|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 8:07:53   
TomTaylor
Sej ni treba poudarjat, da tako svinjsko boli, da grem rajši zdaj takoj 2x zaporedoma rodit, kot pa tole še prenašat! Imam AB že 3tji dan, pa še kar nobene izboljšave. Lekadole jem kot bombončke, ker ne vem katere analgetike lahko jemljem skupaj z AB...Razmišljam, da bi klicala na urgenco za protibolečinsko injekcijo ali kaj takega...HEEEELP!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
16.11.2010 8:09:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 8:15:50   
eva1
Z antibiotiki pa res lahko ješ vse analgetike! Meni je najbolj pomagali ko so mi izklesali zob naklofen zjutraj in zvečer vmes pa po 2 lekadola večkrat na dan..lahko kombiniraš-paracetamol(lekadol) in naklofen(2x/dan), nalgesin 550mg(2x na dan), Naprosyn mislim da je tudi 2x na dan...če so bolečine nevzdržne lahko celo za kakšen dan povečas dozo na 3x na dam (naklofen, nalgesin...)vmes pa seveda 2 tableti lekadola(8 tablet dovoljeno dnevno, vmes vsaj 4 ure premora)...boš pa mogla zraven lekadola še kaj bolj konkretnega vzet, drugače ne bo pomagalo, lekadol pa vmes..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 8:25:09   
Lolek in Bolek
Naprosyn je zakon za te reči.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 8:41:46   
Dadi
Lekadol pri takih bolečinah verjetno res ne zaleže....mojemu možu še pri navadnem zobobolu ni, pa sploh ne je painkillerjev. Poskusi res s čim močnejšim-nalgesin, naprosyn...Ti želim čim manj bolečin.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 9:50:17   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Naprosyn je zakon za te reči.


vzela, pa je bolečina pojenjala in sem padla v spanec...v spancu sem pa nevede stisnila zobe skupaj......Vas slučajno zanima koliko zvezd ima galaksija?...
Ne vem več kaj naj naredim, boli me že cela stran glave, vrat in roka...To je za umret...Ne privoščim nikomur...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 10:23:55   
m_o_i
meni za bolecine pomaga edino in samo nalgesin (tista viagrica; al pa 500 mg kapsula). sicer sem malo poknjena po tej tabletiuser posted image , samo menstr. krcev pa ne cutim vec user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 10:27:45   
sončnica24
Moj je jedo ketonal ker čisto nič druga ni pomagalo. Privoščim pa ti res ne ker sem samo njega gledala pa me je vse bolelo.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.11.2010 10:31:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 11:02:20   
piko12
Meni je pomagalo samo, da mi je zob odprla, sčistila, razkužila, nafilala bogvesčim. Potem pa antibiotik in analgetik. Pa še niti ni bil granulom, bolj začetna faza. Pri granulomih traja celo večnost, da atb prime (sploh če zoba ne odprejo), tako da razmisli v tej smeri.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 11:16:45   
enkratna
Kombiniran prašek.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 16:09:49   
ronja
Jaz sem jo z lekadolo, ker sem še dojila... Vem pa, da lahko pri tem jemlješ precej močnejše zadeve. Tako da good luck, pokliči v svoj zd ali pa na urgenco in vprašaj, kaj lahko vzameš zraven določenega ab.
Sem imela pa tudi po operaciji 8ke samo lekadol (isti frdamani razlog), pa se je še lekarnarca kar mal nasmehnila: "ampak gospa, za tole diagnozo bo pa tole bolj blažev žegn!" Sem ji razložila, da ni kirurg iz lune padel, da sem sama hotla to, ker pač dojim. Pa se mi je sočutno nasmehnila in povedala, kaj je najmočnejše, kar lahko vzamem v tem primeru (Aulin, če katero zanima, to mi je kirurg že prejšnjič napisal, samo nisem jemala, ekr Lekadol je ipak najmanj vprašljiv).

tt, kdaj ti pa rihtajo zob? Če imaš zobozdravnika v zd, je vedno en dežurni in vsaj za bolečino zmanjšat je ok...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 18:16:35   
Colt
7.62 kaliber direkt v sence. To pomaga. Samo je davek prevelik, kakopak! Dokaj divje....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 18:24:26   
Felicita
če še ni too late - eno junaško dozo ibuprofena (bonifen) - junaška doza je 600 mg (3 tablete). Drugač je pa ketonal zakon za take zadeve, če ga le dobiš. pomoje najboljš da šibneš na urgenco.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
16.11.2010 18:28:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 18:49:26   
Colt
Prijazna Gospa...drugače ne znam. Tudi avtorica posta me dobr pozna, tako da ve da želim samo pomagat user posted image Je pa dokaj štalex ja...

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 18:52:18   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

7.62 kaliber



a se dobi brez recepta?




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 19:00:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tt, kdaj ti pa rihtajo zob? Če imaš zobozdravnika v zd, je vedno en dežurni in vsaj za bolečino zmanjšat je ok...



noben živ zobar mi ne more nič pomagat, ker imam polnjen-zaprt zob z zatičem in je rešitev samo pri oralnem kirurgu - na vrsti sem že čez 3 mesece...juhu...user posted image Nič, čakam, da mi AB primejo zraven pa nekako guram skozi dneve z analgetiki, ki bolečino za pičlo uro do dve zmanjšajo zgolj toliko, da z glavo ne tolčem po steni...To so res nehumane bolečine..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 19:22:43   
jakaracman
Oralni kirurgi so tudi privat in probaj ne moreš z nečloveškimi bolečinami gurat 3 mesece.priporočam dr potočnika, ki je spec za zdravljenje zob.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 19:44:11   
ronja
tt, ko bojo ab prijeli, bo ful boljše, boš videla! Meni je 8ke ven izklesaval dr. Tetičkovič (sicer na koncesijo, samo ima tudi samoplačniško). Sem pa tudi jaz z glavo butala včasih v steno, ker to res svinjsko boli. čist nič ti nisem fauš! Če nisi navajena analgetikov, ti bo verjetno že kak ketonal prijel. Vsekakor pokliči in vprašaj,kaj lahko vzameš, zakaj bi se brezveze matrala! Ker lekadole je za tako bolečino "tako kot bi arašide jedla", je meni rekel kriurg...
pa ne coltovega recepta probavat (čeprav nedvomno pomaga), bi te bilo škoda.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 20:00:33   
miapia
Res se mi smiliš, samo ne razumem te, zakaj ne greš k zdravniku, pa makar samoplačniško. Ker če do zdaj zdravljenje ni bilo uspešno, tudi ne bo. Zob je treba odpret in zdravit od znotraj, če ne pa živec ven. Ne razumem dohtarjev, še manj pa pacientov, ki kar trpijo. Bolečina ni normalna, normalen pa tudi ni tvoj zobar, če ve za to.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: s čim lajšat bolečine pri granulomu???!!!
16.11.2010 21:49:05   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Res se mi smiliš, samo ne razumem te, zakaj ne greš k zdravniku, pa makar samoplačniško. Ker če do zdaj zdravljenje ni bilo uspešno, tudi ne bo. Zob je treba odpret in zdravit od znotraj, če ne pa živec ven. Ne razumem dohtarjev, še manj pa pacientov, ki kar trpijo. Bolečina ni normalna, normalen pa tudi ni tvoj zobar, če ve za to.


zob je bil pred tremi leti zdravljen, konkretno gre torej za mrtvi in zacementiran zob, ojačan z zatičem. Vse je bilo okej, dokler nisem nosila fiksnega zobnega aparata. Zobar, ne moj, ne katerikoli drug zobozdravnik v zvezi z dotičnim zobom več ne more storiti prav ničesar, zato sem napotena k maksilo-facialnemu kirurgu na apikotomijo.
Jakaracman, tudi privatni zobni kirurg pri katerem že imam napotnico in določen termin me niti samoplačniško ne more vzeti takoj, razen če odpove katera od strank. Jutri kličem še dr. Slavca...Edina tolažba in upanje je, da čimprej prime AB.
....jebeno v glavnem...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?