|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neritmično bitje srčka
21.3.2005 20:55:54   
Moyca_
kaj bi lahko to vse bilo.
Smo imeli danes posvetovalnico pri 18 meecih pa mu je full srčeka poslušala in rekla da mu ne bije ritmično. Možno je da včsih po kakšni virozi (molim da je to to), lahko pa kaj resnega. Smo dobili napotnico za EKG. Jaz že jokam- kaj bi lahko bil kaj resno bolan moj lump?

lp, Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   neritmično bitje srčka
21.3.2005 21:03:04   
taj2004
Kaj pa do zdaj ko ste hodili v posvetovalnico niso nic ugotovili?? Pa so mu kontroliralirali srcek?

Mislim da pri otocih se zgodi dajim gre srce vsako toliko mal z ritma.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   neritmično bitje srčka
21.3.2005 21:18:54   
Teni_
Možno, da je po/ob virozi, ker takrat se tudi pri meni ponavadi pojavi aritmija. Pa javi, kaj ti bodo povedali po EKG.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   neritmično bitje srčka
21.3.2005 21:55:00   
frutka_
Moyca upam da bo vse v redu.:rozica:

Vem pa, da včasih kakšne otr. bolezni lahko pustijo sled na srčku (npr.škrlatinka).


(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   neritmično bitje srčka
22.3.2005 8:51:53   
darjatimci
Tudi naš fantek je imel nek čuden šum vsakič ko smo imeli posvetovalnico,na pregledu pri kardiologu pa je imel ugotovljen nedolžen šum,srečno tudi vama,Darja!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   neritmično bitje srčka
22.3.2005 15:49:01   
Anonimen
Vem, da te ne tolaži...pa vseeno. Jaz sem imela pri 7h letih kar močno angino, na pregledu za v šolo pa 3 mesecih pa so ugotovili da ni sve tko kot bi moglo bit- sledil je EKG itd. Pri meni na žalost ni blo ok, ampak držim pesti, da je z Gabrielom vse ok!!!:miska::miska::miska:

lp,:fis:

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?