|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet Oleovit
9.9.2006 10:44:55   
ZalaTM
AD3 je pri nas neznosen, tako , da sem sedaj nabavila Oleovit, pa me zanimajo vaše izkušnje - a ste opazili razliko s prehodom na Oleovit,....in če po njem vasi soncki niso imeli več krčkov, ali so se le ti tudi  še pojavljali???
Koliko so bili stari ko ste jim začenjali dajati kapljice.

Hvala lp, M.



_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet Oleovit
9.9.2006 13:20:34   
dory
jst sem mu oleovit zacela dajat nekje pri 2,5m....pa je mel itak grozne krce, a po ad3 se mi zdi,da mu jih je se bolj spodbujalo..oleovit se je pa dobro obnesel, in sva ga jemala kar neki casa....

jst prisegam na avstrijsko lekarno....ne vem zakaj, ampak vsakic ko pridem mi ponudijo neki novega,kar se tudi v praksi izkaze za ucinkovito....

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet Oleovit
9.9.2006 13:25:11   
mml
Mi smo poskusili z Oleovit AD3 pri dobrih 2 mesecih, pa nikakor ni šlo, kakor smo prišli na več kot 5 kapljic, so se pojavili krči, tako da smo potem začeli s Plivit D3 in jih prenaša povsem OK, ker pa teh trenutno ni in jih vsaj še do konca septembra ne bo, smo sedaj že kakšen mesec na Oleovit D3 in jih prenaša brez težav.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet Oleovit
9.9.2006 13:26:23   
Anonimen
Mi smo šli že takoj na Oleovit in nikoli nismo imeli krčev.

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet Oleovit
9.9.2006 14:26:47   
arielca
Enako kot Splišni.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet Oleovit
9.9.2006 14:30:47   
ElaM



Naša ima Plivit D3 in ji tudi ne povzročajo krčev, po AD3 je bil pa sam jok. Je pa res, da smo jih dobili iz Hrvaške, tukaj jih ni za dobit.user posted image




_____________________________

:)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet Oleovit
9.9.2006 16:37:20   
eya
Mi smo tudi najprej poskusili AD3, pa je bilo po 4 kapljicah grozno, potem smo pa dajali slaba 2 meseca Plivit D3 (dobili v lekarni na Viru-Domžale), pa po njih ni imel krčev. Ko je dopolnil tri mesece, smo šli nazaj na AD3, ker ni imel več krčev...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet Oleovit
14.9.2006 21:20:14   
Baucka
Mi sploh nismo začeli z AD3 ampak smo kar šli na Oleovit. Krčev ni bilo.
AMPAK POZOR. Oleovit ima večjo vsebnost D vitamina 400 IE , naše AD3 imajo smo 60 ali 80.
OLEVITA  D3  SE DAJE SAMO ENO KAPLICO NA DAN-PIŠE V NAVODILIH.

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet Oleovit
15.9.2006 11:07:13   
žanai
Oja!

Mi smo vedno imeli Plivit D3 n je bilo v redu. Zaenkrat se ga v Sloveniji ne da dobt, ampak so mi v Lekarni povedali, da bo prišla nova pošiljka v drugi polovici Septembra.

Pozdravček!

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet Oleovit
15.9.2006 15:26:37   
suzi
Tudi mis mo na Oleovit d3, brez problema, eno kapljico na dan. Pri nas smo prav tako več kot zadovoljni z avstrijsko lekarno. Je pa zanimivo to, da vse povsod drugje ne komplicirajo ne z dodajanjem vitminov, sredstev proti krčem, širokim povijanjem, le pri nas delajo iz vsega cel halo. Ko sem vprašala če lahko grem kaj prej kot pri 4 mesecih na ultrazvok kolkov je bil cel halo, so mi rekli, da menda lahko če ni otrok na široko povit ponoči tako brca in si izpahne kolke (povijamo na široko le mame ki smo rodile v Ljubljani, v Kranju, Mariboru in Postojni naredijo UZ takoj v porodnišnici, da ne govorim o tujini). Glede ad3 kapljic sem jih tudi slišala da je pač a vitamin tako zelooooooo pomemben da brez teh kapljic pa res ne gre, pol pa malo prebereš in ugotoviš da je vitamina a dosti tako v materinem mleku kot v adaptiranem. Enako so menda nekateri pediatri proti avtstrijskim kapljicam proti krčem, da je češ to prevelika kemija in da otroci pač majo krče in da vse slej ko prej mine. No sem mogla še malo pojambrat.

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet Oleovit
15.9.2006 15:42:16   
smokvica
suzi če se vedno povijaš na široko prosi pediatra naj ti da napotnico za uz,moj sonček bo v petek star 6 tednov pa sva dala uz že skoz in ne rabiva več pleničk

(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet Oleovit
15.9.2006 15:44:56   
Baucka
Rodila sem v Mariboru in ker so bili pri Emi kolki 1A so mi rekli da ne rabim široko povijat. Sem jo pa vseeno široko povijala kakšna 2 meseca, saj sem imela občitek da je hrtenica bolj stabilna in da imam "kaj za prijet." Ko je postalo vroče sem še povijala samo v pampersko.

Moji pediatrinji sem tudi povedala da dajem Oleovit D3 in da ne bom dajala kaplic AD3 (niti poskusili nismo z njimi, ko sem jih poskusila so sladke in mi že to ni všeč, Oleovit pa so brez okusa) in je rekla samo vredu če ste se tako odločili.

Pa tudi ko smo ob prehladu mazali z Baby Luuf je tudi rekla da je vredu, tako da ne govori proti.
Če mene vprašate tudi jaz zaupam bolj Avstrijskim lekarnam kot slovenskim, ker se mi zdi da se našim otroci nič kaj ne smilijo.

(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet Oleovit
15.9.2006 20:08:09   
TONČI.
Jaz sem mu oleovit začela dajati tam okoli 3m. Ad3 mu pa nisem dajala.

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet Oleovit
27.9.2006 21:10:44   
saraja
Pozdravljene!

Jaz sem začela dajati Oleovit pri 1,5m. Osebni zdravnici sploh še nisem kaj omenila, ji pa bom pri nasljednjem pregledu! AD3 mu sploh nisem dajala, ker ga že brez teh kapjic zelo napenja in črviči!



_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spet Oleovit
27.9.2006 21:35:39   
fidko
Mi smo tudi pri 4 mesecih začeli dajat Oleovit D3, ker nam je pri prvem pregledu zdravnik pozabil napisati recept za AD3, pri pregledu pri 3 mesecih je to sicer naredil vendar mu ad3 kapljic ne dajem temveč sem naročila oleovit d3, pa ni problemov.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Smučanje
Michonne RR

Ali smučate?

Da (43%)

Ne (57%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!