|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim hitro pomoč
3.10.2010 15:52:25   
mala zirafa
Ravnokar je mož odstranjeval led iz zamrzovalnika in poškodoval hladilnik ponesreči tako, da je spuščal ves plin.Kaj zdaj?Kaj se lahko zgodi če ga vklopimo nazaj?Ali se ga splača popravljat?
Prosim za hiter odgovor,
hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim hitro pomoč
3.10.2010 16:09:53   
poli*
Hladilnika ne vklapljajta. Jutri zjutraj pokliči servis in se pozanimaj. Zna bit, da se ga ne bo splačalo popravljat...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim hitro pomoč
3.10.2010 16:23:12   
bumerang
Zagotovo se ne bo splačalo popravljat. Če se sploh da.
Poznam dvoje, ki so si tako uničili zamrzovalno omaro.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim hitro pomoč
3.10.2010 16:33:46   
blaža
mi smo ga tako enkrat uničli in se ni dalo nič pomagat. na srečo je bil en mali star, v kleti, če bi bil kak novejši, bi me primlo za se zjokat.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim hitro pomoč
3.10.2010 17:04:51   
mala zirafa
Hvala. Gremo jutri v nabavo, saj je bil ta star že 10 let.Ampak kljub temu...user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim hitro pomoč
3.10.2010 18:35:55   
Vijoličarka
Pojma nimam, kako je s sodobnimi hladilniki. Ampak meni se je pred cca dvajsetimi leti zgodilo natančno to. Trapa sem čistila zamrzovalni del z nožem, čeprav sem vedela, da se ne sme, a se mi je mudilo. In potem je naredilo: psssssssssssss in je šel freon ven.

Hladilnika se potem seveda ne sme vklopiti. Potrebuješ samo enega strica stare šole, ki bo zadevo zalotal (oziroma gre za postopek, ki je laikom še najbolj podoben lotanju, v bistvu gre za ustrezno varjenje) in ponovno nafilal plin. Skratka, k meni je prišel en gospod, ki se je režal, da si gospodinje nikakor ne moremo zapomniti, kako se odtaja hladilnik in nato v desetih minutah uredil stvar. Notranjost zamrzovalnika nikoli več ni gladka in lepa in na mestu 'nesreče' je bila ene čudne barve, kar je čisto v redu, saj te potem mesto nesreče vedno spominja na lastno neumnost.

Načeloma se torej da, samo ne vem, če danes to sploh kdo še zna narediti. Danes se vse prevečkrat meče stran stvari samo zato, ker jih nihče ne zna popraviti.

Upam tudi, da niste imeli notri freona in da niste ravno od blizu vohali. Danes imajo že precej zdravju in okolju prijaznejše pline v te namene.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim hitro pomoč
3.10.2010 20:25:35   
Gina
KO je meni čisto nov hladilnik z zmzovalno skirnjo takole spustil, sem poklicala servis in so mi ga popravili, nafilali. Vse kar sem imela v skrinji je šlo k vragu, na servisu pa so se bunili, da je krivo to, da imam premalo lufta pod omaro, ker je bila vgradna - pa ni bilo res- in mi niso hoteli plačati škode. Hladilnik je potem v tej isti omari delal še leta dolgo.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim hitro pomoč
4.10.2010 9:13:22   
kristinaj
madona tvoj majstr ma pa dve levi roki.... kako je to mogoče?????!!!!

sej samo odpreš hladilnik in ga s fenom posušiš...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?