|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rotavirus
27.6.2007 16:35:39   
MIASE
Pozdravljene! Zanima me kakšne imate izkušnje s cepljenjem proti rotavirusu. Ali je to res potrebno in koliko možnosti je da ga dobi? Ali ste otroke dale cepit in kdaj? Glede na to, da nameravam dat malega čez cca. 1 leto v vrtec me zanima ali naj ga že sedaj cepim? Hvala za vaše odgovore in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rotavirus
27.6.2007 16:40:44   
tinaaja
cepiti MORAS preden je pikec star 24 tednov, kasneje se ne sme zaradi preburnih reakcij crevesja. Cepi se 2x, cepivo se da oralno, stane eno 75€...
Mi smo jo cepili pri 3 m prvic, skupaj z diteper .. kaj naj recem.. 3 dni jokcanja + 2 dni napenjanja in bila je zaprta.. zdaj je vse back to normal.. ne vem, ziher je manj grozno kot rotaviru dobit, ampak men je bilo tok hudo jo gledat, ko jo je dajalo.
upam, da bo drugo cepljenje bolje prenesla.
vec info o rotarixu: http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/rotarix/H-639-PI-sl.pdf

(odgovor članu MIASE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rotavirus
27.6.2007 16:44:49   
Boni3
Mi smo jo dali tudi cepiti,ena doza stane 66€,ni imela nobene reakcije,edino blato je bilo zelo čudne barve.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rotavirus
27.6.2007 22:42:40   
BaByGiRl
Ja, mi jo bomo tudi sedaj cepili in upam , da ne bo nobenih reakcij...kr groza me je , ko sem tole prebrala user posted image
Je pa vseeno bolje kot pa huda oblika rotavirusa. Saj kljub cepljenju ga lahko dobi, vendar v čisto blagi obliki. Je pa v sloveniji tako, da ni otročka , ki ne bi dobil rotavirusa nekje do 5 leta. ZnA  pa biti zelo grdo, ko ima rotavirus...smo ga s prvo dali 2x skozi. Drugi pa bomo probali malo olajšati muke.
Kdaj se otroka cepi, ti je pa že vse napisala tinaaja. Kasneje ne cepijo več. Stane pa 17.000sit.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rotavirus
29.6.2007 10:41:22   
2.2.
mi je pa nismo cepili proti rotavirosu, ker sem prebrala sama slabe lastnosti glede tega in ena že iskušena mamica mi je rekla da je njen otrok vseeno dobil pa ga je cepila.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?