|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rota virus - da ali ne
26.7.2007 8:53:23   
mamci
Oj,

ali ste se ob prvem cepljenju odločile za cepivo (ne vem če je v obliki cepiva) za rota virus?

prosim za mnenja.


hvalauser posted image

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rota virus - da ali ne
26.7.2007 8:56:12   
2.2.
ne se nismo odločili

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rota virus - da ali ne
26.7.2007 8:57:25   
Anonimen
Mi tudi ne

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rota virus - da ali ne
26.7.2007 9:58:24   
tinaaja
ja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rota virus - da ali ne
26.7.2007 10:40:31   
T in J
ja, mi smo jo, čeprav je kar drago. Vem pa, da če bi kasneje dobila ta virus bi se sekirala, zakaj je nisem cepila. Ni vredno tvegati. Stranskih učinkov pa baje ni-upam.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rota virus - da ali ne
26.7.2007 12:02:33   
2.2.
ponovno jaz; kot sem napisala mi jo nismo cepili pa ne zaradi denarja, jaz mislim da bi vsak starš za otroka naredil vse, ampak že tri znanke so otroke cepile pa so vseeno dobili to bolezen in sicer v vrtcu, ki dobi otrok svašta.

(odgovor članu T in J)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rota virus - da ali ne
26.7.2007 13:21:33   
Naja30
Mi nismo.
Res je, da v vrtcu otroci kar vse pokasirajo. Ko sem še delala v vrtcu, je bilo precej otrok, ki so kljub cepivu dobili rota virus.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rota virus - da ali ne
26.7.2007 13:52:25   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Mi nismo.
Res je, da v vrtcu otroci kar vse pokasirajo. Ko sem še delala v vrtcu, je bilo precej otrok, ki so kljub cepivu dobili rota virus.


Cepivo proti rotavirusu je  na voljo šele od jeseni lani -  pravzprav od zgodnje spomladi, ker so zamujali pri dobavi za Slovenijo!user posted image
Drugače smo se pa mi odločili in je bila že obakrat cepljena.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rota virus - da ali ne
1.8.2007 22:24:43   
Kristina_1
Mi smo dobili rota virus na pediatrični, pa nam je pediater tam svetoval, da se ne splača cepit, ker je veliko različic tega virusa in je velika verjetnost, da se vseeno okuži.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rota virus - da ali ne
1.8.2007 23:05:38   
ŠpelaP
Mi bomo našo pikico verjetno dali cepiti.
Seveda če bo zdrava. Saj pravkar teče četrti teden odkar je staknila pri starosti enega meseca rota virus in še zdaj kakec ni v redu. Še zdaj so dnevi, ko ima drisko. Ravno te dni ponovno bolj pogosto in driskasto kaka. 

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?