|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediatrinja Ajda Cimperman
14.2.2010 18:38:14   
zala1

Pozdravljene, glede na to, a je ful težko dobiti pediatra me zanima, če ima katera izkušnje s pediatrinjo dr. Ajdo Cimperman? Hkrati me zanima ali je samo samoplačniško ali sprejema tudi na osnovi koncesije? Hvala. lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediatrinja Ajda Cimperman
15.2.2010 9:12:46   
ksenija12
Sprejema tudi na osnovi koncesije. Je pa odličnauser posted image  in jo toplo priporočam.
Mislim da ima vsak mesec na začetku nekaj prostih mest. Čimprej jo pokliči.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediatrinja Ajda Cimperman
15.2.2010 9:19:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: zala1
če ima katera izkušnje s pediatrinjo dr. Ajdo Cimperman?

Moja bivša svakinja je bila nad njo sprva izredno navdušena, ko pa je šlo zares (beri: huda srčna napaka pri drugem otroku), sta jo nezainteresiranost in odklonilni odnos te pediatrinje močno razočarala user posted image Po njenih izkušnjah je omenjena zdravnica super za običajno preventivo+sistematiko, za klasične viroze, standardna bakterijska obolenja in otroške bolezni, pri hudo bolnih otrocih pa (po izkušnjah omenjene mamice) "odpove" user posted image

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediatrinja Ajda Cimperman
15.2.2010 9:33:15   
Sempervivum
Jaz sem jo klicala za našega  fanta, pa ni sprejemala novih. Menda samo na začetku meseca sprejme nekaj malega novih pacientov - sprejema preko koncesije - teh nekaj na mesec. Jaz sem klicala kakšnega 5 v mesecu, pa sem bila že prepozna. To je sicer kršitev zakona, ampak kaj naj ... Tako da dvomim, da ti bo uspelo. No, saj držim pesti, ampak moja izkušnja je pač taka.

Srečno!

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediatrinja Ajda Cimperman
15.2.2010 16:46:20   
roti22
Mi jo imamo pri obeh otrocih in smo zellllooooo zadovoljni, prijazna do staršev in otrok, vedno pripravljena pomagat z nasveti po telefonu, skratka superlativi... Žal ne vem kako je pri resnih stvareh (hb nismo imeli!!), ampak z moje strani vse pohvale. Edino sestra včasih malo kvari zadovoljstvo, ampak se ne damo!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kdaj ste rodile?
Sadrika

Kdaj ste prvič rodile?

v 37.tednu (13%)

v 38.tednu (13%)

v 39.tednu (15%)

v 40.tednu (20%)

v 41.tednu (25%)

v 42.tednu (14%)


Število vseh glasov: 543

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!