peneč drekec (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


duda -> peneč drekec (20.8.2005 14:26:30)

Naš mali 3 tedne star pikec, ki ga polno dojim, ima že ves čas probleme s prebavo. Preden kaka se zvija in kremži, drekec pa je rumene, rjave ali zelene barve. Kar pa me skrbi je to, da sem danes že drugič opazila, da je kakal čisto peneče:zmeden:. Sem in tja pa je notri tudi malo sluzi. A ste kaj podobnega opazile tudi pri vaših pikcih? Ponavadi kaka med previjanjem, tako da si lahko natančno ogledam kaj sproducira:).




jazz -> peneč drekec (20.8.2005 14:39:34)

Kaj sama piješ veliko mleka, bolje da umakneš mlečne stvari s svojega jedilnika, možno da je preobčutljiv na mlečne beljakovine...nimam pojma, vprašaj pediatra!




Anonimen -> peneč drekec (20.8.2005 14:41:31)

Nik je včeraj tudi ob napenjanju šla bolj penica iz ritke:ups:




Vrtnica1 -> peneč drekec (20.8.2005 19:10:25)

Naš Žiga je zelenkasto tudi kakal, penasto pa še ne:zmeden: Glede barve blata je že bila debata na tem forumu, pobrskaj malo nazaj.
Vprašaj zdravnika:zmeden:
Lp, V.




Maša -> peneč drekec (20.8.2005 21:24:36)

penasto menda pomeni vetrove:zmeden2:-tako pravi naš pediater




Marogica -> peneč drekec (20.8.2005 23:38:34)

Kadar je vmes tudi malo sluzi, pomeni, da si jedla ali pila kakšne agrume. Tako je bilo pri nas. Sem mislila, da mi bo limonada dala malo več "moči" in sem jo veselo pila nekaj dni. Nakar je pediatrinja povedala, da je to od tega.




tjasa10 -> peneč drekec (21.8.2005 11:44:06)

Naša mala ima tudi kdaj pa kdaj peneč drekec in sluz pa še krvave nitke, pa je pediatrinja rekla, da je to lahko alergija na mleko in/ali jajca, čeprav kožni testi niso pokazali alergije. Zdaj,ko sem na dieti je malo boljše. Je pa res malo hudo, ker se mleko in jajca nahajata v takih idelkih, da se ti še sanja ne, pa saj se navadiš.Sem pa sama opazila, da če ne jem paradižnika, čebule in koruze se stvar izbojša.
Naša mala je imela tudi calici virus, ki povzroča hudo drisko tako, da je lahko to od tega.
Zdaj smo ponovno dali blato in čakamo na rezultate.

Reči pediatru, naj da blato na preiskave, pa bote potem videli, mogoče je to samo reakcija na kakšno hrano.

:metulj::metulj::metulj:




duda -> peneč drekec (21.8.2005 21:26:31)

Hvala za pomoč! Bom probla izločit ''sumljive'' jedi, pa bomo videli, če bo kaj boljše.




Stran: [1]