|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekuhavanje
13.6.2007 18:06:10   
andie
vpr. za tiste, ki ne dojite- kak pogosto prekuhavate flaške??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prekuhavanje
13.6.2007 18:12:27   
Anonimen
Dvakrat na teden.

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prekuhavanje
13.6.2007 18:19:58   
andie
pa še to me zanima, a vodo za vsak obrok posebi prekuhate? js jo enkrat na dan in jo mam pol shranjeno v plastenki, ker ni časa zej pred vsakim obrokom prekuhavat. Pa še - v čem prekuhate vodo? men se je že na vseh posodah nardila obloga od vodnega kamna in ko prekuham svežo vodo, je čist lisasta pol od posode. A so kake posebne posode za to?
Še neko me zanima, mam novalac pa vrjetn je tko pr vseh mlekcih enako- piše, da mleka ne smeš ponovno gret, če baby recimo ne spije cele flaške. Js še vseen včasih ponovno pogrejem, če mala pusti za deci v flaški. Ampak max. kaki dve uri pustim, če ne poje v tem času, pa zavržem. Kok pa ve nardite?
Hvala!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prekuhavanje
13.6.2007 18:21:34   
Anuška79
POsodo z belkastim robom lahko očistiš s kisom (tistim 'ta prozornim' - mislim, da je za vlaganje al kaj). 

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prekuhavanje
13.6.2007 18:54:08   
Putka
Par mesecev za pitno vodo uporabljam filter Brita. In uporabim bto vodo za prekuhavanje in za kavomat. Nobenga kamna ali lisastih posod.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prekuhavanje
13.6.2007 18:58:07   
blue sky
Za posodo z vodnim kamnom lahko kupiš v dm-u ali müllerju male vrečkice za odstranjevanje vodnega kamna. Drugače imam tudi jaz vročo vodo kar v eni termoski, v drugi pa hladno vodo, da lahko čim prej pripravim obrok. Vodo pa prekuham kakih 3-krat na dan kar v džezvi.

Tudi mi imamo Novalac in jaz ga vedno zavržem, če naš user posted image  ne poje vsega in mu kasneje raje pripravim svežega, če je spet lačen malo za tem.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?