|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pikice po kozi
27.5.2005 22:09:30   
aleksandra 78
Vem da so pikice zaradi vrocine, zanima pa me kako jih odpravim ? Cel dan je samo v bodiju z kratkimi rokavi, zunaj je povprecno 6 ur ( samo od 11-16 smo doma ).Kako ji lahko pomagam ? Puder ?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pikice po kozi
27.5.2005 22:28:49   
eva1
Ja ti tut mene zanima??? Moj pikec je tut ves pikčast,pa sva zunaj samo pozno popoldan!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu aleksandra 78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pikice po kozi
27.5.2005 22:54:30   
Anonimen
Čim manj na sonce, v bodiju s kr. rokavi, nič pokrivat. Zvečer pa skopat v bolj mlačni vodi. Pa še to verjetno ne bo pomagalo. Mi imamo hude probleme s tem, ker ima poleg še neko :hudicek: alergijo.

(odgovor članu aleksandra 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   pikice po kozi
28.5.2005 9:26:19   
afrika
Naš je imel pikice po celem vratu, predvsem pa v pregibu - ker mu je bilo vroče. Itak je tudi samo v bodyu, pa je vseeno dobil kdaj pa kdaj. Pa sem ugotovila da takrat, ko se več slini ali pa se recimo malo od kupčka polije, pa sem jaz samo pobrisala s pleničko. Pol se je pa še to na vročini pajsalo, pa je nastal cel :hudicek:.

No, po novem ga čez dan od ust navzdol vsake toliko z osvežilnim robčkom babylove (za obrazek) potegnem, pa kolikor se mi da z mokro vato, pa je občutno bolje. Pa zvečer po kopanju mu pregib v vratu namažem z bepanthenom, namesto z m. oljem (olje in vročina je samo še slabše).

No, tako smo mi izkoreninili izpuščajčke:bravo:.

(odgovor članu aleksandra 78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pikice po kozi
28.5.2005 13:32:05   
leah
Jaz pa na pregibih uporabljam Johnsonov puder v prahu in kar pomaga.Res pa je,da je začela tamala šele sedaj bolj švicat:)-

(odgovor članu aleksandra 78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Če se otrok polula ponoči v posteljo
muška

Če se vaš otrok ponesreči ponoči polula v posteljo, ve:

takoj preoblečete posteljino (59%)

mu pod rito podložite npr. brisačo (25%)

ga prestavite k vam v posteljo (16%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!