|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   petrol nalepke -noži
3.11.2012 22:45:42   
gsatalema
Pri nas doma imamo že polno teh petrolovih nalepk za te nože (za vsaj 3 komplete), pa me zanima kako ste kaj zadovoljni tisti, ki jih že redno uporablajate? So ok, lepo režejo, pašejo v roko user posted image ...
Da vidim ali se splača to vnovčit, ker sicer nože za doma in vikend rabim user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: petrol nalepke -noži
4.11.2012 8:56:51   
hubi
Če ti jih bo uspelo unovčiti, ker jih je povsod zmanjkalo. Drugače jih pa zelo pohvalijo.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: petrol nalepke -noži
4.11.2012 14:07:59   
Medea10
Noži so super. Meni sedejo vsi razen utility noža. Ni mi žal da smo jih nabavili.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: petrol nalepke -noži
4.11.2012 20:22:09   
kajajaka
super noži. user posted image  Smo nabavili vse razen škarij za piščanca. user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: petrol nalepke -noži
5.11.2012 8:28:45   
ajataja
Meni je uspelo kupit samo tistga za nož pa sem zadovoljna znjim ...so razprodani in mi je rekel na bencinski da verjetno jih ne bo prej kot konc meseca user posted image pol grem pa še po ostale,ker imam nalepk še za štiri nože.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: petrol nalepke -noži
5.11.2012 8:50:02   
gsatalema
jaz sem dobila za enkrat nož za kruh - pa mi ne reže najboljše (imam doma 100x boljšega), tako da mi je malo vzelo voljo user posted image . Sem pa še vzela škarje za piščanca - te pa so ok. Drugih pa res niso imeli, ampak jih dobivajo enkrat tedensko...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: petrol nalepke -noži
5.11.2012 9:30:59   
talika81
če še katera rabi nalepke za Petrol, jih imam viška.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: petrol nalepke -noži
27.2.2013 10:54:17   
ivan1
Zgleda da jih bo dovolj za vse, možno pa bo še naročilo:

http://www.erazprodaje.com/index.php/berghoff-nozi-petrol.html

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: petrol nalepke -noži
28.2.2013 13:47:50   
kalbo
Noži, no vsaj tavelik kuharski ni vreden pol p hladne vode. Slovenci smo fenomen po tem, kako se nas da nategnit na nalepke. Ko sem ga nesel konkretno nabrusit in stanjšat rezilo je nekako uporaben. Me je pa mojster, ki ga je nabrusil opozoril, da naj me njegova robustnost ne zavede, ker gre za precej krhko jeklo. Če pa to kar je v originalu reže po nekaterih ocenah dobro, potem pa ne vem, kako ljudje sploh kuhate in kako si ne potolčete vseh prstov s topimi noži. Moj najslabši nož, za 10 EUR, ki ga vedno perem v pomivalcu in zelo redko brusim je rezal dosti bolje od tega ko je bil nov.

Če želite soliden kurarski nož za podobno ceno pobrskajte po Fiskarsu, še vedno ni vrhunsko, je pa zelo solidno. Pa Wegner noži tisti tarumeni so tud OK in dokaj poceni.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.2.2013 13:49:47 >

(odgovor članu ivan1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: petrol nalepke -noži
28.2.2013 14:03:34   
alenkica
Mi imamo velikega kuhinjskega in za kruh. Oba sta odlična, zares lepo režeta.
Malo sem se mogla navadit, da sta težja, to je vse.
Velik pa je zelo lepo oblikovan in se da z njim lepo sekljat zelenjavo.
Priporočam.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: petrol nalepke -noži
28.2.2013 16:02:12   
gsatalema
Noži, no vsaj tavelik kuharski ni vreden pol p hladne vode. Slovenci smo fenomen po tem, kako se nas da nategnit na nalepke. Ko sem ga nesel konkretno nabrusit in stanjšat rezilo je nekako uporaben. Me je pa mojster, ki ga je nabrusil opozoril, da naj me njegova robustnost ne zavede, ker gre za precej krhko jeklo. Če pa to kar je v originalu reže po nekaterih ocenah dobro, potem pa ne vem, kako ljudje sploh kuhate in kako si ne potolčete vseh prstov s topimi noži.


Podpis

Jaz imam doma vse nože... pa nisem zadovoljna niti z enim,user posted image , zgodba zase in vse pohvale pa škarjam,.. te pa so edine vredne tega denarja z nalepkami vred.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: petrol nalepke -noži
28.2.2013 21:57:06   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Mi imamo velikega kuhinjskega in za kruh. Oba sta odlična, zares lepo režeta.
Malo sem se mogla navadit, da sta težja, to je vse.
Velik pa je zelo lepo oblikovan in se da z njim lepo sekljat zelenjavo.
Priporočam.




Da nož lepo reže zame pomeni, da zareže skozi pomarančo ali limono z eno potezo z lastno težo, da nož solidno reže sta za to potrebni dve potezi. Tako da ne priporočaj klumpa od nožev.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: petrol nalepke -noži
1.3.2013 13:32:05   
emma83
Jaz tudi nisem zadovoljna. Sicer sem kupila samo nož za meso ampak je že začel rjaveti, ne perem ga v pomivalcu. Škoda denarja.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?