|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim pomoč...
22.10.2007 12:37:24   
čbela
RJAVI IZCEDEK?
je katera imela, sem v 7tednu.....bila na pregledu v čet. (vrečka v maternici, srček bije) imam 29.10 spet pregled...in dobim MK...
upam da ni to nič narobe.....gin. je rekla da lahko je normalno lahko neuser posted image
strahhhh
prosim pozitivne misli...izkušnje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 12:44:00   
Eillish
Imela sem krvav izcedek v 8 tednu in mi je ginekolog tudi rekel, da ne more zagotoviti, da bo vse v redu. Psihično sem se že pripravljala na splav, pa je bilo potem na srečo vse vredu in celo nosečnost ni bilo nobenih težav. Tako da - misli pozitivno (in malo počivaj oz. poležavaj). Držim pesti, da bo vse v redu! Srečno!

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 12:44:05   
t*e*j*k*a
Jaz sem tudi imela rjavi izcedek nekje v 7.tednu!! Ampak je bil minimalen - kapljica. Pojavljal se mi je pa dva dni, potem pa nič več. Sem klicala G in je sestra rekla da če ni sveža kri in če ni v velikih količinah je to normalno zaradi raztezanja maternice. Rada namreč poči kaka žilica. jaz sem imela potem čez en teden pregled in je bilo vse ok, izcedka niti nisem več omenjala ker ga ni bilo več.
Zdaj pa čakamo da nam decembra posije sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 12:46:54   
Taula
Jaz sem imela izcedek in krvavitve. Začelo se je zgodaj...v 6 tednu, sedaj sem v 11. Sveža kri je bolj kritična. Če Uz pokaže da je vse ok, ti lahko dajo le počitek in Dabroston. (to dajo če krvaviš) Drugega ne morejo narediti, ker je tako zgodaj. Ponavadi niti ne vedo vzroka zakaj do tega pride. Ene imajo izcedke v času ko naj bi imele M. Do rjavega izcedka lahko pride tudi če imaš vnetje. Pojavi se lahko kri npr. tudi po seksu, če poči kaka žilica. Možno je veliko stvari, tudi raztezanje maternice.
Na RR se je o tem veliko pisalo..veliko jih je normalno donosilo, ene so žal splavile. Ni nekega pravila, lahko samo čakaš in upaš na najboljše. Je težko vem ker sem na istem, samo žal drugega ni.
Srečno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 12:48:20   
Anonimen
Tud jaz sem imela sicer v 6 tednu rjav izcedek, ki pa je po malem trajal cel teden, pa mi je G rekla, da če ni sveže krvi, da ni panike.

Tako da ti počivaj, pa misli pozitivnouser posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 12:53:49   
čbela
punce hvala vam....sam malo me potolažite...čeprav sem bila na ultrazvoku v čet.
ampak do pon je še tako daleš.....cel teden....
malo imam še rjavo.....svetlo...pa skos me neki špika::...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 12:56:21   
Taula
Telo se mora spucati. Špikanje v tem času je pa normalno, ker se maternica razteza. Važno je da nimaš krčev.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 13:03:13   
Marusah
Čbela, naj ti poven, da sem jaz v 6 t tako močno krvavela (kot bi imela M), da me je moj dragi peljal na urgenco, kjer sem preležala 3 dni. Bila sem čisto iz sebe, vendar ni bilo z user posted image  nič narobe. Dobila sem tablete in malo bolj počivala. Nato se mi je enako ponovilo še v 10 t... sedaj sem v 7 mesecu in po vseh preiskavah je user posted image  zdrav kot riba.

V prvih 3 mesecih user posted image  lahko v času ko bi naj imele M pride do krvavitve, ki pa ni nujno, da se slabo končajo...

Zato, ti kar lepo pozitivno misli, počivaj in božaj bužeka...pa bo vse vredu!!!

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 15:43:32   
mama06
čbela tudi jaz sem na začetku user posted image imela rjav izcedek, ki je postajal vedno močnejši. Dobila sem tablete Dabroston, ki so pomagale točno en teden do 7T nosečnosti, potem sem začela ponovno krvavet. Sprejeli so me v bolnišnico za en dan na opazovanje in me potem odpustili domov, kjer sem bila 2,5 meseca na bolniški in strogo počivala. Izplačalo se je, saj sem sedaj 4 dni pred rokom in komaj čakam, da spoznam svojo štručko.

Res je, da sem imela pred tem en SS, vendar, dokler te ne začne bolet spodaj v križu(proti trtici, jaz sem čutila kot popadek) in kri ni sveža, se nimaš kaj bat. Takšne krvavitve so pogoste. Pa tudi bolečine v križu niso nujno znak SS. Ti samo počivaj in se pusti razvajat, pa bo vse OKuser posted image .

Čestitam za user posted image !

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosim pomoč...
22.10.2007 15:51:23   
sonchek
tudi tukaj si lahko prebereš več o tem:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1543655

...drugače sem ga pa jaz imela v 7-tednu cel teden...no zdej pa čakamo na finish user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (15%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (5%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (10%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (5%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (30%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (35%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!