|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razpokane ustnice
16.10.2009 20:01:55   
jutranja rosa
S čim namazati ustnice 5,5 m starega dojenčka kadar mu razpokajo? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razpokane ustnice
16.10.2009 21:05:30   
hubi
Bepanten mazilo, pa kar celi obraz mu namaži, predvsem kadar gresta ven.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razpokane ustnice
16.10.2009 21:23:13   
sye
naš 6,5 mesečnik ma tud razpokane ustnice in lička ter brado

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razpokane ustnice
16.10.2009 21:27:02   
anika87
Moj mali ima tudi že dva dni ful rdeča lička in suho kožico na ličkih (najbolj ko sma zunaj). Pa sem kupla Becutan, sem vprašala v lekarni po kremi za obrazek in mi je to dala. Zaenkrat mažem večkrat na dan, ampak zginilo še ni, bom vidla kak bo jutri.

Če ne bom pa z Bepantenom probala, praviš Hubi, da lahko cel obraz z Bepantenom?

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razpokane ustnice
16.10.2009 22:25:13   
jutranja rosa
Anika87 veš, to, da ima ful rdeča lička in nikakor ne zgine se je tudi nam zgodilo. Zjutraj sem namazala z eno kremo od Bubchna, a ni nič bolje, zvečer sem z Bephantenom in bom videla kakšno bo stanje zjutraj. Ustnice tudi kar z Bephantenom? No, bom poskusila. 

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razpokane ustnice
16.10.2009 22:57:08   
hubi
Jaz namažem cel obrazek, se sveti kot kresnička. Fino zavaruje kožo pred mrazom, pa še kakšne pikice zginejo.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razpokane ustnice
17.10.2009 21:06:53   
Ella123
Kar s kremo za obraz mu fino namaži, pa bojo tudi ustnice začitene.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razpokane ustnice
18.10.2009 9:14:42   
botrca
S kremo za obraz ali pa z olivnim oljem.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Ella123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razpokane ustnice
18.10.2009 11:22:40   
Paštetka
Bepantenplus, definitivno. Sploh, čez noč mu jih namaži, boš videla, da bo zjutraj veliko boljše.

Preverjeno.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razpokane ustnice
19.10.2009 14:59:13   
daisyb
moj mali je tudi zelo obcutljiv na veter in ima rdeca licka in brado pa suho kozo. mazem mu z weleda cremo proti mrazu in vetru..ma ima se vedno rdece vse. bom provala tud jaz namazati z bepantenom bom vidla, ce je boljs.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razpokane ustnice
19.10.2009 15:11:51   
jutranja rosa
Bephanten je zelo pomagal, da nima več rdečih ličk. Sem ga namazala dva večera in ima spet krasno kožico. Po ustnicah pa še nisem preiskusila. Nekako se mi upira misel, da bi užival, pa čeprav minimalno, kemikalije. Najprej bom poskusila z olivnim oljem (ne vem kako se nisem sama tega domislila :)) in če ne bo nič bolje, še z Bephantenom.
Paštetka Bephanten plus je res super pri vseh praskah in podobno, a na ustnice ga jaz še ne bi dajala. Res, da tako zaužije miniminiminimalno :) količino, a vseeno. V skrajni sili bom pa seveda tudi to poskusila ;).

Hvala vsem :)

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razpokane ustnice
19.10.2009 18:55:57   
Katy78
Tudi pri nas se je začela sezona rdečih ličk taradi suhega zraka ob centralnem ogrevanju in pa bolj hladnega vremena in vetra. Čez dan ga namažem z Weledino Wind&Wetter, ponoči pa z Bephantenom in zelo pomaga. Jaz ga tudi kar čez ustnice z obema kremama na tanko namažem.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razpokane ustnice
19.10.2009 18:57:44   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Bephanten je zelo pomagal, da nima več rdečih ličk. Sem ga namazala dva večera in ima spet krasno kožico. Po ustnicah pa še nisem preiskusila. Nekako se mi upira misel, da bi užival, pa čeprav minimalno, kemikalije. Najprej bom poskusila z olivnim oljem (ne vem kako se nisem sama tega domislila :)) in če ne bo nič bolje, še z Bephantenom.
Paštetka Bephanten plus je res super pri vseh praskah in podobno, a na ustnice ga jaz še ne bi dajala. Res, da tako zaužije miniminiminimalno :) količino, a vseeno. V skrajni sili bom pa seveda tudi to poskusila ;).

Hvala vsem :)



Jaz mu na koncu, ko mu namažem obrazek, z roko, ki je še malo od kreme, potegnem še čez usta. Mu nima kaj škoditi. Saj če ga namažeš po obrazu in potem on šari po njemu in gre nato z roko v usta... Isti šmorn.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razpokane ustnice
19.10.2009 19:49:23   
pingo80
Meni je v lekarni rekel, da naj kar z belim hladilnim mazilom za ritko, da bolj mastne kreme ni. Nam pomaga.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razpokane ustnice
20.10.2009 20:37:56   
Paštetka
Brez problema mu daš na ustniceuser posted image -. Mja sta oba dva preživela user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




poporodna depresija
nataly33

ali ste kdaj (ali trpite) trpele za poporodno depresijo?

DA (45%)

NE (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!