|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poenostavljena vloga za vnovično uveljavljanj...
15.12.2012 20:28:22   
kajajaka
Naletela sem na tale članek...

Ministrstvi za pravosodje in javno upravo ter za delo, družino in socialne zadeve sta poenostavili vlogi za vnovično uveljavljanje pravice otroškega dodatka in znižanje plačila vrtca. Omenjeni vlogi bo večina staršev lahko vložila še ta mesec, starši, ki že imajo to pravico, pa lahko vložijo samo preprosto vlogo za njeno vnovično uveljavljanje.

Pa ne najdem linka do te poenostavljene vloge za vnovično uveljavljanje... user posted image

Lahko prosim katera link pripopa, če jo je našla. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
15.12.2012 21:04:33   
LuLu
To?

http://e-uprava.gov.si/storitve/pridobiVlogo.esju?id=1482

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
15.12.2012 21:56:09   
ZmajTolovaj
LuLu, to sem tudi jaz našla, samo meni ne dela povezava na vlogo, tako da sem obupala in nesla sprintan špeh osebno na Csd ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
16.12.2012 11:12:48   
kajajaka
Hvala Lulu, bom poskusila user posted image

Drugače pa itak lahko na CSD še vedno nesem celi špeh kot ZmajTolovaj user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
16.12.2012 11:26:50   
katjandraž
sem sledila linku in oddala vlogo za PONOVNO uveljavljanje. Imam digitalno potrdilo in je trajalo cca. 2-3 minute, da sem na hitro prebrala in obkljukala ter oddala user posted image : To vlogo lahko izpolniš v primeru, da so vsi podatki enaki kot lani, je res simpluser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
17.12.2012 14:03:07   
felicia
verjetno je vloga za PONOVNO odločanje samo v elektronski obliki

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
17.12.2012 14:58:59   
zaspancek1
Vloga za ponovno odločanje je tudi v pdf formatu:
http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/sociala/vloga_zupjs_ponovno_uveljavljanje_otr.dodatek_vrtec_101212.pdf

Me pa zanima, kaj boste storili tisti, ki ste se pritožili, pa še niste dobili odgovora? Tudi oddali to vlogo za ponovno odločanje?
Kolikor sem brala, nikjer ne piše, da ne bi smeli, ampak glede na ažurnost - a to ne pomeni, da bi še enkrat odločili tako, kot je pač trenutno veljavna odločba (ki pa je očitno napačna)? user posted image
Hm, najbrž bom oddala še enkrat kar tisto polno z vsemi možnimi prilogami. Mogoče bom pa letos imela srečo, da bo o tem odločal referent, ki ve, kaj je pravzaprav stanovanjski kredit. Eh, sem kar slabe volje, ko se spomnim bistroumnosti tiste referentkeuser posted image ...

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
17.12.2012 15:37:03   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Vloga za ponovno odločanje je tudi v pdf formatu:
http://www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/sociala/vloga_zupjs_ponovno_uveljavljanje_otr.dodatek_vrtec_101212.pdf

Me pa zanima, kaj boste storili tisti, ki ste se pritožili, pa še niste dobili odgovora? Tudi oddali to vlogo za ponovno odločanje?
Kolikor sem brala, nikjer ne piše, da ne bi smeli, ampak glede na ažurnost - a to ne pomeni, da bi še enkrat odločili tako, kot je pač trenutno veljavna odločba (ki pa je očitno napačna)? user posted image
Hm, najbrž bom oddala še enkrat kar tisto polno z vsemi možnimi prilogami. Mogoče bom pa letos imela srečo, da bo o tem odločal referent, ki ve, kaj je pravzaprav stanovanjski kredit. Eh, sem kar slabe volje, ko se spomnim bistroumnosti tiste referentkeuser posted image ...

A stanovanjski kredit upoštevajo???
Ok, če vas prav razumem, izpolnim letos samo ponovno (poenostavljeno) vlogo, ker so tako ali tako vsi podatki ostali enaki?


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
17.12.2012 16:14:41   
zaspancek1
Upoštevanje stanovanjskega kredita je odvisno od občine. Ljubljana ga upošteva od 2. do 6. razreda (takrat ti znižajo za en razred). Sicer pa smo se pritožili še na druge izračune, ampak za tisto ne verjamem, da bo uspešno (izračun tistega viška kvadratov,...).
Sicer pa, če je vaša sedanja odločba pravilna in nimate nobenih sprememb, potem izpolnete samo to vlogo za ponovno uveljavljanje.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poenostavljena vloga za vnovično uveljavl...
17.12.2012 21:41:28   
TomTaylor
meni tudi niso upoštevali stanovanjskega kredita, sicer ni ful visok, je pod 60 jurji, samo vseeno...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?