|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težko kaka
1.8.2005 19:00:18   
p&b
Imama 8 mesečnega sina,ki se pri kakanju tako napenja,da postane ves rdeč v obraz.Pogosto se zgodi, ko pogledam v planičko da v njej ni niti sledu o kakcu:zmeden:.Kaj naj naredim,da bo lažje kakal.Z njegovega jedilnika sem že črtala banane.
Njegov jedilnik je tak:za zajterk dobi flaško mleka,potem pa sledijo sadna kašica,kakšen jogurt ali puding,kašica iz(krompirček,korenček,brokoli,meso-piščančje,cvetača...),gresek,flaška,vmes pa mi še spije 1-2 ml čajeka od hippa.

Hvala za nasvete in LP vsem

Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   težko kaka
1.8.2005 19:13:45   
piščanc
pri nas vedno pali, da mu namesto čaja dam jabolčni sok

zato tudi vedno oba pijeta jabolčni sok z vodo in ne čaja

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   težko kaka
1.8.2005 20:31:40   
špelica
Kaj si mislila z 1-2ml?, verjetno 1 do 2 dcl?Mislim, da je premalo, še posebno v tej vročini. Moj spije skoraj liter, mogoče kaj manj. Mislim, da bi bilo okoli pol litra ok, pa bi tudi kakal lažje. Pa skuhaj mu kompot iz jabolk in sliv! Pa daj mu pit tudi navadno vodo(iz flaše).

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   težko kaka
1.8.2005 20:42:28   
mamči
Mi smo imeli pri našem sinku grozovite težave :(,ki so se stopnjevale do strahotne panike pred kakanjem.Najbolj čudno pri vsemu pa je bilo, da se je moj sin zelo zdravo prehranjeval in tud najina pedijatrinja je rekla, da glede na najin jedilnik in glede ne oogrooomne količine tekočine je vse skupaj res čudno.Nato sem sama začela prilagajati jedilnik in sem ugotovila tudi da sem pri kuhi uporabila malo premalo maščobe,zreducirala sem sadne skutice, tud riž+piščančje meso zapira! Zjutraj na tešče mu ponudi jabolčni sok, v lekarni pa vprašaj po soku Dr.Steinbergerja- zlata sliva-zelo dober!! Je pa zdaj
idealni čas sadja,ki odpira- fige, marelice, jabolka...In če mu paše je zelo dobro, da mu masiraš trebušček- okrog popka v smeri urinega kazalca.Pa pazi pri polnozrnatih izdelkih- mojega sinčka so kljub obilo zaužite tekočine dobesedno " zabetonirali".
Da boš svojemu sončku uredila prebavo boš verjetno rabila kar nekaj časa !SREČNO!

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   težko kaka
1.8.2005 21:45:38   
Marogica
Mislim, da tvoj otrok absolutno premalo PIJE. Moj (7,5 meseca) spije več kot liter čaja + 2-3 dcl sadnega soka na dan. Seveda sta tu še dva mlečna obroka (ca. 2 dcl mleka).
V tej vročini spije moj fantek naenkrat 2,5 dcl čaja!!!

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   težko kaka
1.8.2005 21:54:00   
SISI25
Moja dva se tudi napenjata ampak kakata po 5x na dan, rs pa bolj trdo. Ampak pri nas je problem, da nočeta piti. Nekaj ju po žlički silim in pe to pijeta samo vodo, čaja nočeta. Spijata pa dnevno tudi 1-2 dcl. In pa kar še dobita s sadjem... Je pa res to premalo.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   težko kaka
2.8.2005 7:15:08   
a&m
Oj

Naš ima podobne probleme.Zelo težko je kakal, zraven se je pa tako napenjal, da je bil tudi rdeč.Enkrat je celo jokal.
Na dan spije 120 ml čaja, pa še to ga moram silit.
Zadevo z zaprtjem sem probala rešit s Portalak sirupOm(dobiš ga v lekarni).
to pomaga.

Zdaj pa mu shkuham 3 suhe slive, in mu dam to vodo v flaško.Super pomaga.

lp;)

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   težko kaka
2.8.2005 8:33:16   
Ro-La
Našemu je ful pomagal zluftan Donat z gostim jabolčnim sokom na tešče. Po dveh dneh je vsekalo......aja, pa mleko smo črtali iz jedilnika.

Portalak sirup ali kakšno drugo odvajalo pa ti ne priporočam- je še prehitro.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!