prekuhavanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


andie -> prekuhavanje (13.6.2007 18:06:10)

vpr. za tiste, ki ne dojite- kak pogosto prekuhavate flaške??




Anonimen -> RE: prekuhavanje (13.6.2007 18:12:27)

Dvakrat na teden.




andie -> RE: prekuhavanje (13.6.2007 18:19:58)

pa še to me zanima, a vodo za vsak obrok posebi prekuhate? js jo enkrat na dan in jo mam pol shranjeno v plastenki, ker ni časa zej pred vsakim obrokom prekuhavat. Pa še - v čem prekuhate vodo? men se je že na vseh posodah nardila obloga od vodnega kamna in ko prekuham svežo vodo, je čist lisasta pol od posode. A so kake posebne posode za to?
Še neko me zanima, mam novalac pa vrjetn je tko pr vseh mlekcih enako- piše, da mleka ne smeš ponovno gret, če baby recimo ne spije cele flaške. Js še vseen včasih ponovno pogrejem, če mala pusti za deci v flaški. Ampak max. kaki dve uri pustim, če ne poje v tem času, pa zavržem. Kok pa ve nardite?
Hvala!!




Anuška79 -> RE: prekuhavanje (13.6.2007 18:21:34)

POsodo z belkastim robom lahko očistiš s kisom (tistim 'ta prozornim' - mislim, da je za vlaganje al kaj). 




Putka -> RE: prekuhavanje (13.6.2007 18:54:08)

Par mesecev za pitno vodo uporabljam filter Brita. In uporabim bto vodo za prekuhavanje in za kavomat. Nobenga kamna ali lisastih posod.




blue sky -> RE: prekuhavanje (13.6.2007 18:58:07)

Za posodo z vodnim kamnom lahko kupiš v dm-u ali müllerju male vrečkice za odstranjevanje vodnega kamna. Drugače imam tudi jaz vročo vodo kar v eni termoski, v drugi pa hladno vodo, da lahko čim prej pripravim obrok. Vodo pa prekuham kakih 3-krat na dan kar v džezvi.

Tudi mi imamo Novalac in jaz ga vedno zavržem, če naš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ne poje vsega in mu kasneje raje pripravim svežega, če je spet lačen malo za tem.




Stran: [1]