|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   robotski sesalnik
9.1.2011 16:26:54   
urška
tukaj vas je največ in bom kar tukaj vprašala. in sicer, za darilo kupujem robotski sesalnik. po vseh pregledanih internetnih straneh sem ugotovila, da je najceneje če ga naročim iz ZDA in sicer na amazon.com (prodajalec sicer ni amazon, ampak ena druga trgovina prodaja preko amazona). zdej pa ne vem kako je s carino in davkom. sesalec bo poslan v nemčijo in me s poštnino vred pride ceneje kot če bi ga naročila na amazon.de (celotni znesek je 210€). potem me zanima še to: a se da tehnične stvari, kupljene čez lužo, normalno priklopit na evropskih 220 voltov? (ne vem zakaj imam nekje v spomniu, da se včasih to ni dalo oz. si potreboval nek vmesnik)

hvala za info user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 17:53:03   
Felicita
ja, potrebuješ adapter.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 17:53:13   
abc100
Odgovora žal ne vem, me pa zanima sledeče. Vsi pravijo, da je I-robot najboljši, pa me zanima v čes se razlikuje od ostalih cenejših (npr. Galaxy). V roku 2 mesecev ga bomo kupili mamici za rojstni dan in me zanima na kaj je potrebno biti pozoren.  Hvala za odgovore.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 18:02:28   
urška
hvala felicita.

jaz za ostale ne vem, gledamo pa mi sicer cleanmate in kolikor sem brala mnenja uporabnikov so vsa približno isto. robotski sesalnik ne more nadomestiti navadnega sesalnika. po kotih ne sesajo najboljše....cleanmate ima kar dobre ocene, tudi i roomba ni brez napak.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 18:06:27   
Felicita
imho so vsi te sesalci bolj ko ne isto sr***, drugo pakovanje (z izjemo npr trilobita, ki je občutno dražji ampak tud bolj 'inteligenten'). mogoče jih clo v isti fabrki delajo pa samo druga ohišja dajejo gor user posted image pri fantu majo npr hooverja za 400€, mi imamo no name kitajčka za 160€ in puca naš celo (po mojem mnenju) boljše. je pa najbolj simpl možen, 3 programi, 1 timer, 1 zid. kej več ne rabimo. pomoje dost odvisno tut od želja in potreb.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 19:05:37   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

imho so vsi te sesalci bolj ko ne isto sr***, drugo pakovanje


user posted image iz tega razloga sem jaz nehala gledat roombo. user posted image cleanmate je pol cenejši kot roomba.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.1.2011 20:29:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 20:36:45   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI


Zagotovo ne brezveze. Verjemi. user posted image


tako kot sem že napisala: sama nisem probala ne enega ne drugega. vem samo to, kar sem prebrala. in pri obeh najdeš osebe, ki hvalijo enega in kritizirajo drugega. imata pa neke skupne minuse.
Bagi, a si ti imela možnost oba preskusit?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 21:12:50   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: urška
tako kot sem že napisala: sama nisem probala ne enega ne drugega. vem samo to, kar sem prebrala. in pri obeh najdeš osebe, ki hvalijo enega in kritizirajo drugega. imata pa neke skupne minuse.
Bagi, a si ti imela možnost oba preskusit?

Jaz sem se tudi odločala med tema dvema, ampak ko sem pa šla gledat malo primerjalne teste obeh po netu (bolj a angleščini najdeš te zadeve - v slovenščini ni ne vem koliko podatkov o neposrednih primerjavah), je bila izbira očitna in nisem več niti razmišljala o cleanmatu.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 21:16:48   
ronja
Jaz sem pa enostavno verjela zmajiz, ker kar je napisala na eni temi o teh sesalnikih, se mi je zdelo, da je stvar v nulo preštudirala in smo izbrali rumbo. Zdaj je to naš "Robi" in sem zeloooo zadovoljna (imamo ga šele dober mesec, ampak razlika v čistosti naših tal je očitna, časa imava pa večuser posted image - vsekakor vredno, pa čeprav nismo bogataši). Pri teh stvareh se dostikrat ravnam po reku "Nismo tako bogati, da bi kupovali poceni", pa se mi zdi, da kadar se, se navadno splača...

Tako da Zmajaz, hvala za tistih nekaj romanov - da boš vedela, da ljudje to še vedno berejo, čeprav je tema že stara in ni več "aktualna".


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 21:42:34   
Capyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz sem pa enostavno verjela zmajiz, ker kar je napisala na eni temi o teh sesalnikih, se mi je zdelo, da je stvar v nulo preštudirala in smo izbrali rumbo. Zdaj je to naš "Robi" in sem zeloooo zadovoljna (imamo ga šele dober mesec, ampak razlika v čistosti naših tal je očitna, časa imava pa večuser posted image - vsekakor vredno, pa čeprav nismo bogataši). Pri teh stvareh se dostikrat ravnam po reku "Nismo tako bogati, da bi kupovali poceni", pa se mi zdi, da kadar se, se navadno splača...

Tako da Zmajaz, hvala za tistih nekaj romanov - da boš vedela, da ljudje to še vedno berejo, čeprav je tema že stara in ni več "aktualna".



Podpis, podpis in še 1x podpis.
Tudi od jaz se zahvaljujem ZmajiZ. Si sploh ne znam prestavljati, da ne bi imela Rombija....user posted image user posted image

lp


_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 21:49:29   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz sem pa enostavno verjela zmajiz, ker kar je napisala na eni temi o teh sesalnikih, se mi je zdelo, da je stvar v nulo preštudirala in smo izbrali rumbo. Zdaj je to naš "Robi" in sem zeloooo zadovoljna (imamo ga šele dober mesec, ampak razlika v čistosti naših tal je očitna, časa imava pa večuser posted image - vsekakor vredno, pa čeprav nismo bogataši). Pri teh stvareh se dostikrat ravnam po reku "Nismo tako bogati, da bi kupovali poceni", pa se mi zdi, da kadar se, se navadno splača...

Tako da Zmajaz, hvala za tistih nekaj romanov - da boš vedela, da ljudje to še vedno berejo, čeprav je tema že stara in ni več "aktualna".



Imaš mogoče temo kje shranjeno, ali pa se spomneš naslova?

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
9.1.2011 21:58:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 22:35:24   
ronja
Nimam spravljene, ampak sem našla, evo: http://www.ringaraja.net/forum/irobot/m_4829498/tm.htm

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 22:43:55   
K_a_t_i
A ste morale tole obudit user posted image  user posted image . Jst čist napaljena, moj totalno proti user posted image .
Ma katera volnen tepih? Koliko pobere dol? Hvala!

ps. za piko na i pa 581 ni več 519€ kot 1 teden nazaj, ampak 589€.... Počasi se ohlajam...


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 9.1.2011 22:50:19 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 23:11:00   
ronja
Mi imamo tega cenejšega, ki je bil pred novim letom povsod nekaj znižan na 399 in ne rabimo več. Delajo enako dobro, fora je samo v teh svetilnikih itd... Mi imamo malo stanovanje, tako da lahko celega lepo spuca, ali pa zapremo kako sobo, pa potem kadar gremo od doma, damo enkrat eno sobo, drugič drugo...

kati, pri nas tudi lubi najprej ni bil tako navdušen, zdaj ga ima pa zelo rad. Najprej se mu je zdel malo drag (kar res je) in ni vedel, če se splača. Pa ker je po tleh v gl. on čistil, je bilo to sploh še težje, ker mu nisem mogla rečt: čuj, ne pucaš dovolj. Meni se pa tudi ni dalo pucat, pa oba sva bila že crknjena od vsega možnega (ja, vem, zdaj bojo vse delovne kmetice čisto paf, kako si lahko crknjen od gospodinjstva v malem stanovanju v bloku... Ja, pač nekateri smo smotani, nismo navajeni cele dneve gospodinjit in se nam to tudi ne da - po domače povedano smo lenobe in rajši pišemo blog, se učimo kakih novih stvari, delamo kake bedarije z malimi, gremo na izlet... Taki pač smo.)

Potem sem mozgala pa mozgala, kako hudiča naredit, da bova mela več časa (oba), pa da bo vseeno vsaj približno čisto... Gospodinjske pomočnice si ne moremo privoščit, babic res nočemo še z našim gospodinjstvom obremenjevat, majo svojega in sploh se mi to ne zdi fer, tamalidve še nič ne pomagata, samo obratno - smetita... In sem ugotovila, da so tile stroji zakon (imamo pralni, sušilni, pomivalni in zdaj še seslani). In ker sem si ga tako želela (že eno leto tako fejst, odkar je bil enkrat predlani pri sosedu znižan na 399, pred tem so bile to samo sanje - ker to sem si želela že ko sem bila mala, pa so se mi vsi smejali, da tega ne bojo nikoli iznašli - I'm glad they were wrong;)) in sem ga tudi dobila za dedka mraza, samo da ga je že prej tu odložil, hehe.

No, danes so se moji lasje (cca pol metra vsak) zapletli v krtače in sva ga malo reševala, ampak razen tega še nismo imeli težav z njim. Daš ga lahko tudi na klopco in jo posesa in ne pade dol (kar je  sploh super, ker najini mali nimata ravno vzornih navad pri jedi;). pri nas doma je zdaj res bolj čisto in meni je to fajn, ker sem astmatik in mi preveč prahu ravno ne sede. Zdaj umakneš tisto škatlo pod mizo, pa on vse zadaj po vogalih spuca, prej se tja nihče od naju ni prav rad (beri: prav pogosto) spravil in je bilo temu primerno svinjskouser posted image .

Aja, zdaj me pa lubi zafrkava, da zdaj ga pa ne rabim več, ko mam Robija, ker je pač prej samo on po tleh pomival, zdaj pa v gl. vse Robi naredi.user posted image No, jaz mu povem, da mam Robija zato, da je on (lubi) takrat fraj, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: robotski sesalnik
9.1.2011 23:13:28   
jajula

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

A ste morale tole obudit user posted image  user posted image . Jst čist napaljena, moj totalno proti user posted image .
Ma katera volnen tepih? Koliko pobere dol? Hvala!

ps. za piko na i pa 581 ni več 519€ kot 1 teden nazaj, ampak 589€.... Počasi se ohlajam...



prosi kalbota za info, ker ima kontakt trgovine, kjer je 581 občutno ceneje:)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 7:56:23   
kalbo
Upam, da ga majo tam še, ker tole je pa čista lopovščina, kar se grejo pri nas. Tud za rezervne dele bo pel lepo Ebay. Roomba je pa zakon, predvsem za ljudi, ki jim sesanje tal ni ravno hobi, al pa fetiš. Vse, ki govorijo, da ne more nadomestit klasičnega sesalnika, se pa motijo. Najde tako robove, kot pod kavč.
Sam tale cena od našega uvoznika je pa tako oderuška, da mene dobesedno agresija popade.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 9:12:33   
RoZala
Baterija pri nas stane 90€, preko e-baya pa okrog 50€. Lopovi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 9:41:31   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Upam, da ga majo tam še, ker tole je pa čista lopovščina, kar se grejo pri nas. Tud za rezervne dele bo pel lepo Ebay. Roomba je pa zakon, predvsem za ljudi, ki jim sesanje tal ni ravno hobi, al pa fetiš. Vse, ki govorijo, da ne more nadomestit klasičnega sesalnika, se pa motijo. Najde tako robove, kot pod kavč.
Sam tale cena od našega uvoznika je pa tako oderuška, da mene dobesedno agresija popade.


in koliko je cena drugje?
Ste še mene zdaj navdušili nad njim.

_____________________________




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 9:49:34   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: urška

tukaj vas je največ in bom kar tukaj vprašala. in sicer, za darilo kupujem robotski sesalnik. po vseh pregledanih internetnih straneh sem ugotovila, da je najceneje če ga naročim iz ZDA in sicer na amazon.com (prodajalec sicer ni amazon, ampak ena druga trgovina prodaja preko amazona). zdej pa ne vem kako je s carino in davkom. sesalec bo poslan v nemčijo in me s poštnino vred pride ceneje kot če bi ga naročila na amazon.de (celotni znesek je 210€). potem me zanima še to: a se da tehnične stvari, kupljene čez lužo, normalno priklopit na evropskih 220 voltov? (ne vem zakaj imam nekje v spomniu, da se včasih to ni dalo oz. si potreboval nek vmesnik)




Najprej preveri končno ceno. Po vsej verjetnosti v ceno namreč ni vštet davek. Carina vsekakor bo, vprašanje je samo, kako visoka. Zna bit pa kar precej visok znesek.

Ja, za tehnične stvari iz ZDA boš potrebovala adapter  za elektriko.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 10:12:39   
kalbo
420 EUR za 581

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 10:36:05   
urška
pikica, meni napiše ceno, potem poštnino, potem piše spodaj total without tax, v naslednji vrstici je estimated tax ampak je zraven nula. zato ne vem. pa a ni tako da do enega zneska carine ni?

drugače pa, hvala vsem skupaj za infouser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 11:34:22   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

420 EUR za 581

Sem gledala na Piximania - tam je sicer 499 - ampak sem malo zatrokirala, ker potem pri nas ne moreš uveljavit garancije user posted image Al kako je s tem? Je kdo tu gor, ki se mu je že pokvaril?
Kalbo, daj mi prosim na ZS kontakt - če smeš, seveda.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: robotski sesalnik
10.1.2011 13:46:47   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Tako da Zmajaz, hvala za tistih nekaj romanov - da boš vedela, da ljudje to še vedno berejo, čeprav je tema že stara in ni več "aktualna".

Ni za kaj - rada posredujem dalje, če že ravno imam neke informacije, ker sem takrat res kar precej časa vložila, da sem raziskala, kaj bi bilo najboljše kupiti. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za oba spola
MorjeMorje

Zanima me vaše mnenje glede predlaganih imen-katero vam je najbolj všeč?

Meta (10%)

Julija (31%)

Mija (20%)

Marko (9%)

Filip (19%)

Vasja (11%)


Število vseh glasov: 457

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!