|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tako mine
30.9.2004 20:06:46   
tinka-pepa
še 1 uro in 27 min (21.27)pa bo moj sonček star 8 mesecev:bravo:
pred 8 meseci sem komaj čakala da bom vidla mojega sončka...nažalost je prišlo do CR in sem ga vidla komaj naslednji dan.

nevem kako je drugim ki ste imela CR meni manjka ta čas, bližina ki je nisem imela tik po porodu( pri normalnem porodu):(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tako mine
30.9.2004 20:09:25   
dory
:bravo: za korenjaka...


sem pa tudi sama imela CR in mi ful manjkajo tisti prvi trenutki z mojim miskotom :)

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tako mine
30.9.2004 20:12:32   
ZARA
jst tut CR imela...mi je blo tko grozn ker je se objet nisem mogla :(( k sm jo prvic vidla...

8 x BRAVO MIHA PASCALE :bravo:!!!

papa

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tako mine
30.9.2004 20:13:10   
Teni_
:bravo::bravo::bravo::bravo:
Jaz sicer nisem imela CR in sem Tejo videla takoj po porodu, vendar so jo potem tudi takoj odpeljali(bila je nedonošenček) in sem jo videla po 16-ih urah.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   tako mine
30.9.2004 20:22:31   
Urša
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   tako mine
30.9.2004 20:24:44   
malika
Jaz sem rodila po naravni poti, pa so mi mojega korenjaka takoj odnesli zaradi dihalne stiske, dobila sem ga šele čez 30 ur.
In po pravici povedano takrat mi ni manjkal, ampak zdaj, ko se spomnim nazaj, se samo sprašujem je jokal, je bil lačen, ga je kdo pocartal...

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   tako mine
30.9.2004 21:28:38   
ninca
JUHUUUUUUUU...:bravo::bravo::bravo:

Čestitke za malega Miha Pascale, ki tak hitro raste da bo kmal svojo zlato mamico prerasel...:)-

Za :modri::duda::modri: 8 veliiiiikih :torta:, še veeeeeeeeečjih :darilo: in enega vestnega :angel:, ki ga bo čuval, "za mamico salamico";) pa tudi eno malo malenkost - :rozica:...


:sloncek:V:sloncek:S:sloncek:E:sloncek:
:sloncek:N:sloncek:A:sloncek:J:sloncek:B:sloncek:O:sloncek:L:sloncek:J:sloncek:Š:sloncek:E:sloncek:



Pa pa, Nina :metulj:

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   tako mine
30.9.2004 23:40:40   
BARBARA R.
:rozica:za tvojega sončka.Pri nas pa je vse potekalo lepo in prav a sem bila preveč zmedena,al ne vem kaj,da se niti prvega podoja ne spominjam.Žal nam tudi lepe stvari kdaj ujidejo.

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   tako mine
1.10.2004 8:01:06   
Mojca20
Jaz sem imela CR, ampak sem ga takoj vidla, saj so me zbudili že v operacijski!!! Kje si pa rodila? Jaz v LJ. Drugi teden bo moj pikec star 6 mesecev! Res gre hitro.

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   tako mine
1.10.2004 9:34:10   
drejci
:bravo::bravo::bravo: BRAVO ZA 8 MESECEV!!!!
Je pa tudi ena moja znanka imela CR, s tem, da se je najprej 15 ur trudila, da bi rodila po naravni poti, pa ni in ni šlo, potem pa so ugotovili, da se tamala drži popkovine in je rodila s pomočjo CR....pravi, da je full žalostna, ker ni doživela poroda po naravni poti,...tega se je zelo veselila, pa na žalost ni dočakala:(:((
Vrjetno je res tako,...vsaj za tiste, ki si želijo normalnega poroda (z izjemo tistih, ki raje rodijo s CR)....

Lep dan ti želim
:metulj:

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?