|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   reklamacija pri baby-centru
1.6.2007 20:20:50   
pikecpokec
Mislim, kaka bedarija se nam je danes naredila! Na vozičku smo imeli gumidefekt! In to na vozičku, ki je star slabega pol leta, kupljen v baby centru v eni akciji, kjer je bil znižan za 50%. Guma je pa spustila ker je zračnica totalno preperela. Tko da mi je zdaj jasno zakaj je bil tolk znižan - očitno so meli eno staro zalogo, ker sem zdaj malo brskala po internetu in jih sploh ne delajo več.
Zdej pa ne vem, al nej zakrpam gumo al nej počakam kaj bojo oni namudrili. ker mail sem jim glih poslala, ampak verjetno čez vikend ne delajo. sam da bomo cel vikend brez vozička-brrr! ne vem če se bo naš mali strinjal. po drugi strani pa, če recimo jutri zaflikam gumo, lahko pol oni rečejo da se ne da več reklamirati. kaj mislite da nam je za narediti? prosim za nasvet.

aja, se mi zdi da tud ostale gume mal spuščajo ker jih moram pumpati vsaj enkrat na mesec.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: reklamacija pri baby-centru
1.6.2007 21:03:33   
mojsoncek
Daj jih jutri dopoldan se poklici, pa naj ti povejo kako in kaj, preden bos ukrepala s flikanjem gume.

Se mi zdi, da moramo biti vcasih za kaksno stvar kar malo sitni, da se koncajo tako kot je prav.


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 1.6.2007 21:05:02 >

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: reklamacija pri baby-centru
1.6.2007 21:08:58   
TVN
Napokat voziček, pa otročička in možeka, pa hajdi do BC in osebno podati reklamacijo. Mogoče uspe... Držim pesti!


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: reklamacija pri baby-centru
1.6.2007 22:32:00   
karamela
Vztrajaj na reklamaciji.

Če pa ti reklamacija ne uspe pa nove gume oz. plašča nikakor ne kupi v baby centru.

Jaz sem imela sicer na starem vozičku gumidifekt. Enak plašč dobiš za 50% ceneje v vseh trgovinah s kolesi in kolesarsko opremo.

Edina razlika je, da ni zapakirana v lepi vrečkici.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: reklamacija pri baby-centru
1.6.2007 22:35:50   
rozi81
Jaz pa mislim da ne bo nič iz tega. Glede na to da je guma potrošni material bodo sigurno rekli da žal, potrošnega materiala ne reklamirajo. To je tako kot pri baterijah in novih igračkah. Če baterija hitro ckrkne pač kupiš novo. Verjamem pa da te zelo jezi.
Mi smo imeli en mesec z vozičkom cel pekel. Če nam ni takrat 4x v mesecu počila guma nič ne rečm. Pa še prednja, ki jo je bilo zelo težko dobit, tako da smo na koncu veliko prevelik plašč dal notri da smo lahko sploh za silo uporabljali kolo in čakal na gume. No na koncu jih ni bilo in ni preostalo nič drugega kot da smo zaflikali zračnico, plašč pa je ostal predrt.

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: reklamacija pri baby-centru
2.6.2007 8:21:27   
sayuri
Ne verjamem, da boste uspeli reklamirat. user posted image  Nam ni uspelo user posted image . Sta se obe prednji gumi pri vozičku v roku pol leta čisto zrabile-da so že žice ven gledale. PA so nam zabrusili, da lahko reklamiramo direktno pri firmi, ki vozičke izdeluje, pri njih pa ne. user posted image   Ne vem točno, kaj vse smo sprobali, ampak so bili ful nesramni. Tako da...veliko sreče. Mi smo odnehali in kupili nove gume.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: reklamacija pri baby-centru
2.6.2007 9:40:33   
LUNA06
Če ste ga naročili preko spleta in boš želela reklamirat, moraš it v BC na Rudnik.
Osebno pa tudi menim, da vam ne bo uspelo.Pa saj to ni takšna reč eno gumo zaflikat, ste pa verjetno useeno ful pršparali na vozičku.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: reklamacija pri baby-centru
2.6.2007 10:30:51   
pikecpokec
Evo, sem zaflikala gumo. Sem klicala v Baby center pa so rekli da na gume ni garancije, ampak da pa lahko pokličem v najbližjo njihovo trgovino če imajo te gume in mi bojo zamenjali. V trgovini je pa prodajalka rekla da prvič sliši za take vozičke in da jih sploh ne delajo več in da take gume pri njih absolutno ni za dobit.
Torej sem po sistemu sam svoj mojster to zaflikala. Če drži, pa še ne vem, ker se še suši!
Upam sam da ne bojo zdej začele kr vse gume spuščat.
Hvala za nasvete!

LP


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: reklamacija pri baby-centru
6.6.2007 8:53:32   
Nixxon
KAkšna bedarija!

Še na gume za avto garancije so, tle pa nebi bile. Pomoje bi bilo treba vztrajat, ponavadi, ko se malo zagrozi s tržno inšpekcijo in društvom za varstvo potrošnikov, marsikateri junak klone.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: reklamacija pri baby-centru
7.6.2007 11:45:28   
pikecpokec
Sem malo zatežila in so mi poslali dve zračnici ZASTONJ! Tko da je očitno res treba mal težit!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!