|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi čeveljčki
23.8.2005 16:56:07   
aisha
živjo punce!

kdaj ste svojim piškotkom kupile prve čeveljčke? moj mali je star devet mesecev, se še niti postavlja ne na nogice, ampak je včasih zunaj tako mrzlo, da sem ga že obula v sandalčke. ne vem pa , ali je boljše počakat, da že hodi, da se mu nogice bolje razvijejo, ali je vseeno?

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prvi čeveljčki
23.8.2005 17:58:16   
lijalija
Mi smo našemu kupili prve čevlje šele ko je znal hoditi.:zmeden2: (13 mesecev) Prej smo imeli neke pol čevlje pol copate iz Merkatorja. So se kar dobro obnesli. Neka taka priporočila so dali tudi v šoli za starše. Moja sestrična pa je malemu kupila čevlje če pri osmih mesecih. Stvar staršev.;)

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prvi čeveljčki
23.8.2005 20:33:37   
Anonimen
tut moja je mala prve čevle že pr 8. mescih, pa se tut na noge še ni postavlala, to pa zato ker je bla zima in nobeni drugi copatki ji nsio stal več na nogah. vse smo zgubljali ker ji je blo vse premajhno!

aja kupili smo pa ciciban softyse in tut zdej jih ima.

lp, lara

(odgovor članu aisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   prvi čeveljčki
23.8.2005 22:15:23   
rubin

tudi mi smo mu jih kupili pri 8 mesecih in kaj velikih koristi nismo imeli od njih pa še poletje je bilo ko bi lahko bil bos.
Sicer so pa praktično novi in mogoče bo drugi ravno na poletje rojen in jih bo rabil bolj kot prvi.


lp

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prvi čeveljčki
23.8.2005 22:54:58   
frutka_
Jaz sem malemu kupila taprave čevlje, ko je začenjal hoditi, prej je imel navadne teniske iz H&M.
Nogica se mu ne bo nič bolje ali slabše razvila če boš mu zdaj kupila čeveljčke, ko še ne hodi.
V primeru da se postavlja na noge in že koraka ob opori pa jih lahko kupiš. Biti morajo mehki, visoki v peti (zaradi opore nogice), spredaj mora imeti prostor za prstek (ko čeveljce kupuješ malge vedno postavi na noge, ker noga zdrsne malo naprej), nedrseči,... Ciciban softy so po mojem mnenju najboljši.

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!