|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče čaja
13.5.2008 20:45:40   
maja&m
Oj!

Jaz bi moji pupi ful rada dala malo čaja,za odžejat,zdaj ko prihajajo vroči dnevi,pa tudi kadar se ji kolca.A glej ga zlomka ona ga noče-ne po flaši ne po žlički.Kaj ji še lahko ponudim?Aja,čaj pa je krtek.

Hvala in lp

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče čaja
13.5.2008 20:49:50   
Vrtnica79
Moja tudi ni neka ljubiteljica pijače. Ker jo dojim, se ne sekiram preveč.

Koliko pa je stara, ali jo dojišuser posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče čaja
13.5.2008 20:53:49   
Anonimen
Če je dojena, dodatne tekočine ne potrebuje.

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče čaja
13.5.2008 21:18:28   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
Če je dojena, dodatne tekočine ne potrebuje.

Popolnoma se strinjam user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče čaja
13.5.2008 21:56:03   
maja&m
Stara je 3 mesece in jo dojim.Saj vem,da dodatne tekočine ne potrebuje.Samo sedaj ko bodo prihajali vroči dnevi,bi ji pa dala kaj za odžejat.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče čaja
13.5.2008 22:03:18   
Anonimen
Samo sedaj ko bodo prihajali vroči dnevi,bi ji pa dala kaj za odžejat.


Ni potrebno.
Jaz sem bila na morju, pri 35+, in se je izkljucno dojila.

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče čaja
14.5.2008 7:26:04   
Pikapoka1
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Stara je 3 mesece in jo dojim.Saj vem,da dodatne tekočine ne potrebuje.Samo sedaj ko bodo prihajali vroči dnevi,bi ji pa dala kaj za odžejat.

ma za odžejat ima tvoje mleko, ne vem kaj toliko posiljujete otroke s temi čaji...če pa že ji raje ponudi vodo, ampak če je dojena tega ne potrebuje! Dokler ne začnete s GH ne rabi bič drugega!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče čaja
14.5.2008 9:36:28   
Pobalami
Moj do enega leta ni popil nobene dodatne tekočine. Poleg adaptiranega mleka + ostale tekočine ki je v GH-kašic.. ni hotel nič. V najhujši vročini sem ga komaj prilisičila za kakšen požirek malinovca ali razredčenega soka. Dehidriran ni bil nikoli. Če ne rabi ne rabi, dodatna tekočina je samo nacejanje.

(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče čaja
14.5.2008 13:37:16   
buček
otrok se tudi na čaj navaja počasi . jaz moji že od 4m dajem vsak dan čaj pa ga ni in ni hotela piti.... pa sem ga zlivala vsak dan stran.... sedaj pri 6,5m pa ga je sprejela pred cca eni tednom in ga pije vsak dan po gostem obroku ali pa ko gremo ven. tako da jest mislim da če se samo doji ni potrebe po čaju ko pa je gosto hrano pa je verjetno tudi bolj žejna... 

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev ?
gagaga

Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev?

10 km (34%)

20 km (10%)

30 km (27%)

50 km (8%)

80 km (21%)


Število vseh glasov: 62

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!