|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim tolazbo
30.4.2007 12:17:05   
sade
danes sem po 3 letih zagledala magicni user posted image user posted image , veselje je veliko (imela sem ze en SS pred letom in pol in laparo in histeroskopijo letos januarja).
No ravno vceraj sva se vrnila iz kratkih pocitnic s prijatelji kjer smo se imeli krasno. No zur je bil in tudi pili smo, in seveda nisem vedela da je uspelo (ne mores 3 leta nic zurat) sem se ga napila in tudi kadila sem.
Seveda me sedaj skrbi in mi je zelooo zal, ampak po toci zvoniti je prepozno.
Verjamem, da nisem edina, ki se ji je to zgodilo ampak vseeno..
Lepe praznike!!!!
user posted image   
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 12:22:23   
NRMM
Nič se ne obremenjuj s tem,da si kadila in pila. Nisi zadnja in edina. Tudi meni se je to zgodilo,ko še nisem vedela,da sem noseča,pa je z otrokom vse ok,vesti pa zaradi tega nimam nič slabše,kot če se to ne bi zgodilo.

Pazi nase in user posted image ,pa naprej brez lumparij user posted image user posted image .

Vso srečo v user posted image  user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 12:25:45   
majrim
ma daj sade,s čim se obremenjuješ...pamet v glavo,pa zdej trezno naprej...ne boš verjela,ampak meni ravno zdej v nosečnosti full paše pivo(prej nikoli) pa vsake toliko naredim požirek...
..ti samo uživaj zdej v tem in pozabi na ostale skrbi....vso srečo in lepouser posted image
lp,mirjam

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 12:33:11   
Olivija
naše dve sta bile obedve "zalite" z alkoholom (rojstni dnevi, novo leto) in nimata nobenih posledic (trkam). Srečno za naprej!

< Sporočilo je popravil Olivija -- 30.4.2007 12:34:02 >

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 12:38:38   
martita
Kar brez skrbi. Tudi jaz sem čakala na user posted image več kot dve leti in te popolnoma razumem, da ne moreš živeti 3 leta kot svetnica. Jaz tud folne po enem letu nisem več jedla, kdaj pa kdaj pa sem tud kaj popila....in to tud takrat, ko še nisem vedela, da sem noseča.

Sade, ti kar mirno in uživaj v nosečnosti! user posted image user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 12:46:26   
škorpion
Nikar se ne obremenjevat z tem, itak če je to prvi mesec ni tako hudo, kajti veliko žensk je takih ki non- stop pijejo in kadijo pa je  z njhovimimi user posted image  vse vredu.
Ne se preveč sekirat

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 13:01:30   
Anonimen
Več škode si boš naredila s sekiranjem... Uživaj v nosečnosti in se ne obremenjuj z nepomembnostmi...

(odgovor članu škorpion)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 13:49:00   
andreja2000
mislim,da je sam Pušenjak enkrat rekel,da dokler še ne vemo za user posted image ,ji dejansko ne moremo z takimi stvarmi škodit.
Nikar se ne sekiraj in vse lepo ti želim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa čestitke za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 13:52:24   
TONČI.
oooooooo ne obremenjuj se zaradi enega večera. Važno, da se boš sedaj pazila, da ne boš lumpala. Veš kolk punc kadi in pije vsak dan predno izve za nosečnost? Važno je potem 8 m kaj delaš

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 13:53:44   
mala pikica
Se popolnoma strinjam z Andrejo. Tudi jaz sem nekje prebrala, da ni nič nevarno za otroka, dokler ne veš, da si noseča. Tako da se nič ne sekiraj, s tem boš bolj škodila pikici.  Lepo uživaj v user posted image  in pazi predvsem naprej!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 16:21:21   
Anonimen
Sva delala na user posted image  dve leti in si ne morem predstavljat, da ga tudi nebi zažurala v tem času. No dobro, kadim ne ničesar......
Tokrat pa je ratalo za Božič, vmes je bilo še Silvestrovo in itak da smo ga nazdravljali....Test pa je bil pozitiven 5.1.07. Čisto presenečenje. Mogoče pa se je treba ravno sprostiti, možgane na off in ratauser posted image .

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 17:41:05   
Anonimen
Nič ne bo narobe, kar pomiri se.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 18:01:32   
sade
hvala punce za lepe besede, saj ne da se zaj nerviram do onemoglosti... ampak saj veste on user posted image  ki kljuva nekje zadaj v glavi!!!!
Saj sem si tudi sama tako nekako govorila, ampak je muco lazje ko slisis se od drugi, ki so to ze preziveli.
Evo folno kislino ze pridno jem in gremo naprej.
Moj novi moto je vesela in debela!!!!!!!!!!!
Hvala!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prosim tolazbo
30.4.2007 18:18:36   
Seven*
Priblizno 14 dni po oploditvi, se jajcece hrani iz lastnih zalog. Sele kasneje pride v pravo funkcijo maternica.

Cisto brez skrbi. Zelim ti lepo nosecnost!




_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Doris in Dorian?
picola1

Ali vam je čudno, če bi bila bratec in sestrica Doris in Dorian ?

da (24%)

ne (52%)

res je malo hecno (24%)


Število vseh glasov: 227

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!