|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   služba
1.5.2009 21:08:13   
J.L.
porodniška se mi izteče konec junija. z začetkom oz. 1. 6. (oz uvajanje že v sredini meseca maja) se mi ponuja služba (po izteku porodniške sem brez), sicer še ni potrjeno, vendar sem v dvomih v primeru, če me sprejmejo.  prosim za pomoč pri lažji odločitvi, ki bo na koncu itak moja.
user posted image gre v jasli z septembrom, do takrat sem pač nameravala biti doma, (denar pride prav, ja vendar sva bila z partnerjem enakega mišlenja glede tega)razen če se mi obeta kakšna res dobra služba v moji stroki. glede na izkušnje, verjetno ne bo nevem kakšen problem pri iskanju. nastane pa problem pri varstvu. če sprejmem službo (če bom seveda izbranma, verjamem da ja, kvsaj po navdušenju ene od vodilnih, čaka pa me še končni razgovor), bo težava, ker ostane mala naenkrat brez varstva, ni namreč nikogar, ki bi jo popazil. glede na to, da bi bili samo 2 uslužbenki (ena sem jaz) bi bil verjetno kar oreng problem pri dopustu, bolniški ipd. sploh ker otroci v vrtcih večina zbolevajo. sama bi se najraje zaposlila v večjem kolektivu, tako vsaj enbo nobenih zamer, problemov itd v primeru bolovanja. sem v dilemi in se mi vsako minuto poraja novo vprašanje. kaj v tem, kaj v onem... primeru?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: služba
1.5.2009 21:10:44   
amaya
kaj pa privat varstvo???

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: služba
1.5.2009 21:13:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

kaj pa privat varstvo???


dobro privat varstvo je v naših krajih kot glavni dobitek na lotuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: služba
1.5.2009 21:13:54   
J.L.
sem že razmišljala o tem, vendar ne pozanam nikogar, v našem kraju, ki bi bil varuška. user posted image pa nekomu, kogar ne poznam najbolje otroka nebi ravno pustila. 

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: služba
1.5.2009 21:14:31   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

kaj pa privat varstvo???


dobro privat varstvo je v naših krajih kot glavni dobitek na lotuuser posted image

se strinjam z rijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: služba
1.5.2009 21:23:19   
kajajaka
Kaj pa prijazna, čila, upokojena soseda? Ponavadi se povsod najde kakšna, ki je ok, pa bi ji tudi kak evro prav prišel... Končno je do septembra le dva meseca, tako, da ne rabi biti neka vrhunska vzgojiteljica, ampak le zaupanja vredna prijetna prijazna oseba. Razmisli, imaš kakšno teto frej ali kolegicino mamo... Ne mi rečt, da so vsi okoli tebe zaposleni za polni delovni čas...user posted image

Jaz v teh časih ne bi zavrnila službe, ki mi je ok zaradi dveh mesecev varstva.

Glede službe v velikem kolektivu- pri nas je kar velik pa nas vseeno postrani gledajo zaradi bolnišk... Če te zaposlijo kot mlado mamico morajo pač tudi na to računat. Tu meni kar malo "dol visi" za firmo in kolektiv. Moj otrok je na prvem mestu in če zboli, bom ob njem. Vsaj pri nas je tako, da niso pridni, ki delajo s 40 vročine nič bolj pohvaljeni ali plačani kot tisti, ki gredo ob prvem kašlju na bolniško... Končno boš že septembra rabila dopust za uvajanje v vrtec.
Če pa že želiš v večji kolektiv, lahko tako službo še vedno iščeš tudi, ko boš že tu zaposlena.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: služba
1.5.2009 21:42:04   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Kaj pa prijazna, čila, upokojena soseda? Ponavadi se povsod najde kakšna, ki je ok, pa bi ji tudi kak evro prav prišel... Končno je do septembra le dva meseca, tako, da ne rabi biti neka vrhunska vzgojiteljica, ampak le zaupanja vredna prijetna prijazna oseba. Razmisli, imaš kakšno teto frej ali kolegicino mamo... Ne mi rečt, da so vsi okoli tebe zaposleni za polni delovni čas...user posted image

Jaz v teh časih ne bi zavrnila službe, ki mi je ok zaradi dveh mesecev varstva.

Glede službe v velikem kolektivu- pri nas je kar velik pa nas vseeno postrani gledajo zaradi bolnišk... Če te zaposlijo kot mlado mamico morajo pač tudi na to računat. Tu meni kar malo "dol visi" za firmo in kolektiv. Moj otrok je na prvem mestu in če zboli, bom ob njem. Vsaj pri nas je tako, da niso pridni, ki delajo s 40 vročine nič bolj pohvaljeni ali plačani kot tisti, ki gredo ob prvem kašlju na bolniško... Končno boš že septembra rabila dopust za uvajanje v vrtec.
Če pa že želiš v večji kolektiv, lahko tako službo še vedno iščeš tudi, ko boš že tu zaposlena.


govora je več kot 2meseca. če sprejmem, grem delat že čez 2-3 tedne (sredina maja), mala pa gre v vrtec z septembrom, planirana služba isto, razen če bo res zavidanja vredna. je pa v tej službi, ki se mi ponuja 12urni delavnik, pomoči ni, samo 2 zaposleni, tako da me poleg še skrbijio reakcije sodelavke, ki bi v primeru bolniške mogla delat 12urni delavnik namesto polovični delovni čas oz. smeno. user posted image sigurno nebi bilo lepo delat 12ur kakšen teden dni. no vsaj meni ne, ko mam malega otroka. ma nevem no. dilema, dilema.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: služba
1.5.2009 22:03:38   
špelin@
Hočeš odkrit odgovor? Glede na vse naštete minuse, verjetno službe ne boš sprejela. Razen v 2 primerih:
1. da je to res dobra služba v tvoji stroki
2. da nujno rabite denar.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: služba
1.5.2009 22:17:44   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Hočeš odkrit odgovor? Glede na vse naštete minuse, verjetno službe ne boš sprejela. Razen v 2 primerih:
1. da je to res dobra služba v tvoji stroki
2. da nujno rabite denar.



denarja ni nikoli preveč, pa naj ga imamo še toliko, kajne?
drugače pa, služba ki se mi ponuja, je moja stroka, če jo bom sprejela pa se še odločam, itak pa prvo moram biti dokončno sigurna, da sem izbrana oz. vsaj v ožjem krogu.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: služba
2.5.2009 10:01:17   
Anonimen
je pa v tej službi, ki se mi ponuja 12urni delavnik, pomoči ni, samo 2 zaposleni, tako da me poleg še skrbijio reakcije sodelavke, ki bi v primeru bolniške mogla delat 12urni delavnik namesto polovični delovni čas oz. smeno. user posted image


Mene bi to zagotovo odbilo, ker je to prakticno cel dan.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: služba
2.5.2009 10:05:14   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

je pa v tej službi, ki se mi ponuja 12urni delavnik, pomoči ni, samo 2 zaposleni, tako da me poleg še skrbijio reakcije sodelavke, ki bi v primeru bolniške mogla delat 12urni delavnik namesto polovični delovni čas oz. smeno. user posted image


Mene bi to zagotovo odbilo, ker je to prakticno cel dan.


delovnik je polovični (dop+pop smena), v primeru bolniške pa je ta 12urni, ja ker ni ne študentov, kaj šele drugih uslužbencev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: služba
2.5.2009 10:06:14   
Anonimen
Kaj pa vem.
A delo ti je pa full vsec?

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: služba
2.5.2009 10:23:34   
J.L.
ja delo je v moji smeri, glede plače še nevem, je pa minus tao, da sve samo 2, tako da  v primeru bolniške mora druga delat 12urni delavnik, ker ni nikor na raazpolago za nadomeščanje. študentov pa ne jemljejo. user posted image pa še pri varstvu nastane problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: služba
2.5.2009 10:25:12   
Kerensa*
Kaj pa, če obe naenkrat zbolita? Je bolniška prepovedana oz. bi od ene od vaju zahtevali, da dela bolna, v nasprotnem primeru pa dobi odpoved?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: služba
2.5.2009 10:27:16   
Anonimen
ja delo je v moji smeri,


Pa ti ve zelo vsec...ali samo sluzba kot sluzba?

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: služba
2.5.2009 10:29:06   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kaj pa, če obe naenkrat zbolita? Je bolniška prepovedana oz. bi od ene od vaju zahtevali, da dela bolna, v nasprotnem primeru pa dobi odpoved?


Pri moji kolegici je že tako, da delo poznata samo dve (in šef, kljub njunim prošnjam, ne usposobi nobenega dodatnega) in se je že zgodilo, da sta bili obe bolani in je pač ena morala bit tam. Tudi zdaj med prazniki je tako, ena je bila na operaciji, kolegica pa si je hudo poškodovala prst in je uradno na bolniški, neuradno a je bila na del. mestu vsaj par ur dnevno. Imajo pa plače res nadpovprečne za naš konec Slovenije in to zaenkrat odtehta, vsaj do poplačila kredita user posted image

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: služba
2.5.2009 13:33:08   
Anonimen
Lej J.L. če iščeš probleme jih tud najdeš. Na tvojem mestu bi si rekla it's never or now pa sprejela izziv, ostalo se bo že poštimal.

Glede na to, da cincaš, se pa raj ne it tega, škoda živcev.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: služba
2.5.2009 15:04:43   
J.L.
bom javila kakšna bo dokončna odločitev. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: služba
3.5.2009 13:29:11   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

bom javila kakšna bo dokončna odločitev. user posted image


ja javi, pa srečno!

Ampak glede na naštete minuse ti v tej službi sigurno ne boš srečna user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: služba
3.5.2009 15:48:50   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

bom javila kakšna bo dokončna odločitev. user posted image


ja javi, pa srečno!

Ampak glede na naštete minuse ti v tej službi sigurno ne boš srečna user posted image


se bom probala zmeniti kako je v primeru bolniške, dopusta ipd, da se lažje odločim. če sem odkrita, pred vstopom v vrtec, do septembra, nisem niti nameravala delat, ker je varstvo velik problem, pa še čez poletje bi rada uživala z punčko, služba par mesecev že lahko počaka, ni taka nuja glede denarja. res pa je, da ga ni nikoli premalo. user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: služba
3.5.2009 16:01:02   
rija
J.L. kera firma pa je to? lahko tudi na zs....mogoče ti vem kaj svetovatiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: služba
3.5.2009 19:57:46   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: rija

J.L. kera firma pa je to? lahko tudi na zs....mogoče ti vem kaj svetovatiuser posted image


maš pošto. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: služba
4.5.2009 8:01:47   
ALWAYS LARA
drugač se da zamenjat porodniško..tako, da greš ti delat, za ta en mesec pa na porodniško še partner. tako sem jaz nardila pri zadnji porodniški.  se pa da zamenjat takole samo, če dobiš novo službo, ali pa da recimo partner ostane brez službe. morš predložit podpisano pogodbo.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?