|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 16:19:47   
jutranja rosa
Živijo mamice,
zanima me, koliko fiziološke ste zlile v nosek pri prehladu? Pediatrinja mi je rekla veliko in povsod piše veliko...koliko je to veliko????? Celo ampulo, po pol v vsako nosnico? Kakšne so vaše izkušnje? Imam fantka starega dober mesec, ki zelo težko diha, ker ima tako zamašen nosek user posted image .

Zelo vam bom hvaležna za vaše nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 16:48:31   
Hope2
ko je bil naš prehlajen, sem mu stisnila z inekcijo v vsako nosnico od 2,5-5 ml s močnejšim curkom, da na drugi nosnici ven pride in še pol spucala z aspiratorjem.  Čim večkrat na dan. Če ima sam mal zabasan nosek ali mal več muck pa mu nakapam pol ampulce v vsako nosnico in pravtako pucam z aspiratorjem

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.6.2009 16:50:59 >

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 16:52:15   
Anonimen
ja kr velik morš dat, jest sm dala včasih po eno ampulo v nosnico, pa babyvac je zakon, brez njega ne vem kako bi

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 16:59:55   
jutranja rosa
Najlepša hvala hope2 in Nina7 za uporabna odgovora. Se dojenčkom ne more zaleteti ob takšni količini tekočine v nosku? Aja še to, kakšne aspiratorje uporabljate....jaz imam takega, ko je treba z usti poskrkat iz noska, pa mi ne gre najbolje.

hvala, hvala, hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 17:04:40   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Najlepša hvala hope2 in Nina7 za uporabna odgovora. Se dojenčkom ne more zaleteti ob takšni količini tekočine v nosku? Aja še to, kakšne aspiratorje uporabljate....jaz imam takega, ko je treba z usti poskrkat iz noska, pa mi ne gre najbolje.

hvala, hvala, hvala user posted image


menjaj za baby vac

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 17:49:27   
Nina00
Pazi samo, da mu ne čistiš nosu takoj po hranjenju, ker baje, da lahko zato bruha.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 19:27:22   
jutranja rosa
hvala, bom upoštevala....me spravlja ob pamet tale prehlad...pa saj veste kako je to :(

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 20:55:06   
čebelica01
kupi v lekarni raje razpršilo fiziološka ratopina mislim pa da se reče aqua

< Sporočilo je popravil čebelica01 -- 2.6.2009 20:58:14 >


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 21:03:14   
čebelica01
aja aqua maris je to razpršilo in je veliko bol učinkovito kot npr. te ampulce . ker iz ampul grejo kaplice in dejansko samo po grlu navzdol . razpršilo aqua maris pa razprši in dejansko se ne prenaša toliko sluza v grlo. in s tem preprečiš še vnetje grla . ko razpršiš naj otrok leži potem pa ga kar dvigni .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prehlad - fiziološka raztopina
2.6.2009 21:28:43   
sanelaa
mi smo tudi kar brizgnili ogromno fiziološke v vsako nosnico, počakali nekja časa, nato pa posesali ven.....

smo pa za čiščenje uporabljali tole:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=173486

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?