|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peneč drekec
20.8.2005 14:26:30   
duda
Naš mali 3 tedne star pikec, ki ga polno dojim, ima že ves čas probleme s prebavo. Preden kaka se zvija in kremži, drekec pa je rumene, rjave ali zelene barve. Kar pa me skrbi je to, da sem danes že drugič opazila, da je kakal čisto peneče:zmeden:. Sem in tja pa je notri tudi malo sluzi. A ste kaj podobnega opazile tudi pri vaših pikcih? Ponavadi kaka med previjanjem, tako da si lahko natančno ogledam kaj sproducira:).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   peneč drekec
20.8.2005 14:39:34   
jazz
Kaj sama piješ veliko mleka, bolje da umakneš mlečne stvari s svojega jedilnika, možno da je preobčutljiv na mlečne beljakovine...nimam pojma, vprašaj pediatra!

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   peneč drekec
20.8.2005 14:41:31   
Anonimen
Nik je včeraj tudi ob napenjanju šla bolj penica iz ritke:ups:

(odgovor članu duda)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   peneč drekec
20.8.2005 19:10:25   
Vrtnica1
Naš Žiga je zelenkasto tudi kakal, penasto pa še ne:zmeden: Glede barve blata je že bila debata na tem forumu, pobrskaj malo nazaj.
Vprašaj zdravnika:zmeden:
Lp, V.

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   peneč drekec
20.8.2005 21:24:36   
Maša
penasto menda pomeni vetrove:zmeden2:-tako pravi naš pediater

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   peneč drekec
20.8.2005 23:38:34   
Marogica
Kadar je vmes tudi malo sluzi, pomeni, da si jedla ali pila kakšne agrume. Tako je bilo pri nas. Sem mislila, da mi bo limonada dala malo več "moči" in sem jo veselo pila nekaj dni. Nakar je pediatrinja povedala, da je to od tega.

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   peneč drekec
21.8.2005 11:44:06   
tjasa10
Naša mala ima tudi kdaj pa kdaj peneč drekec in sluz pa še krvave nitke, pa je pediatrinja rekla, da je to lahko alergija na mleko in/ali jajca, čeprav kožni testi niso pokazali alergije. Zdaj,ko sem na dieti je malo boljše. Je pa res malo hudo, ker se mleko in jajca nahajata v takih idelkih, da se ti še sanja ne, pa saj se navadiš.Sem pa sama opazila, da če ne jem paradižnika, čebule in koruze se stvar izbojša.
Naša mala je imela tudi calici virus, ki povzroča hudo drisko tako, da je lahko to od tega.
Zdaj smo ponovno dali blato in čakamo na rezultate.

Reči pediatru, naj da blato na preiskave, pa bote potem videli, mogoče je to samo reakcija na kakšno hrano.

:metulj::metulj::metulj:

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   peneč drekec
21.8.2005 21:26:31   
duda
Hvala za pomoč! Bom probla izločit ''sumljive'' jedi, pa bomo videli, če bo kaj boljše.

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?