težko kakanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Nina Nana -> težko kakanje (19.10.2004 22:00:08)

Naša pikica je stara 6,5 meseca. Večina obrokov se še dojiva, dodam samo sok (jabolka ali grozdje) po kosilu in zvečer mlečni obrok, ki se pripravi z vodo (jabolko-korenček ali marelica-breskev. Dajem ji tudi vodo, vendar ni preveč navdušena.
Že tri dni zelo težko - trdo kaka :(. Včasih zraven tudi zajoče :((.

Imate kakšen predlog, kaj storiti?

Lp




SILVA -> težko kakanje (19.10.2004 22:07:37)

Jaz dam mojemu za pit slivov nektar od Hippa,kadar težko kaka:).Zdele je tri dni kakal zelo težko,za enega bobka se je zelo namatral,revček:(.Danes dopoldne sem mu dala pa slivov nektar in popoldne je bil kakec že čist uredu,tak kot zmeraj:bravo:.Je pa tako,da ko začnejo uživati gosto hrano malo bolj težko kakajo,ker prebavni sistem še ni navajen in otroček tudi ne:zmeden:.Moj je na začetku pritiskal v glavo namesto v ritko:)-,sedaj pa še zna:bravo:.
Pa čim lažje kakanje vam želim:).
lp:kuza:




Nina Nana -> težko kakanje (19.10.2004 22:26:04)

Silva, hvala!

Jutri grem nabavit slivov nektar!

Lahko noč!




BARBARA R. -> težko kakanje (20.10.2004 9:49:41)

Lahko pa sama skuhaš suhe slive,jih nadrobno narežeš oziroma zmiksaš in razrečiš s to kompotno vodo.Jaz sem bolj za domačo lekarno.

:muca:




Anonimen -> težko kakanje (20.10.2004 10:09:00)

Kivi, kivi in še enkrat kivi. Saj je že dovolj stara za kivi, a ne? Deluje 100-odstotno.




malika -> težko kakanje (20.10.2004 10:14:58)

Korenček zapira!!!!

Drugače pa kot pravijo punce slive! Lahko kupiš kar slivovo kašico tudi ta deluje.

Odkar smo mi na gosti hrani in odkar imamo za samo tako hudo zaprtje, da mu je kri tekla zraven ko je kakal, smo banane popolnoma ukinili in doma so vedno suhe slive-za vsak slučaj.




kimi -> težko kakanje (20.10.2004 10:33:13)

Meni je pa patronažna sestra rekla kamiličin čaj s sladkorjem-jaz vem, da mu je pomagalo.




VALENTY -> težko kakanje (20.10.2004 10:56:13)

Pri nas namočimo suhe slive in potem tisto vodico popije,damo sladkan kamilični čaj,suhe fige tudi pomagajo(kot slive),kašica slivova tudi in pravjo,da tud grozdje.Izogibaj se pa korenčka,postanih jabolk in cvetače.Kaka masaža v smeri urinega kzalca po bušiju tudi pomaga in malo telovadbe z nogicam.Mi smo vse to že stestirali in pomaga!




BARBARA R. -> težko kakanje (20.10.2004 11:56:14)

Končno sem se spomnila.Že dolgo nazaj sem brala da so zelene,nezrele banane za pospešit prebavo,postane,črne banane pa za zaprt.

:muca:




anaj -> težko kakanje (20.10.2004 14:20:06)

:kava:Nekaterim pomaga tudi komarčkov čaj ali sladkan kamilični čaj. Moji pupiki pa pomaga le čaj z malo limone.

anaj:kuza:




Stran: [1]