|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težko kakanje
19.10.2004 22:00:08   
Nina Nana
Naša pikica je stara 6,5 meseca. Večina obrokov se še dojiva, dodam samo sok (jabolka ali grozdje) po kosilu in zvečer mlečni obrok, ki se pripravi z vodo (jabolko-korenček ali marelica-breskev. Dajem ji tudi vodo, vendar ni preveč navdušena.
Že tri dni zelo težko - trdo kaka :(. Včasih zraven tudi zajoče :((.

Imate kakšen predlog, kaj storiti?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   težko kakanje
19.10.2004 22:07:37   
SILVA
Jaz dam mojemu za pit slivov nektar od Hippa,kadar težko kaka:).Zdele je tri dni kakal zelo težko,za enega bobka se je zelo namatral,revček:(.Danes dopoldne sem mu dala pa slivov nektar in popoldne je bil kakec že čist uredu,tak kot zmeraj:bravo:.Je pa tako,da ko začnejo uživati gosto hrano malo bolj težko kakajo,ker prebavni sistem še ni navajen in otroček tudi ne:zmeden:.Moj je na začetku pritiskal v glavo namesto v ritko:)-,sedaj pa še zna:bravo:.
Pa čim lažje kakanje vam želim:).
lp:kuza:

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   težko kakanje
19.10.2004 22:26:04   
Nina Nana
Silva, hvala!

Jutri grem nabavit slivov nektar!

Lahko noč!

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   težko kakanje
20.10.2004 9:49:41   
BARBARA R.
Lahko pa sama skuhaš suhe slive,jih nadrobno narežeš oziroma zmiksaš in razrečiš s to kompotno vodo.Jaz sem bolj za domačo lekarno.

:muca:

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   težko kakanje
20.10.2004 10:09:00   
Anonimen
Kivi, kivi in še enkrat kivi. Saj je že dovolj stara za kivi, a ne? Deluje 100-odstotno.

(odgovor članu Nina Nana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   težko kakanje
20.10.2004 10:14:58   
malika
Korenček zapira!!!!

Drugače pa kot pravijo punce slive! Lahko kupiš kar slivovo kašico tudi ta deluje.

Odkar smo mi na gosti hrani in odkar imamo za samo tako hudo zaprtje, da mu je kri tekla zraven ko je kakal, smo banane popolnoma ukinili in doma so vedno suhe slive-za vsak slučaj.

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   težko kakanje
20.10.2004 10:33:13   
kimi
Meni je pa patronažna sestra rekla kamiličin čaj s sladkorjem-jaz vem, da mu je pomagalo.

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   težko kakanje
20.10.2004 10:56:13   
VALENTY
Pri nas namočimo suhe slive in potem tisto vodico popije,damo sladkan kamilični čaj,suhe fige tudi pomagajo(kot slive),kašica slivova tudi in pravjo,da tud grozdje.Izogibaj se pa korenčka,postanih jabolk in cvetače.Kaka masaža v smeri urinega kzalca po bušiju tudi pomaga in malo telovadbe z nogicam.Mi smo vse to že stestirali in pomaga!

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   težko kakanje
20.10.2004 11:56:14   
BARBARA R.
Končno sem se spomnila.Že dolgo nazaj sem brala da so zelene,nezrele banane za pospešit prebavo,postane,črne banane pa za zaprt.

:muca:

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   težko kakanje
20.10.2004 14:20:06   
anaj
:kava:Nekaterim pomaga tudi komarčkov čaj ali sladkan kamilični čaj. Moji pupiki pa pomaga le čaj z malo limone.

anaj:kuza:

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Pliz help?
tojeto1

Katero ime vam je najbolj všeč?

Tit (28%)

Taj (72%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!