( so se malo odmočile), sem ga z glavničkom nežno česala tam. Pa so šle stran. Malo po malo. Vsakič jih je bilo manj.
Včasih še pojavijo, pa ponovim postopek.   

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: temance
21.2.2006 13:33:42   
Anonimen
no vsi dojenčki jih nimajo. moja jih že ni imela!

odstranijo se pa tako da namažeš glavo z oljem in pustiš en čas pol pa jih z glavničkom dol počešeš ko se odmočjo

(odgovor članu sončnica14)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: temance
21.2.2006 13:43:55   
CUKRČEK
Moja hči je imela fuuul temenc.....hudič pa je bil, ker je imela tudi ogromno las in je bilo temenca ful težko iz take čupe spravit. Sem pa dobila mešanico olivnega in ricinusovega olja.....zvečer sem ji namazala glavico, dala kapico čez in je potem imela celo noč tako  namazano. Zjutraj pa glavo oprat pa z glavnikom sčesat.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: temance
21.2.2006 18:09:30   
lelaval
Jaz sem pred kopanjem namazala z otroškim oljem, oprala z otr. šamponom in z gostim glavničkom razčesala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: temance
21.2.2006 21:30:05   
blazka
Naš mali je mel čist mal temenc. Mislim, da sem samo dvakrat z oljem namakala glavico, pa dol razčesala.
Sem pa od ene slišala, da njena sestra kar pusti temence pri miru, da se mala praska skoraj do krvi, da grejo temence same dol. To se mi zdi pa ful čudno, sej povsod govorijo, kaj je treba s tem počet.
Kaj pa ve pravite na to?

LP

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: temance
22.2.2006 9:31:13   
Anonimen
izogneš se jim tako, da mu vsak dan lepo drgneš lase. Nič se ne boj. Tam,kjer še mehko bodi malo nežnejša, drugod zdrgni. Jaz mu perem vsak drugi dan lase z milom, pa jih od takrat nima.

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: temance
22.2.2006 10:49:07   
kati*
mi smo jih dobili nekje okrog 2m in so trajale do 4m. Bilo je pa precej veliko in pomagalo ni popolnoma nič. Potem sem pa enostavno tri dni pustila - nisem z ničemer mazala in niti umivala, tko da je bil res že grozljiv po glavi in nato pobrala dol (olje, glavniček, pranje laskov) in od takrat jih nima več user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: temance
22.2.2006 21:41:02   
tassa
tudi naša bebica jih je imela in .... Preizkusila sem razna olja, jo česala ipduser posted image . Nakar sem izvedela za navadno maslo oz. puteruser posted image . Ja, navadno maslo in temenca se bodo kr stopila. Jaz sem jo namazala kr večkrat na dan. Pri naši bebici so potem kr izginile in ni jih bilo več. 100 % deluje!!!!

Pa le preizkusi !!!

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: temance
22.2.2006 22:26:55   
Reza
Zanimivo

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?