neritmično bitje srčka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Moyca_ -> neritmično bitje srčka (21.3.2005 20:55:54)

kaj bi lahko to vse bilo.
Smo imeli danes posvetovalnico pri 18 meecih pa mu je full srčeka poslušala in rekla da mu ne bije ritmično. Možno je da včsih po kakšni virozi (molim da je to to), lahko pa kaj resnega. Smo dobili napotnico za EKG. Jaz že jokam- kaj bi lahko bil kaj resno bolan moj lump?

lp, Mojca




taj2004 -> neritmično bitje srčka (21.3.2005 21:03:04)

Kaj pa do zdaj ko ste hodili v posvetovalnico niso nic ugotovili?? Pa so mu kontroliralirali srcek?

Mislim da pri otocih se zgodi dajim gre srce vsako toliko mal z ritma.




Teni_ -> neritmično bitje srčka (21.3.2005 21:18:54)

Možno, da je po/ob virozi, ker takrat se tudi pri meni ponavadi pojavi aritmija. Pa javi, kaj ti bodo povedali po EKG.

LP,
Mojca:nosecka:




frutka_ -> neritmično bitje srčka (21.3.2005 21:55:00)

Moyca upam da bo vse v redu.:rozica:

Vem pa, da včasih kakšne otr. bolezni lahko pustijo sled na srčku (npr.škrlatinka).





darjatimci -> neritmično bitje srčka (22.3.2005 8:51:53)

Tudi naš fantek je imel nek čuden šum vsakič ko smo imeli posvetovalnico,na pregledu pri kardiologu pa je imel ugotovljen nedolžen šum,srečno tudi vama,Darja!




Anonimen -> neritmično bitje srčka (22.3.2005 15:49:01)

Vem, da te ne tolaži...pa vseeno. Jaz sem imela pri 7h letih kar močno angino, na pregledu za v šolo pa 3 mesecih pa so ugotovili da ni sve tko kot bi moglo bit- sledil je EKG itd. Pri meni na žalost ni blo ok, ampak držim pesti, da je z Gabrielom vse ok!!!:miska::miska::miska:

lp,:fis:




Stran: [1]