|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno nasvet
28.6.2014 13:22:49   
mini86
sestrična ima uši..odkrili so jih danes in so se že umili z šamponom..
jutri imamo praznovanje roj.dne za družino..zdj pa ne vem a nj rečem da se vidimo drugič-res se vidimo mejbi 4x na leto al je dost tole 1x iz šamponom..

res nebi rada da kdo od nas faše tole sranje..


a ima kdo izkušnje..

raj vidim da me grdo gledajo kokr pa da se morm pol borit z ušmi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
28.6.2014 13:47:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno nasvet
28.6.2014 15:47:20   
cacaca
oj....odvisno tudi od las...nas se je dosti druzil z sosedovimi otroci pa so jih oni imeli,mi nikoli...pa baje je odvisen al se dobi sam uske al tudi gnide...k ce dobis gnide se jih ne resis kar tako...po priporocilu frizerke se se 4tedne vsak 3dan umivas s tem samponom...sama se moras odlocit...sama vem da ce bi jih mi meli doma ne bi sel noben..mi gre pa na zivce k enim moras kr dotupit da stekajo...na konc bos pa itak ti komplicirala

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno nasvet
28.6.2014 15:58:37   
Penny
Moje mnenje je, da če ima otrok uši ali je bolan, ga držiš doma in ne voziš v družbo, dokler ni spet OK.

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno nasvet
28.6.2014 16:16:40   
Stanislava_
Meni pa ni jasno, koga vabite na rojstni dan, a ne tistih, s katerimi ste si blizu user posted image . Pač povej svoje dvome in se prepričajte, da bo punčka prišla brez uši - to je v vašem interesu, še prej pa v interesu njenih staršev. Menda. Če boš pa videla, da ni, ti pa naše mnenje ne bo odgnalo ušk.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno nasvet
28.6.2014 16:18:22   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Penny

Moje mnenje je, da če ima otrok uši ali je bolan, ga držiš doma in ne voziš v družbo, dokler ni spet OK.


Pa uši niso bolezen. Otroke zapirate zaradi njih med štiri stene user posted image . Lasje se umijejo, pa potem še enkrat, če nisi prvič prepričan. Ne pa imet otroka zato doma.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno nasvet
28.6.2014 16:27:21   
Hope2
Ko so v soli ali v vrtcu nasli pri kakem otroku usi, smo dobili domov obvestilo o useh. Ampak to je se vseeno pomenilo, da morajo drug dan priti v solo.
Ce gre za druzinsko praznovanje se da lepo poment in prestavit, ce ne pa jaz ne bi komplicirala. Malega v takem primeru naspricam s taftom -lak za lase in ga posljem. Samo je fant in ima kratke lase, pobrit ga ni tezava. Jaz pa bi se ziher izognila praznovanju (dolgi lasi) in najbrz bi se skoz cohala user posted image . Ze zdaj ko berem me srbiuser posted image .
So fer, da so povedali, me pa cudi, da ne morejo prestavituser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 28.6.2014 16:29:27 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno nasvet
28.6.2014 18:57:06   
liliana
Mi smo bili enkrat tudi povabljeni na družinsko srečanje, kjer so se sorodniki že nekaj mesecev borili z ušmi......jaz sem otroka in sebe našpricala s taftom, ko smo pa prišli domov sem naju pa našaponirala s šamponom proti ušem, mož pa je itak skoraj na golo pobrit.....ziher je ziheruser posted image ....zaradi uši praznovanj nismo prestavljali.....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno nasvet
29.6.2014 10:54:50   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

sestrična ima uši..odkrili so jih danes in so se že umili z šamponom..
jutri imamo praznovanje roj.dne za družino..zdj pa ne vem a nj rečem da se vidimo drugič-res se vidimo mejbi 4x na leto al je dost tole 1x iz šamponom..

res nebi rada da kdo od nas faše tole sranje..


a ima kdo izkušnje..

raj vidim da me grdo gledajo kokr pa da se morm pol borit z ušmi



če pišeš nujno,mora potem nekdo vsaj umirat user posted image

To ni niti N od nujno
kakšne izkušnje želiš?
sama se ne znaš odločati ?

ja lahko fašete lahko pa ne.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno nasvet
29.6.2014 11:41:21   
Plus minus
Jaz niti pod razno. Otrok ima lase do pasu in najmanj kaj si želim, so uši. In če ni potrebno iti (tako kot npr. v šolo) jaz ne bi šla. Ker, če se hočeš uši resnično znebiti, je kar veliko dela in doslednosti. V šoli so se kar non stop pojavljale, ponavadi vedno pri istih. Lase je celo šolsko leto imela spete v kito in hb jih ni dobila.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno nasvet
29.6.2014 12:16:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: respect


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

sestrična ima uši..odkrili so jih danes in so se že umili z šamponom..
jutri imamo praznovanje roj.dne za družino..zdj pa ne vem a nj rečem da se vidimo drugič-res se vidimo mejbi 4x na leto al je dost tole 1x iz šamponom..

res nebi rada da kdo od nas faše tole sranje..


a ima kdo izkušnje..

raj vidim da me grdo gledajo kokr pa da se morm pol borit z ušmi



če pišeš nujno,mora potem nekdo vsaj umirat user posted image

To ni niti N od nujno
kakšne izkušnje želiš?
sama se ne znaš odločati ?

ja lahko fašete lahko pa ne.



user posted image

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno nasvet
29.6.2014 19:00:26   
Cuker*
Jaz nebi šla. Raje sem doma kot pa da jih dobim in je potem toliko dela da se jih znebiš. Se mi enostavno ne da s tem ukvarjat, če lahko preprečim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno nasvet
29.6.2014 19:29:57   
Izabelina
ko smo mi meli uši smo prestavli praznovanje... in če bi uši imeli tisti, ki nas povabijo ne bi šli...

ker je preveč dela s pranjem in razkuževanjem ušivih glav in če lahko preprečim s tem, da ne grem tja kjer so uši potem to (zamera gor al dol) naredim...

pri nas so bli veseli, da smo povedal, da imamo uši in da smo prestavli, so rekl, da cenjo iskrenost (se vprašam kaj potem drugi starši to skrivajo al kaj?)...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno nasvet
29.6.2014 21:18:51   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
pri nas so bli veseli, da smo povedal, da imamo uši in da smo prestavli, so rekl, da cenjo iskrenost (se vprašam kaj potem drugi starši to skrivajo al kaj?)...


Lahko, da je bilo mišljeno, da lepo, da ste povedali pravi razlog za odsotnost oz. da niso potem razmišljali, če je med vami prišlo do kakšne zamere, ker ste odpovedali obisk.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujno nasvet
30.6.2014 10:18:22   
mini86
praznovali smo mi in en dan prej za prejatelje in torta je že bila doma..

skratka..kokr sm napisala se s sestrično vidimo parkrat na leto in mi je bilo zelo hudo da bi jo izločili..

so jo parkrat umili z šamponom, fajn pregledali in ko je bila pri nas se mi popraskala niti enkrat..tako da se je k sreči vse dobro končalo..itak niso nič tiščali glave skupaj tako da mislim da je ok

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujno nasvet
30.6.2014 10:42:07   
ronja
Hm, če so umili glave, vsi, potem verjetno ni več živih uši gor (vsaj pri nas jih ni bilo) in gnide se ne morejo tako lahko prenest. Mogoče paziš, da ne organiziraš ravno nekih aktivnosti, kjer bi strašno glave skup držali, sicer pa po moje ni panike...
Zadnje 2x ko smo se dobili z enimi prijatelji, sta enkrat punci imeli uši (odkrili šele zvečer in seveda takoj poklicali), enkrat pa tisti prijateljičini otroci, pa si jih nikoli nismo prenesli:). Skratka ni vedno nujno, da se nalezeš.

Za vsak slučaj bi v tvojem primeru svojim otrokom oprala lase z ustno vodico, ki ima zelo močen vonj, tako da prekrije naš oseben vonj in zato uši nekak ne zaznajo, da je to človek, ki se ga splača naselit. Škodit ne more. Jaz sem to počela po tem, ko so imeli pri taveliki skoraj celo leto v OŠ uši. Nekaj časa jih ni dobila, ko jih pa je, sem pa rekla, da se ne grem več in sem ji po kuri oprala tako lase in jih vsak dan spela v čop ali kito. Ne vem, kaj je pomagalo, ali je bila samo sreča, ampak jih ni več dobila:). V vrtcu so nam svetovali tudi lak za lase za male dolgolaske in kadar so imeli uši, smo to naredili tistih par dni in nista nikoli nič staknili. Žal pa so v vrtcu bili starši veliko bolj odgovorni in so bile uši samo malo časa v skupini, v OŠ pa so bile praktično celo leto:(.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujno nasvet
30.6.2014 10:49:42   
ronja
Ankica, a ste izčesali z glavničkom? Se mi zdi, da pri teh metodah glavno naredi izčesavanje. Sicer pa kar se tiče teh šamponov: enak učinek je, če daš na lase olivno olje, samo moraš pustit en mičken dlje delovat - pa potem opereš z navadnim šamponom (navadno je treba 2x, ker je ful mastno). Punci sta imeli rajši olivno olje in ker je bolj naravno, smo probali s tem in je šlo super:).

Seveda je pa treba v vsakem primeru delat kuro 4 tedne, 1x na teden umivat s tem šamponom ali oljem, da se uši zadušijo. Mi smo na začetku to naredili celo 2x na teden, pač ziher je ziher...

PS: če ti organiziraš in te skrbi, komot prestaviš. Ne pa samo njenim rečt, da ne smejo prit, ker so meli včeraj uši in so jih že sanirali... Saj v šolo tudi morajo naslednji dan...

Eh, šele zdaj pogledala, da je že mimouser posted image . No, fajn da ste se lepo imeli:). Uši sovražim, samo nekatere ljudi imam vseeno bolj rada kot sovražim uši:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujno nasvet
30.6.2014 14:42:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Uši sovražim, samo nekatere ljudi imam vseeno bolj rada kot sovražim uši:).


recimo, če se že jaz kje v bližini pojavim in sem slučajno ušiva, bi naredila izjemo. right? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
30.6.2014 21:46:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nujno nasvet
30.6.2014 22:00:55   
mateyka
pa kje to češeš, na vrtu? pa daš polivinil okol vratu, da ne pade po obleki?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
30.6.2014 22:04:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nujno nasvet
1.7.2014 13:51:35   
mateyka
ne znam si predstavljat; a to se sklonita na mizo, če maš gor papir al kako?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
2.7.2014 21:31:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nujno nasvet
4.7.2014 22:39:15   
Lilu23
Mogoče bo kateri prišlo prav... Jaz sem moji hčerki po vsakem pranju las vtrla v mokro lasišče kapljico, mogoče dve jabolčnega kisa in ni nikoli dobila uši. Lasje in laseišče nista smrdela po kisu, mogoče ga je bilo malo vohat, ko se je fajn spotila in sem glavčko povohala čisto od blizu. Pri nas se je obneslo :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?