|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilni stroj
13.1.2012 10:39:40   
arabela*
Odločam se za nakuh sušilnega stroja. Nikoli nisem bila nek pristaš le-tega, vedar opažam, da mi tisto stojalo vsakodnevno zavzame veliko prostora.
tiste ki ga imate, kaj priporočate, katere, v vsakem primeru bi potrebovala kondenzacijskega, pa takega, da bi posušil perilo do konca, ker nimam možnosti obešanja še na zrak.. koliko časa se suši? Koliko se pozna pri položnici?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 10:57:27   
Ajra RR
Jaz ti lahko napišem samo, da si ne predstavljam več živjenja brez sušilnega stroja. user posted image

POtrebuješ pol manj oblek, ker je kuj suho, Ne rabiš likanja, samo zložiš v omaro. Obleke so bolj mehke.
KO je imela naša rota virus, nas je sušilec rešil!
Pa nikjer ni obešenih cunj.
Jaz ga uporabljam še poleti, pozimi nam pa greje kopalnico. Ga pa vedno prižgem, ko se kopamo, če je le mogoče.

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 11:57:39   
Anonimen
Jaz imam tudi enako mnenje o sušilcih kot predhodnica. Meni je super, koliko elektrike pa žere pa ne vem, pravijo, da veliko, ampak tudi če je to 5 eur več samo zaradi sušilca je še vedno super, sem jih pripravljena žrtvovati. Oblačila so hitro suha, nimaš tistih rogovil po celem stanovanju, sploh če pravi čas pobereš iz sušilca lahko oblačila brez problema kar zložiš, jaz likam zdaj samo še tista oblačila, ki jih pač zaradi strahu, da bi skočiila skupaj sušim zunaj. Meni je res fajn, prihrani ti pa tudi ogromno časa, kar je meni osebno bil tudi motiv nakupa.

(odgovor članu Ajra RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 12:18:58   
Medea10
Mi ga (še) nimamo. Kupili bomo tistega tadražjega in zdaj šparamo zanj user posted image user posted image user posted image
Mi je pa dragi ravno zadnjič skušal razložit, da eni porabijo 3-3,5 kilovatov na uro (tacenejši menda), tile malo dražji pa od 1,5 do 2 kilovatov (takega bomo kupili mi)- karkoli to že pomeni user posted image
Meni je sam važno, da ga bomo imeli in ga bom znala uporabljat, za te kilovate si pa ne bom razbijala glave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 12:20:58   
Gwendolen
Katero koli znamko boš že kupovala (nočem nobene konkretne omenjati, da me ne bi kdo obtožil, da delam reklamo), ti toplo priporočam, da riskiraš kakih 300 eur več in ga kupiš s toplotno črpalko, ki porabi 40 ali 50 odstotkov manj električne energije kot A razred. Res res priporočam. Likamo ničesar več, pa dvomim, da pokuri več kot likalnik.

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 12:53:57   
zmajcy_
Jaz imam tega http://www.gospodinjski-aparati.si/aparati/artikel/20166/ in sem res ful zadovoljna.. je pa res mal dražji..

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 13:00:51   
Paštetka
jaz ti lahko samo pedlagam da ima obvezno:
- senzor toplote
- senzor za vlago.

To pa zato, da ti sam ne glede na program izračuna kako dolgo bo sušil (npr. na istem programu lahko zaradi različne količine ali materiala različno dolgo suši) in da lahko npr. suši tudi puloverje, ne da bi se skrčili.

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 13:06:11   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

Jaz ti lahko napišem samo, da si ne predstavljam več živjenja brez sušilnega stroja. user posted image

POtrebuješ pol manj oblek, ker je kuj suho, Ne rabiš likanja, samo zložiš v omaro. Obleke so bolj mehke.
KO je imela naša rota virus, nas je sušilec rešil!
Pa nikjer ni obešenih cunj.
Jaz ga uporabljam še poleti, pozimi nam pa greje kopalnico. Ga pa vedno prižgem, ko se kopamo, če je le mogoče.

Po tole se pa kar podpišem! Niti okna ne odpiram, ampak odprem vrata in malo grejemo še stanovanje. user posted image Vlage pa naš ne daje veliko. Imamo ga sicer šele od novembra, ampak sploh ne vem, kako sem prej preživela!!! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušilni stroj
13.1.2012 15:52:39   
enea
jaz bom rekla samo to, da si mojega gospodinjstva brez sušilnega sploh ne predstavljam več,... jaz imam ta ozkega, ker je pač prostorska stiska, in tudi na vrh pralnega ne morem imet, ker imam peč od plina,... sušim izključno samo v sušilnem, tudi poleti,... glede elek. energije pa to,.. takrat ko sem ga kupila, sem delala naslednje leto izračun, s tem da smo kupili še zamrzovalno skrinjo, s predali,.. in je v letu, ko teh dveh aparatov nismo imeli, in naslednje leto ko smo to nabavili, v enem letu prišlo razlike za eno mesečno položnico.....user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 10:41:19   
Klarita
Moje Štefke (sušilca) ne bi zamenjala za nič na svetu. Če bo ckrnil, bom nabavila novega, to je zame mus in brez tega več ne znam. Likalnik vedno iščem, če ga že rabim, to je mogoče 1-2 x na leto, likalne deske pa sploh nimam več.... Je pa res, da je bolje odštet malo več denarja in je res kvaliteten.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 10:51:37   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Katero koli znamko boš že kupovala (nočem nobene konkretne omenjati, da me ne bi kdo obtožil, da delam reklamo), ti toplo priporočam, da riskiraš kakih 300 eur več in ga kupiš s toplotno črpalko, ki porabi 40 ali 50 odstotkov manj električne energije kot A razred. Res res priporočam. Likamo ničesar več, pa dvomim, da pokuri več kot likalnik.


Se strinjam. Niti niso več tako dragi in dobiš A-40% za nekaj preko 700€.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 11:40:32   
kalbo
Nej mi en izračuna, v kolikem času se povrne investicija v ta sušilni stroj s toplotno črpalko. Navaden A razred dobiš s popusti za okol 300 EUR. Kok časa mora stroj šibat, da pokur navaden A stroj za 400-500 EUR več elektrike kot A-40%?
Moji izračuni za naše gospodinjstvo kažejo na okol 10 let, pol se pa pejmo. Je bolj pametno investirat v sodoben pralni stroj, ki da od sebe praktično suho perilo.
Tele toplotne črpalke so en majčken nateg in modna muha. Podobno je z grelnikom vode. Ravno lani spomladi smo zamenjali ogrevanje z bojlerjem vred in mi je vodovodar na vsak način hotel podturit grelnik s toplotno. Ko sva začela računat, v kolikem času bi se mi razlika v ceni povrnila, je bil samo tiho.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 16.1.2012 11:42:19 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 11:44:18   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nej mi en izračuna, v kolikem času se povrne investicija v ta sušilni stroj s toplotno črpalko. Navaden A razred dobiš s popusti za okol 300 EUR. Kok časa mora stroj šibat, da pokur navaden A stroj za 400-500 EUR več elektrike kot A-40%?
Moji izračuni za naše gospodinjstvo kažejo na okol 10 let, pol se pa pejmo. Je bolj pametno investirat c sodoben pralni stroj, ki da od sebe praktično suho perilo.
Tele toplotne črpalke so en majčken nateg in modna muha. Podobno je z grelnikom vode. Ravno lani spomladi smo zamenjali ogrevanje z bojlerjem vred in mi je vovovodar na vsak način hoterl podturit grelnik s toplotno. Ko sva začela računat, v kolikem času bi se mi razlika v ceni povrnila, je bil samo tiho.


Kateri pralni stroj energijskega razreda A pa pride 300€? Pa prosim, ne mi s Candyi pa Indesiti, za tiste čist verjamem (zato pa pokurijo tolk elektrike in zdaleč niso A, ampak nek švohn C).  Navaden Bosch brez toplotne črpalke pride okoli 600€. Pa če se recimo povprečnemu gospodinjstvu pozna zgolj 5€ na mesec pri elektriki zaradi toplotne črpalke - je to 60€ na leto, si si v dveh letih not....

Poraba električne energije: od nekje cca 5kwh brez toplotne (pa dobro, da ne bomo picajzlasti recimo 4) - na 1.5-1.9kwh pri toplotni črpalki.


< Sporočilo je popravil Tutan -- 16.1.2012 11:46:51 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 11:52:22   
kalbo
Po nekaterih podatkih naj bi porabil stroj A-40 za 1-1,5 kilovatne ure manj od navadnega. Verjetna je prej prva številka od druge.

Se pravi, če stroj šiba vsak dan v letu po 3 ure dnevno porabi od 1095-1642 kWh manj od navadnega. Povprečna cena električne energije v letu 2011 je 13 EUR za 100 kwh. Zdej pa kar računat. Ob tako hudi uporabi se stvar povrne v 2-4 letih.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 11:53:25   
kalbo
Ne mi z Boschem, tisto je drago ko žafran. Več ko 3,5 kw na uro niti slučajno noben ne ponuca. Tud moj 10 let star Gorenje.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 16.1.2012 11:54:14 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 12:00:37   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: enea

jaz bom rekla samo to, da si mojega gospodinjstva brez sušilnega sploh ne predstavljam več,... jaz imam ta ozkega, ker je pač prostorska stiska, in tudi na vrh pralnega ne morem imet, ker imam peč od plina,... sušim izključno samo v sušilnem, tudi poleti,...


podpis!!

jaz imam tega in sem super zadovoljnauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 12:03:32   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Po nekaterih podatkih naj bi porabil stroj A-40 za 1-1,5 kilovatne ure manj od navadnega. Verjetna je prej prva številka od druge.

Se pravi, če stroj šiba vsak dan v letu po 3 ure dnevno porabi od 1095-1642 kWh manj od navadnega. Povprečna cena električne energije v letu 2011 je 13 EUR za 100 kwh. Zdej pa kar računat. Ob tako hudi uporabi se stvar povrne v 2-4 letih.

Kalbo, manj od navadnega A? Potem je še vedno samo 100€ v cenovni razliki, al pa jaz neki ne štekam.....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 12:05:45   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne mi z Boschem, tisto je drago ko žafran. Več ko 3,5 kw na uro niti slučajno noben ne ponuca. Tud moj 10 let star Gorenje.


Meni je bilo rečeno, da so Boschevi sušilni stroji dobri. Ni problemov in crkovanja kot s Candyem, za Gorenje pa žal nič ne vem....
Glej jaz sem laik user posted image - ampak za Boscha pa sem od velike večine slišala, da je super sušilni stroj, zato sem ga dala v primerjavo z A-40%.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 12:11:46   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nej mi en izračuna, v kolikem času se povrne investicija v ta sušilni stroj s toplotno črpalko. Navaden A razred dobiš s popusti za okol 300 EUR. Kok časa mora stroj šibat, da pokur navaden A stroj za 400-500 EUR več elektrike kot A-40%?
Moji izračuni za naše gospodinjstvo kažejo na okol 10 let, pol se pa pejmo. Je bolj pametno investirat c sodoben pralni stroj, ki da od sebe praktično suho perilo.
Tele toplotne črpalke so en majčken nateg in modna muha. Podobno je z grelnikom vode. Ravno lani spomladi smo zamenjali ogrevanje z bojlerjem vred in mi je vovovodar na vsak način hoterl podturit grelnik s toplotno. Ko sva začela računat, v kolikem času bi se mi razlika v ceni povrnila, je bil samo tiho.


Kateri pralni stroj energijskega razreda A pa pride 300€? Pa prosim, ne mi s Candyi pa Indesiti, za tiste čist verjamem (zato pa pokurijo tolk elektrike in zdaleč niso A, ampak nek švohn C).  Navaden Bosch brez toplotne črpalke pride okoli 600€. Pa če se recimo povprečnemu gospodinjstvu pozna zgolj 5€ na mesec pri elektriki zaradi toplotne črpalke - je to 60€ na leto, si si v dveh letih not....

Poraba električne energije: od nekje cca 5kwh brez toplotne (pa dobro, da ne bomo picajzlasti recimo 4) - na 1.5-1.9kwh pri toplotni črpalki.



Podpis!

Kvaliteta se pač plača, pa vseeno ne toliko kot včasih. Bosch je postal zeeeelo dostopna znamka. Pa v tistih reklamah, ki jih dobivamo stalno v kaslc, je videti, da so pogosto kake akcije za te s toplotno črpalko.



_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 12:20:52   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nej mi en izračuna, v kolikem času se povrne investicija v ta sušilni stroj s toplotno črpalko. Navaden A razred dobiš s popusti za okol 300 EUR. Kok časa mora stroj šibat, da pokur navaden A stroj za 400-500 EUR več elektrike kot A-40%?
Moji izračuni za naše gospodinjstvo kažejo na okol 10 let, pol se pa pejmo. Je bolj pametno investirat v sodoben pralni stroj, ki da od sebe praktično suho perilo.
Tele toplotne črpalke so en majčken nateg in modna muha. Podobno je z grelnikom vode. Ravno lani spomladi smo zamenjali ogrevanje z bojlerjem vred in mi je vodovodar na vsak način hotel podturit grelnik s toplotno. Ko sva začela računat, v kolikem času bi se mi razlika v ceni povrnila, je bil samo tiho.



Energetska učinkovitost se ne vrti okrog tega koliko denarja ti prišparaš, ampak okoli tega koliko okolja bomo prišparal vsi skupaj na ta račun. Pa ne reči da je to brez veze, ker če tako razmišljajo vsi, potem res ne vem kam gremo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 15:42:09   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: enea

jaz bom rekla samo to, da si mojega gospodinjstva brez sušilnega sploh ne predstavljam več,... jaz imam ta ozkega, ker je pač prostorska stiska, in tudi na vrh pralnega ne morem imet, ker imam peč od plina,... sušim izključno samo v sušilnem, tudi poleti,...


podpis!!

jaz imam tega in sem super zadovoljnauser posted image



ja ja, tudi jaz imam tega,... pa sem 2 leti nazaj dala 424€, user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 20:39:17   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nej mi en izračuna, v kolikem času se povrne investicija v ta sušilni stroj s toplotno črpalko. Navaden A razred dobiš s popusti za okol 300 EUR. Kok časa mora stroj šibat, da pokur navaden A stroj za 400-500 EUR več elektrike kot A-40%?
Moji izračuni za naše gospodinjstvo kažejo na okol 10 let, pol se pa pejmo. Je bolj pametno investirat v sodoben pralni stroj, ki da od sebe praktično suho perilo.
Tele toplotne črpalke so en majčken nateg in modna muha. Podobno je z grelnikom vode. Ravno lani spomladi smo zamenjali ogrevanje z bojlerjem vred in mi je vodovodar na vsak način hotel podturit grelnik s toplotno. Ko sva začela računat, v kolikem času bi se mi razlika v ceni povrnila, je bil samo tiho.



Energetska učinkovitost se ne vrti okrog tega koliko denarja ti prišparaš, ampak okoli tega koliko okolja bomo prišparal vsi skupaj na ta račun. Pa ne reči da je to brez veze, ker če tako razmišljajo vsi, potem res ne vem kam gremo.

Sam še tole sem čakal. Kaj za vraga ima okolje s porabo elektrike? To je eden največjih bulšitov ever. V duhu okolja so zdaj uzakonjene varčne sijalke recimo. Ha, porabi manj energije (o tem bi se dalo razpravljat, katera izmed sijalk v hiši porabi manj napram klasiki). Proizvodnja le teh je ena najbolj zasvinjanih, pa da ne govorimo o tem, da je sijalka nevarni odpadek, ker vsebuje živo srebro. Ja, taista Evropa je pa prepovedala živosrebrne termometre.
V glavnem men ni še noben dokazal, da se toplotna črpalka izplača na dolgi rok, pa naj gre za ogrevanje vode, bajte, al pa sušilca.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 21:51:56   
pelin
Tudi naš je  Boschev in je bil drag kot žafran...v bistvu  sem bila jaz vedno preškrt oz. se mi je zdelo to nekako brez veze ter druge stvari pomembnejše in sem raje prenašala stojala sem in tja, pa celo teraso smo imeli zafilano s cunjami, pa vedno sem se jezila, če smo bili kje od doma in mi je dež pral perilo...pa me je imel moj pred leti dovolj in je tega kar sam domov pripeljal...sedaj ga pa ne dam...žal mi je, da sem bila ko sta bila škrata še čisto majhna brez njega...prihranjeno bi mi bilo veliko likanja, pa še v stojala se ne bi na vsakem koraku spotikala...Pri položnici se v bistvu sploh ne pozna, ker sem prej likala kot zmešana, sedaj pa tega skoraj ne počnem več...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sušilni stroj
16.1.2012 21:52:30   
tajtaja
Kalbo, nekaj je nateh TČ. Mi z njo ogrevamo hišo, cca 25o kvm. Za kurjavo porabimo priblližno za 45o€ elektrike+200 drva za kamin. Imamo pa v dnevn+jedilnici+kuhinji(65kvm) okrog 23,5 , v sobah pa 22 stopinj.
Če preračunam to na kurilno olje, kjer moja starša za ogrevanje manj kot 100 kvm skurita za 2000 eurov olja....ni za primerjat.
No, najbolj objektivna primerjava bi zdaj bila ogrevanje na elektriko namesto na TČ.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sušilni stroj
17.1.2012 8:20:28   
kalbo
Olje je trenutno najdražji energent in nič ne kaže, da bi blo lahko kaj cenejše. V energijsko neučinkoviti hiši, kakršna je hiša tvojih staršev pa sploh, zato TČ ni za primerjat z oljem.

Na mizo je treba dat komplet in ne samo mesečno porabo, kot to radi počnejo nekateri. Investicijo, vzdrževanje (TČ rabi drag remont), dostopnost energenta in se šele nato odločit, pa seveda v tvojem primeru pretopit tistih 200 EUR drv v elektriko. Bo kmalu jasno, da bi bla drva kot osnovni energent pol cenejša. Sam se niti v sanjah nebi odločil za olje, pa sem bil žal prisiljen v to. No smo pa vsaj porabo razpolovili, čeprav je pa cena poskočila, pa smo v istem dreku.

Sam to je druga tema, ki nima veze s sušilnim strojem.

Moje mnenje glede sušilca, pa mende šteje, saj sem mel mojega narazen do zadnjega vijaka je, da bo vrtel boben in pihal vroč zrak not tako Gorenjev, kot Boschev, sam razlika v ceni bo ogromna. Ko pa zagledamo marketinške poteze ala A- 40 moramo pa stvar majčkeno preračunat, kaj se dejansko splača. Predvsem pa moramo bit prekleto previdni, ko pri prodaji sušilnega stroja začnejo nabijat o ekologiji, saj nam spulijo na ta račun že tako preveč EURčkov.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.1.2012 8:24:36 >

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?