|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 9:02:34   
urška76
Evo oblavfala sem en kup trgovin, makaronov in testenin kolkr hočeš, samo takih ravnih (kot peresniki, samo, da niso zašiljeni na koncu) pa nikjer user posted image
Rabim jih pa za angelčke. A se kateri sanja, kje bi jih imeli? V Lj in bližnji okolici.
rigatoni ali tortiglioni .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 9:04:00   
Ribica **
A od Barile ni nic al kaj? Mi smo jih ze imeli doma, sam ponavadi kupimo v Italiji, tako da niti ne vem, kaka je izbira makaronov pri nas.user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 9:09:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Evo oblavfala sem en kup trgovin, makaronov in testenin kolkr hočeš, samo takih ravnih (kot peresniki, samo, da niso zašiljeni na koncu) pa nikjer user posted image
Rabim jih pa za angelčke. A se kateri sanja, kje bi jih imeli? V Lj in bližnji okolici.
rigatoni ali tortiglioni .


jz sem delala z zašiljenimi, ker se glavica (stiropor) ful dobro usede noter. Čez tisto špičko od makarona, ki je potem na zatilju angelčka pa itak pridejo čez laski (prosena kaša). Spodaj se pa spet fino dve kroglici (das masa) prilimata za nogice.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 9:09:55   
urška76
Bila sm v ta velikem šparu in v enem merkatorju (ne glih največjem tja se bom verjetno danes spravila) pa vsega in svašta samo ravnih ne. Sem hotela it v žito diskont gledat, pa sem na srečo prej na njihovi strani preledala izdelke in jih sploh ne delajo. Pa Pečjak jih tud ne dela. Pa v vse okoliške trgovine sem pogledala. Očitno bom danes spet hodila od trgovine do trgovine. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 9:11:18   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Evo oblavfala sem en kup trgovin, makaronov in testenin kolkr hočeš, samo takih ravnih (kot peresniki, samo, da niso zašiljeni na koncu) pa nikjer user posted image
Rabim jih pa za angelčke. A se kateri sanja, kje bi jih imeli? V Lj in bližnji okolici.
rigatoni ali tortiglioni .


jz sem delala z zašiljenimi, ker se glavica (stiropor) ful dobro usede noter. Čez tisto špičko od makarona, ki je potem na zatilju angelčka pa itak pridejo čez laski (prosena kaša). Spodaj se pa spet fino dve kroglici (das masa) prilimata za nogice.


Hvala za namig, če ne dobim ravnih. Ker imam nekaj lesenih kroglic za glavice bom vseeno še malo iskala.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 10:19:51   
norge
Čist neumesno... a lahko mal napisete al pa prilepite kakšno slikico kako izgledajo ti angelčki... mi bi tud user posted image !!!

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 10:35:02   
urška76
Enega lahko vidiš tu

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 16:53:28   
zvesta
jaz sme jih tudi delala samo s špičastimi....

zdaj ne vem, ampak meni se zdi, da imajo take čisto ravne v Hoferju.... nisme prepričana, ampak zdi se pa mi, da sem jih videla tam...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 19:10:51   
urška76
Jutri sta na moji listi trgovin eurospin in Hofer. Drugač bomo mel pa špičaste angelčke user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 19:16:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Jutri sta na moji listi trgovin eurospin in Hofer. Drugač bomo mel pa špičaste angelčke user posted image


bo sreča "zasigurana"!user posted image

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 21:44:11   
Anonimen
Barila polnozrnati so ravni, pa navadni barila bi tudi mogli bit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
12.11.2009 22:13:36   
kaya2007
drugač je pa še v Nami za pogledat, tam imajo full enih testenin..v obliki sombrerov na primer user posted image  lahko narediš angelčke s klobuki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
14.11.2009 18:28:11   
urška76
Vsem naljepša hvala za nasvete. Ravne makarone sem pa dobila v EuroSpin-u. Zdej pa veselo na delo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
14.11.2009 18:31:47   
Tanja55
Urška76, bos poslikala ko bos koncala? tisti angelcek na linku zgoraj je namrec fantasticen...ce bo cas bi jaz tudi kaj takega naredila...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim
23.12.2009 11:12:42   
urška76
Obljuba dela dolg. Nekaj angelčkov je poslikanih (žal kvaleteta slik ni najbolša). Je pa trajal, da sem se jih lotila delat, ker nas je vmes malo zdravje dajalo (smo mel user posted image doma user posted image ), pa veseli december mi je kar nekaj prostih uric pojedel user posted image

Sliikice najdete v mojem albumu. Neki me rač. heca, pa ne morem slikic direkt sem prilepit.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!