|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nova služba
6.8.2009 7:08:24   
mižek
kako se najbolje integrirat v novo delovno okolje, da ne izpadeš vsiljiv ali pa
"ritoliznik"? Povedano podomačeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nova služba
6.8.2009 8:28:57   
ALWAYS LARA
bodi taka kot si. vsaka igra je BV

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nova služba
6.8.2009 9:28:45   
Šaki
se strinjam z laro.karkoli drugega je odveč,
razen če sam tako hočeš..

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nova služba
6.8.2009 9:45:51   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

bodi taka kot si. vsaka igra je BV


Točno tak, bodi taka kot si in nič ne igraj.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nova služba
6.8.2009 18:18:47   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

bodi taka kot si. vsaka igra je BV



Točno tak, bodi taka kot si in nič ne igraj.



se podpišem


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nova služba
6.8.2009 18:20:35   
Anonimen
Normalno se obnasaj...

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nova služba
6.8.2009 19:24:28   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Normalno se obnasaj...
Kaj naj to pomeni?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nova služba
6.8.2009 19:30:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Normalno se obnasaj...
Kaj naj to pomeni?


pri meni ziher mal deviantno obnasanje user posted image user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nova služba
6.8.2009 19:51:40   
Anonimen
Zase vem, da mi gredo ritolizniki zelo na živce, to so recimo takšni, ki te prvič vidijo in kar začnejo preprosto čvekat s teboj kot da te poznajo že celo večnost, zato tud sama nisem takšna. Lahko rečem da sem na začetku bolj sramežljiva. Ko sem začela delat, je bil pri meni najprej pozdrav in kako ste, razen če je bil voden pogovor z druge strani. No potem, ko sem pa želela malo več tj. po nekaj tednih, sem pa začela vedno s kakšnim vprašanjem glede dela in tud naprej je stekel kakšen pogovor, ki se ni nanašal na delo. Predvsem pa imam rešpekt pred starejšimi sodelavkami, sploh ker se mi zdi da so mal ljubosumne na mlade.

< Sporočilo je popravil ena pač -- 6.8.2009 19:52:12 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nova služba
6.8.2009 20:09:23   
blaža
Ni tako napačno tole vprašanje, če dobro pomislim.

verjetno, se najde kar nekaj takih, ki, ko pride nekdo na novo v njihovo delavno oklje, ocenjujejo vsak tvoj gib.

In če si klepetave narave, je bolje, če se vedeš malo bolj zadržano. Vseeno moraš bit valda prijazen in kar se da ustržljiv.

Po moje je še najboljše, da se posvetiš delu in ne tolko sodelavcem za začetek. magari pa spiješ s kom kavo ali greste skupaj na malco, pa navežeš stik, da ne zgledaš nedružaben.

Jaz sem osebno precej klepetave narave, nimam problemov z navezovanjem stikov, ni mi nerodno v novem okolju,...pa ful ne maram " kokošk", ki kar naprej opravljajo in obirajo. Sej zato pa pravijo, da se držim, ker tudi sama nisem taka. Rada kej podebatiram, ma če se opravlja, se prej al slej zaplete v zelo neprijetne zadeve.

Na žalost je pa tudi problem, da čeprav sam ne opravljaš, se pa drugi kej zmislijo in te povlečejo not. Babe! meni je fajn, če je mešan kolektiv, da so tudi moški. Je veliko boljše.

No skratka, po moje je najboljše, da se posvetiš svojemu delu. ostalo pride vse samo spontano.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nova služba
6.8.2009 20:10:38   
blaža
aja še to. ta prave ritoliznike se ne prepozna vedno na prvi pogled. sem imela eno sodealvko, ki je bila tako hinavska, da je nismo takoj poštekali, da teka k šefu in,...user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nova služba
6.8.2009 20:12:36   
Anonimen
No skratka, po moje je najboljše, da se posvetiš svojemu delu. ostalo pride vse samo spontano.


da.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nova služba
6.8.2009 20:54:35   
mižek
punce hvala za odgovore, Blaža se povsem strinjam s tvojim mnenjem, sem podobnega karakterja kot ti, sem komunikativna in se moram prav nazaj držat, da ne brbram tja v tri dni, z nekaterimi se prav ujamem in me včasih malo zanesem, tako da, mislim pa da mi ne gre slabouser posted image

Itak pa sem danes spoznala da ta služba nebo trajala več kot tri mesece, vsaj tukaj ne ker je program preko zzzs in je kot neko usposabljanje, po katerem me nebodo mogli zaposlit, ker so imeli že letos 4. rudnde takih usposabljanj in nikogar niso zaposlili, tako da tudi mene nebodouser posted image  NAŽALOST

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nova služba
6.8.2009 20:56:58   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

punce hvala za odgovore, Blaža se povsem strinjam s tvojim mnenjem, sem podobnega karakterja kot ti, sem komunikativna in se moram prav nazaj držat, da ne brbram tja v tri dni, z nekaterimi se prav ujamem in me včasih malo zanesem, tako da, mislim pa da mi ne gre slabouser posted image

Itak pa sem danes spoznala da ta služba nebo trajala več kot tri mesece, vsaj tukaj ne ker je program preko zzzs in je kot neko usposabljanje, po katerem me nebodo mogli zaposlit, ker so imeli že letos 4. rudnde takih usposabljanj in nikogar niso zaposlili, tako da tudi mene nebodouser posted image  NAŽALOST


ne sekiraj se, nikoli ne veš kaj se lahko v teh treh mesecih spremeni. lahko bo pa kej drugega. ne misli na to in se posveti tej službi, pa čeprav bojo samo trije meseci.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nova služba
10.8.2009 7:01:54   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: mižek

punce hvala za odgovore, Blaža se povsem strinjam s tvojim mnenjem, sem podobnega karakterja kot ti, sem komunikativna in se moram prav nazaj držat, da ne brbram tja v tri dni, z nekaterimi se prav ujamem in me včasih malo zanesem, tako da, mislim pa da mi ne gre slabouser posted image

Itak pa sem danes spoznala da ta služba nebo trajala več kot tri mesece, vsaj tukaj ne ker je program preko zzzs in je kot neko usposabljanje, po katerem me nebodo mogli zaposlit, ker so imeli že letos 4. rudnde takih usposabljanj in nikogar niso zaposlili, tako da tudi mene nebodouser posted image  NAŽALOST


ne sekiraj se, nikoli ne veš kaj se lahko v teh treh mesecih spremeni. lahko bo pa kej drugega. ne misli na to in se posveti tej službi, pa čeprav bojo samo trije meseci.user posted image


Blaža, še enkrat hvala za spodbudne besede, sem se odločila prav to, bom se maksimalno potrudila v tem času, pa bo kaj bo, upam da se bo res kaj našlo, saj v tem času, ni najlepše bit brez službeuser posted image user posted image  

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nova služba
10.8.2009 8:16:05   
Šarki
ni važno če je UDM, pa samo za 3 mesce, jest sm tud tko delala, pa so me pol nazaj klical k so imel možnost zaposlitve za določen čas in upam da bo kmal za nedoločen čas kej placauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




in najlepše od teh je?
Erin



Kristin (61%)

Kerstin (15%)

Tristin (24%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!