|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sokovnik ali smoothie maker ali kaj tretjega?
9.12.2013 7:53:43   
mojcaziga
Pozdravljeni,

nekaj od tega bi kupila za starša. Prišla sta v leta, ko še bolj kot prej skrbita za zdravje in seveda popijeta veliko svežih sokov. Do zdaj sta si to delala kar v navadnem mešalniku. Jaz imam doma sokovnik, vendar ga uporabljamo, ko imamo dovolj sadja in sveže zelenjave in torej na vsake kvatre naredimo sok. Slaba stran sokovnika je čišenje le-tega. Izkušenj s smoothie makerjem nimam. Res pa je, da imata starša rajši prej manj gost sok kot bolj.
Kak nasvet, izkušnja bi bila dobrodošla.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sokovnik ali smoothie maker ali kaj tretj...
9.12.2013 10:27:44   
Brinčika
Mi smo lani kupili sokovnik in kar delamo sokce. Je res da so bolj redki posebno kak jabolčni , ponavadi ga takoj očistim,vzame mi 5 min dela. Smothie maker je tud dober ,naredi kašice ,če pa se doda mal vode al pa mleka je bolj redek. Je pa manj dela za čiščenje z njim.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sokovnik ali smoothie maker ali kaj tretj...
9.12.2013 10:58:00   
šrimpf
mi imamo oboje, pa še stiskač citrusov. ta zadnji je največ v uporabi, sledi mu smoothie-maker, sokovnik smo pa po moje uporabli enkrat, največji minus je čiščenje. pri smootijih dodaš več vode ali druge tekočine, malo dlje miksaš, da vsi kosci razpadejo, pa je tudi bolj redko.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sokovnik ali smoothie maker ali kaj tretj...
9.12.2013 11:45:14   
nyna84
Mi smo si omislili blender (prinesel Miklavž). Mi je super. Zmetam noter vse kar hočem (brez lupljenja, odstranim samo neužitne dele - peške, pa npr. olupek kivija, ananasa, pomaranče), na fino zmiksam, nato po želji razredčim s sokom/mlekom ... Hitro pripravljeno, pa oprano tudi. Pretočim napitek po kozarcih, posodo takoj splaknem pod toplo vodo, obrišem in postavim nazaj na svoje mesto. user posted image

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sokovnik ali smoothie maker ali kaj tretj...
9.12.2013 16:11:59   
Felicita
to je odvisno od tvojih staršev - če že sedaj delata v mikserju, potem sklepam, da bi bil smoothie maker boljša ideja (še boljša bi bil kakovosten blender).
Midva sva tašči kupila sokovnik, ker pač ji smoothiji niso všeč (oz. jih nikoli ne pije). sva pa poskrbela, da je tak, ki se ga lahko da v pomivalni stroj, tko da ni pretirano dela/pomivanja z njim.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sokovnik ali smoothie maker ali kaj tretj...
9.12.2013 17:08:22   
kokosh
Jaz imam tile dve zverinici:
http://www.mimovrste.com/artikel/3590000421/q=bosch/stojeci-mesalnik-bosch-mmb2001#tech
in
http://www.mimovrste.com/artikel/3560007021/q=bosch/univerzalni-sekljalnik-bosch-mmr08r2

Vsekakor je tamanjši precej boljša izbira. Pri prvem mi gre na živce, da se nož ne odstrani iz vrčka in je zoprno pomivati. Ko smo dobili ta drugega, smo ga kar pospravili. Pri drugem vržem posodico in pokrov v pomivalni stroj in se super pere. Smo pa itak čist nori na zmiksance (sadje + jogurt/ sladka smetana/ skuta).

Sokovnik - tudi če mi ga kdo zastonj prinese, ga nočem user posted image Saj je fin svež sok, ampak pucati ga pa ni fino.

< Sporočilo je popravil kokosh -- 9.12.2013 17:10:24 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!