|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj stotič
18.10.2010 20:54:21   
naja17
Kaj menite o temle? Ga ima katera? Kaj je pomembno pri pralnem stroju:
- obrati
- zamik časa
- energijski razred
- da je tih
- garancija
- še kaj?????

http://www.mimovrste.com/artikel/3250046828/pralni-stroj-gorenje-simplicity-wa614syw-bel

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni stroj stotič
18.10.2010 21:00:59   
čmrgelj
   -   glede na vse kar sem slišala se nikdar ne bi več odločila za gorenje  - 
-   kar se pa tiče mi je važno da nima zapletenega menija, ker ponavadi so blabla navodila zraven in se moraš kar sam znajt
meni osebno je važno:
energijski razred
določitev temperature
določitev obratov
dodatek vode
zakasnitev časa


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni stroj stotič
18.10.2010 21:06:49   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Kaj menite o temle? Ga ima katera? Kaj je pomembno pri pralnem stroju:
- obrati
- zamik časa
- energijski razred
- da je tih
- garancija
- še kaj?????

http://www.mimovrste.com/artikel/3250046828/pralni-stroj-gorenje-simplicity-wa614syw-bel

Hvala!


tega sva tud midva glih u soboto nedeljo gledala user posted image
eni pravjo bosch, drugi gorenje, tretji candy, eni beko, tapeti lg al pa elektrolux. tako da res ne vem, izbire je ful...midva gledava obrate, da ma vse energijski razred A, da ne porabi spet preveč vode in energije, garancijo majo skoraj vsi 5 let če ne več, pa še kej bi se najdlo...


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni stroj stotič
18.10.2010 21:19:07   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Kaj menite o temle? Ga ima katera? Kaj je pomembno pri pralnem stroju:
- obrati pomembno - fino, da jih je tam do 1200-1300, kar je več, je že preveč - uničuje perilo
- zamik časa - popolnoma brezveze za moje pojme, ima pa itak že skoraj vsak soliden pralni stroj
- energijski razred - seveda - elektrika je vedno dražja, pralni stroj pa zna biti dokaj potratna zadeva in dosti se uporablja, npr. energijski razred C ti porabi 2x toliko elektrike kot A, tako da obvezno A ali celo A+
- da je tih - je fino, ni pa bistveno
- garancija - ni slabo - tudi tiste variante, ko doplačaš 20 eur in jo npr. podaljšaš z 2 na 5 let kao prek zavarovalnice, se mi zdijo dobre - smo izkoristili pri pralnem stroju in sušilcu
- še kaj????? - ja - če si pametna, NIKAKOR NE kupi Gorenje - tašča ima težave že z 2. Gorenjem zapored (stroj star 4 leta, pa je bil kar nekajkrat serviser tu), soseda isto - 2. Gorenjev pralni stroj zapored ji je šel adijo, dokler je bil v garanciji ji je neštetokrat crknil, na koncu je bil že praktično obnovljen, ker so že skoraj vse dele zamenjali, zdaj se ji je iztekla garancija, ji je pa spet nekaj crknilo in to tako, da bi prišlo popravilo cca 200 eur, zato je šla zdaj raje kupit novega - seveda ne več Gorenje. Jaz imam Electroluxa - v 4-ih letih še ni bilo z njim niti najmanjše težave, pa ni bil nič dražji od po lastnostih primerljivega Gorenjevega, drugače pa osebno ne bi več kupila drugega kot Electrolux ali še raje Bosch. Od Gorenja imam edino hladilnik in to je bil tudi edini od (istočasno kupljenih gospodinjskih aparatov) za katerega sem imela do zdaj tu serviserja.


< Sporočilo je popravil zmajaz -- 18.10.2010 21:20:54 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni stroj stotič
19.10.2010 0:36:59   
anckabancka
Zmajaz, meni pa je zamik časa zelo pomemben. Tako pri sušilcu kot pri pralnem stroju. Velokokrat nastavim, da imam zjutraj oprano perilo, ali ko pridem domov, kadar me cel dan ni...

Imam pa AEG Electrolux in sem zelo zadovoljna. Opere super, edino programi so kar dolgi - tam okrog 2,5h.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni stroj stotič
19.10.2010 7:30:33   
pomar*ANČA*
meni so zelo pomembni obrati, da ima funkcijo za hitro pranje oz za polovično pranje perila, da ima zamik vklopa, da ima kratke programe, dvojno izpiranje in da je energijski razred vsaj A.

imam pa gorenjevega in ga ne menjam, upere super! tudi z servisom sem bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni stroj stotič
19.10.2010 9:14:05   
sončnica24
Jaz imam doma Indesitovega, A+, dosti različnih programov, full uporaben tisti hiter, pa še ne vem koliko nekateri niti uporabljeni, drugače pa full zadovoljna z njim, no star še komaj 2,5 let pa še ni bilo zaenkrat nič narobe upam da ne bo.

Babici je po ne vem kolkih letih gorenjev odslužo, in smo ji kupli enega čisto poceni v E'leclerku, pa je full zadovoljna in tudi perilo je full lepo oprano, vpašanje kako dolgo bo delal, ampak dve leti ima garancije potem pa glede na to da je za njega dala se mi zdi 200€, tudi če se bo pokvaro bomo pač novega kupli, ker je ona predvsem gledala na ceno je pa tudi A razred, s to razliko da je centrifuga B razred, tako da to se splača gledat, ker ni nujno da je energijski razred A pa je potem centirfuga B ali pa celo C,

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni stroj stotič
19.10.2010 9:18:12   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka
Zmajaz, meni pa je zamik časa zelo pomemben. Tako pri sušilcu kot pri pralnem stroju. Velokokrat nastavim, da imam zjutraj oprano perilo, ali ko pridem domov, kadar me cel dan ni...

Hm - jaz pa dam kar zvečer prat in pač cunje počakajo do jutra v stroju - saj jim nič ni zato. Edino pri sušilcu je pa druga pesem, ker tam so pa potem zmečkane, če jih ne vzameš kmalu ven.

Ampak itak nima veze - itak menda skoraj ni več stroja brez zamika vklopa.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni stroj stotič
19.10.2010 9:24:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*
imam pa gorenjevega in ga ne menjam, upere super! tudi z servisom sem bila zelo zadovoljna.

Če si bila zadovoljna s servisom, to pomeni, da si ga že rabila. user posted image  Jaz v 4 letih, kolikor imam svoje gospodinjske aparate, nisem še za noben stroj rabila servisa - razen za Gorenjev hladilnik (ostali aparati niso Gorenjevi). Saj ne rečem, da se drugi nič ne kvarijo - samo se pa Gorenjevi bistveno več.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni stroj stotič
19.10.2010 9:33:21   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*
imam pa gorenjevega in ga ne menjam, upere super! tudi z servisom sem bila zelo zadovoljna.

Če si bila zadovoljna s servisom, to pomeni, da si ga že rabila. user posted image  Jaz v 4 letih, kolikor imam svoje gospodinjske aparate, nisem še za noben stroj rabila servisa - razen za Gorenjev hladilnik (ostali aparati niso Gorenjevi). Saj ne rečem, da se drugi nič ne kvarijo - samo se pa Gorenjevi bistveno več.


rabla sem ga čisto po neumnosti, malce sem ga premaknila in seveda iztaknila cev za vodo, ko sem dala prat sem imela poplavo, mi je bilo kar malce nerodno ko je seriser prišel v roku pol- seveda sem naredila paniko in rekel gospa, a niste pogledali če se je cev iztaknilauser posted image  je porihtal in sem pričakovala račun, saj to ne gre pod servis, ampak ni bilo nobega problema, še klicali so me iz servisa če sem bila zadovoljna z njihovo storitvijo

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni stroj stotič
19.10.2010 12:32:49   
naja17
No hvala vam...

V bistvu je tko, lahko kupiš nov avto pa kuj crkne, al pa maš staro kripo kot jaz, pa dela ko urca user posted image ... Isto je pr strojih... Je pa tko, da verjetno je še vedno procentualno več prodanih gorenjevih in zato tudi izapde, da se skos kvarijo... Naj se kvari, sej ma 5 let garancije, kaj čem... Rabim stroj, ne morem zdej diplomirat s tega...

Tale bo: http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/design_linije/simplicity?c=276297

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?