|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predelava postelje
4.9.2014 12:00:22   
mini86
ali mislite da se splača predelat posteljo-pri kakšnem mizarju,

iz tele
http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/80253809/


v tole
http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/S09031907/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predelava postelje
4.9.2014 13:40:39   
gsatalema
če imaš kakšnega poceni mizarja in pa kaj svojega lesa, se ti splača, drugače po moje ne. Poglej ker imajo takšne luškane stvari skoraj vedno v neki pohištveni trgovini v akciji...
Poglej pri Herviy Normanu, Jysk, Lesnina, ikea ... tam okrog 300 e, sem zasledila cene, ali pa še manj....Drugače pa daj povpraševanje mizarjem da vidiš....

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predelava postelje
4.9.2014 16:22:30   
jakaracman
Ne.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predelava postelje
4.9.2014 19:58:28   
Vijoličarka
Ne. Iz prve v bistvu nimaš kaj vzeti, da dobiš drugo. Druga je tudi višja.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: predelava postelje
4.9.2014 21:56:03   
mateyka
tud če vzameš iz prve, je to kok - 20% od druge?

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.9.2014 9:09:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: predelava postelje
6.9.2014 5:43:54   
Hope2
Vse skupaj bi izpadla ena grozljivka. Ne vem kako ti lahko pride sploh na misel, da v tole nizko posteljo das mizouser posted image . Posteljo bi bilo treba dvignit, kar pomeni nove mocne stabilne noge. Dodelava predalckov in mize pa nanese se dodatno ceno. Da ne govorimo potem o izgledu, celo ce mizar ne ujame iste barve.
Glede na starost in velikost tvojih otrok, mize v sobi sploh ne rabita. Ko bosta vecja, pa bo treba precej visjo posteljo, ce hoces met mizo pod njo!

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.9.2014 5:44:26 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: predelava postelje
6.9.2014 15:39:33   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Vse skupaj bi izpadla ena grozljivka. Ne vem kako ti lahko pride sploh na misel, da v tole nizko posteljo das mizouser posted image . Posteljo bi bilo treba dvignit, kar pomeni nove mocne stabilne noge. Dodelava predalckov in mize pa nanese se dodatno ceno. Da ne govorimo potem o izgledu, celo ce mizar ne ujame iste barve.
Glede na starost in velikost tvojih otrok, mize v sobi sploh ne rabita. Ko bosta vecja, pa bo treba precej visjo posteljo, ce hoces met mizo pod njo!


a si ti sploh pogledala drugi link? js bi višjo..mize sploh omenjala nisem ampak samo posteljo, čeprav gre tamau drugo leto v šolo in bo treba tud na mizo mislt ane..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: predelava postelje
6.9.2014 16:09:52   
Hope2
Glih zato, ker sem pogledala, sem podala tak odgovor. In sem tudi omenila, da ce ze hoces visjo posteljo, bo treba v celoti mocnejse nosilce na posteljo dat. Kar pomeni tudi debelejse, ne samo daljse. Saj visja postelja je bolj nestabilna. Ne vem kdo bi imel veselje se s tem ****- razstavit celotno posteljo, novi nosilci, novi predali, nove/stare luknje, novi/stari sraufi .....pa racunaj da se lahko ob vsakem razstavljanju in ponovnem sestavljanju slabi materiali unicijo .... za taksno razliko v denarju, ga ni mizarja. saj so ti ze druge napisale, da se ne splaca. Celo ne samo zato, da bo postelja malo visjauser posted image


Kar se tice prvosolcka, pa lahko komot prezivi ob nalogah za jedilno mizo. In ker bos ti z njim delala naloge, bos se se ti guzvala pod posteljo? bosta res raje delala v temi pod posteljo, kot na svetlem ob jedilni mizi? Nikoli ne bom razumela starsev (ne leti na tebe), ki gurajo mize pod postelje, kjer je tema. Razen ce gre za res hudo prostorsko stisko in se takrat se lahko veliko naredi tudi na dnevni svetlobi ob oknu v kaki drugi sobi, jedilnici.....

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.9.2014 16:14:40 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: predelava postelje
6.9.2014 16:50:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

ki gurajo mize pod postelje, kjer je tema. Razen ce gre za res hudo prostorsko stisko


edino v malem prostoru in otroku, ki izrecno želi delati za šolo v svoji sobi, drugače meni ta postavitev tudi ni ok, preveč temno, slabo za oči

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
7.9.2014 9:57:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: predelava postelje
8.9.2014 8:27:46   
jaz_sem_jaz
Prodaj prvo in kupi drugo.:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: predelava postelje
8.9.2014 18:21:35   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: jaz_sem_jaz

Prodaj prvo in kupi drugo.:)


meni se tudi zdi, da je ta "predelava" najboljša user posted image

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: predelava postelje
15.9.2014 9:17:04   
mini86
spet zajadraliuser posted image
miza je kle postavljena notri..naša bo pravokotno na pojstlo tako da bo dovolj svetlo ker bo zunaj, pod posteljo pa bo še vedno kakšna omara-kle se gre zgolj zaradi prostora..
sobi imata okoli 10-11 kvadratov in bi rada to čimbolje izkoristila..

moj bi na vsak način predelal..js pa bolj o tem razmišljam, bolj sem skeptična za celo pojstlo..valda, ene tri leta mi bo zanimivo ko bo spal gor pa lahko bo spodaj si kaj naštimal za igrat..kaj pa pol ne vem pri 10, 13 letih..po eni strani bi mu kupla navadno pojstlo, po drugi pa to k gledamo predvsem kokr sem omenila zaradi prostora

ja jasno mi je da prvošloček še ne rabi svoje mize oz je ne bo uporabljal v taki meri kot kasneje vendar mora bit pa načrtovana..glede na to da mi ne bo uspelo umestit nekega kotička kjer bo lahko barval/ustvarjal bi želela da ima mizo notri že od prvega dne..
je pa tudi res da spomladi začnemo z gradnjo in bo hitro okoli leto ali pa še več in jo bo potem počasi bolj rabil..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?