|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater-ZD Jesenice
15.9.2004 12:12:51   
Pupica
Pozdravljene!

Ker še nismo bili pri pediatru, bomo pa kmalu šli me zanima, katerga pediatra imate in kako ste zadovoljne z njim.

Hvala že vnaprej za pomoč pri izbiri!!!

pupica+:miska:Tia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pediater-ZD Jesenice
15.9.2004 12:31:09   
Annny
Meni se še najbolj prijazna zdi Šolarjeva(-:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pediater-ZD Jesenice
15.9.2004 12:46:45   
Eva*
Pupica: iz osebnih izkusenj ti priporocam vse razen Pogacnikove!

Jaz in moj dragi sva bila zelo razocarana nad njo v casu, ko sva na otroski oddelek hodila se sama! Pri njej dobis obcutek da si samo stevilka in da imas vec znanja ti!

Doktor Solarjeva je zelo uredu! vzame si cas zate in tvojo :duda: ter ji ni problem odgovorit na tvoje vprasanje. Sicer malo v ruscini (ampak ne vec toliko kot vcasih) toda vse ves kako in kaj! Pri Pogacnikovi pa ji mores vse povedati sam (recimo da imas angino, ali zvinj ji moras ti povedati da ti m ore napisati antibiotike oz te more dati slikat) in ce imas sreco se s tabo strinja!:zmeden:

Lp

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pediater-ZD Jesenice
15.9.2004 14:08:02   
Annny
Tadeja, hvala za informacijo! Ali tega pediatra hvalijo?

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pediater-ZD Jesenice
16.9.2004 10:29:42   
Pupica
Hvala vsem za odgovor.Torej dr.Pogačnikarjevo absolutno ne.

LP

pupica+:miska:Tia

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pediater-ZD Jesenice
16.9.2004 22:35:21   
polona2
Mislim, da nimaš možnosti izbire, jaz sem rodila pred tremi meseci in so nama s hčerko avtomatsko dodelili Pogačnikovo, ker menda drugi pediatri niso več prosti, če ti pa slučajno uspe, se pa prosim pohvali na tem forumu, da bom šla še jaz v ofenzivo, lp!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pediater-ZD Jesenice
30.9.2004 9:40:31   
Pupica
polona2

Nam je uspelo.dobili smo dr.Krajnika9nebesaNismo pa nič kaj posebnega naredil, le izrazila sem željo, da pač ostali dve ne.Pa pika.Pa je blo!:)

LP

pupica+:miska:Tia

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Delo.
пеперутка16

Kdaj ste po porodu šle nazaj v službo?

Po 6 mesecih. (15%)

Po 12 mesecih. (60%)

Od 12 do 16. (10%)

Ne delam. (15%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!