ravni makaroni -kje naj jih dobim (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


urška76 -> ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 9:02:34)

Evo oblavfala sem en kup trgovin, makaronov in testenin kolkr hočeš, samo takih ravnih (kot peresniki, samo, da niso zašiljeni na koncu) pa nikjer [sm=hudicek1.gif]
Rabim jih pa za angelčke. A se kateri sanja, kje bi jih imeli? V Lj in bližnji okolici.
rigatoni ali tortiglioni .




Ribica ** -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 9:04:00)

A od Barile ni nic al kaj? Mi smo jih ze imeli doma, sam ponavadi kupimo v Italiji, tako da niti ne vem, kaka je izbira makaronov pri nas.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




TomTaylor -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 9:09:37)

IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Evo oblavfala sem en kup trgovin, makaronov in testenin kolkr hočeš, samo takih ravnih (kot peresniki, samo, da niso zašiljeni na koncu) pa nikjer [sm=hudicek1.gif]
Rabim jih pa za angelčke. A se kateri sanja, kje bi jih imeli? V Lj in bližnji okolici.
rigatoni ali tortiglioni .


jz sem delala z zašiljenimi, ker se glavica (stiropor) ful dobro usede noter. Čez tisto špičko od makarona, ki je potem na zatilju angelčka pa itak pridejo čez laski (prosena kaša). Spodaj se pa spet fino dve kroglici (das masa) prilimata za nogice.




urška76 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 9:09:55)

Bila sm v ta velikem šparu in v enem merkatorju (ne glih največjem tja se bom verjetno danes spravila) pa vsega in svašta samo ravnih ne. Sem hotela it v žito diskont gledat, pa sem na srečo prej na njihovi strani preledala izdelke in jih sploh ne delajo. Pa Pečjak jih tud ne dela. Pa v vse okoliške trgovine sem pogledala. Očitno bom danes spet hodila od trgovine do trgovine. [sm=smiley13.gif]




urška76 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 9:11:18)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Evo oblavfala sem en kup trgovin, makaronov in testenin kolkr hočeš, samo takih ravnih (kot peresniki, samo, da niso zašiljeni na koncu) pa nikjer [sm=hudicek1.gif]
Rabim jih pa za angelčke. A se kateri sanja, kje bi jih imeli? V Lj in bližnji okolici.
rigatoni ali tortiglioni .


jz sem delala z zašiljenimi, ker se glavica (stiropor) ful dobro usede noter. Čez tisto špičko od makarona, ki je potem na zatilju angelčka pa itak pridejo čez laski (prosena kaša). Spodaj se pa spet fino dve kroglici (das masa) prilimata za nogice.


Hvala za namig, če ne dobim ravnih. Ker imam nekaj lesenih kroglic za glavice bom vseeno še malo iskala.




norge -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 10:19:51)

Čist neumesno... a lahko mal napisete al pa prilepite kakšno slikico kako izgledajo ti angelčki... mi bi tud [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]!!!




urška76 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 10:35:02)

Enega lahko vidiš tu




zvesta -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 16:53:28)

jaz sme jih tudi delala samo s špičastimi....

zdaj ne vem, ampak meni se zdi, da imajo take čisto ravne v Hoferju.... nisme prepričana, ampak zdi se pa mi, da sem jih videla tam...




urška76 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 19:10:51)

Jutri sta na moji listi trgovin eurospin in Hofer. Drugač bomo mel pa špičaste angelčke [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 19:16:16)

IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Jutri sta na moji listi trgovin eurospin in Hofer. Drugač bomo mel pa špičaste angelčke [sm=smiley36.gif]


bo sreča "zasigurana"![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




Anonimen -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 21:44:11)

Barila polnozrnati so ravni, pa navadni barila bi tudi mogli bit.




kaya2007 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (12.11.2009 22:13:36)

drugač je pa še v Nami za pogledat, tam imajo full enih testenin..v obliki sombrerov na primer [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] lahko narediš angelčke s klobuki [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




urška76 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (14.11.2009 18:28:11)

Vsem naljepša hvala za nasvete. Ravne makarone sem pa dobila v EuroSpin-u. Zdej pa veselo na delo.




Tanja55 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (14.11.2009 18:31:47)

Urška76, bos poslikala ko bos koncala? tisti angelcek na linku zgoraj je namrec fantasticen...ce bo cas bi jaz tudi kaj takega naredila...




urška76 -> RE: ravni makaroni -kje naj jih dobim (23.12.2009 11:12:42)

Obljuba dela dolg. Nekaj angelčkov je poslikanih (žal kvaleteta slik ni najbolša). Je pa trajal, da sem se jih lotila delat, ker nas je vmes malo zdravje dajalo (smo mel [sm=pujs.gif] doma [sm=smiley36.gif] ), pa veseli december mi je kar nekaj prostih uric pojedel [sm=smiley36.gif]

Sliikice najdete v mojem albumu. Neki me rač. heca, pa ne morem slikic direkt sem prilepit.




Stran: [1]