|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 14:03:36   
Klemy82
Evo meneeeeeeeeeeeeee po 100 letih na RR. user posted image In celo v tretje mi je ratalo okenček odpret. Gre na bolje tale kišta potem al kako?
Bom tlele vprašala, ko je kaj prometno... Tale Polynesia nas matra letos, ko bi šli nekam blizu na morje z našim mulcem pa mal berem razne ocene pa mnenja pa kritike in ne vem, al je res tolk sesuto in usrano al kaj? Na agenciji pravi, da neeeee, da ful pucajo, na forumih berem, da pa neeeee pucajo. Kaj je zdej res? user posted image
Smo ful nezahtevne stranke, ampak en minimum higienskih standardov pa vseen bi, no.
Torej, ima katera kaj izkušenj s temle naseljem? V zadnjem času, ne 10 let nazaj, pliiiz.

Tenkju!!user posted image

_____________________________

Jst.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 18:10:38   
Petka09
Mi smo bili v Sol Polynesii lani poleti. Imeli smo studio apartma (garsonjerco z manjšo kuhinjo in kopalnico. Oprema je res že čez 30 let stara. Čisto pa je bilo. Sicer tut niso bli glih neki presežki čistoče kar se tal tiče mogoče, ampak ostalo pa je bilo ok. Itak smo tja hodili samo spat ponoči (pa podnevi na počitek, ker je naša tamala takrat še spala čez dan). Tako, da meni je blo čist vseeno kakšna oprema je bila notri in glede tega nimam nobenih pripomb.

Je pa krasno, ker je vse v borovcih, ogromno sence in se imaš res kje zadrževat čez dan. Zunanji bazen ob morju, ogromno dogajanja čez dan (igrala, tobogani, nek mini vrtec kjer animirajo otroke in je naša tamala tja hodila risat), zvečer otroški mini disko, karaoke. Z vlakcem smo šli v Umag itd...

V glavnem, meni je to bil fajn dopust, ker sva si res odpočila. Hodili smo jest v jedilnico oz. restavracijo sredi naselja na zajtrk in večerjo. Vse super, hrane in izbire dovolj. Čez dan pa smo pojedli kak pomfri, čevape, pizzo.... Super je bilo, ker je tamala uživala, veliko sence in vonja po borovcih, tako da gremo letos spet.

Pa sva sicer popotnika po duši in sva drugače pristaša Dalmacije ali pa tujine, videla dosti sveta... Ampak če potegnem črto, je to za en tak preprost dopust z otroci v redu lokacija.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 19:57:01   
LuLu
Mi smo tudi bili lani. Apartma 1/3. Glede na to, da je bila dobra cena, toliko tudi pričakujem. Kar se tiče higiene... kopalnico imaš v apartmaju, čista je, če si  jo očistiš user posted image
Če si nezahtevna stranka in želiš higienski minimum, ga tam ziher dobiš. Mene pravzaprav čisto nič ni motilo. Še bi šla tja, če bi šla letos na morje. Tudi otrokom je bilo všeč.
Ej, boš pa tudi v luksuznih apartmajih našla kake komentarje, ki šimfajo place. To bo vedno. Pa itak ,da je od vas odvisno kak bo dopust potekal user posted image

Ja, pa deca nonstop zunaj, sence res dovolj, ceste, pločniki, čisti. Oprema pa bolj starisnka v apartmaju. Vsaj v mojem. Ampak mene boli, kaka je. Delalo pa je vse, od štedilnika, do hladilnika, zmrzovalnika in tv-ja.
Pa še moja2 sta večerjala zastonj, edino jaz plačala. Čeprav nismo imeli hrane vključene.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 19:59:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ampak če potegnem črto, je to za en tak preprost dopust z otroci v redu lokacija.


Točno tako user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 20:21:41   
Shorty_
Klemy, ja RR se prebuja, še malo pa bo zalafualo na polnouser posted image jz bi pa en link do teh apartmajev

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 20:24:23   
patrino
Bili kakšne tri leta nazaj v apartmajih od Relaxa v času prvomajskih. Apartmaji so čisto taki, kot so na sliki, ki jo lahko vidiš na spletni strani agencije. Verjetno je stanje , higiena in opremljenost apartmajev odvisna od tistega, ki jih oddaja. Tile Relaxovi niti niso tako slabi oz. oprema ni stara, higiena na nivoju...Osebno sem bila že v precej slabšem tudi in to za večji denar. Nazadnje ko sem gledala, pa so bili tile tudi cenovno ugodni. Kar je mene motilo je bilo le to, da je bilo že za prvomajske vse nabito, gužva kamor si šel, fajrunt do jutranjih ur...nekako si ne predstavljam preživeti poletnih počitnic tule, ker je za moje pojme preveč ljudi na kupu...pa spet je tu odvisno od človeka. Mi smo pač bolj robinzonski in smo radi bolj sami zato nam gre takšna gneča malo na živce.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 20:31:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

jz bi pa en link do teh apartmajev



http://www.booking.com/hotel/hr/solpolynesia.sl.html?sid=55ef58f762f93d434f87da423ab4cf79;dcid=1

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 20:33:08   
LuLu
Aja, 2 leti nazaj sem bila, ne lani... meni je bilo super tam to, da ni bilo folka v naselju. Avgusta... vsi verjetno rinejo na plažo, jaz in moja 2 pa nismo glih navdušeni, da se celi dan cmarimo na soncu in kopamo v vodi. In smo bili dopoldan v apartmaju in je bil blažen mir.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 20:43:38   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

jz bi pa en link do teh apartmajev



http://www.booking.com/hotel/hr/solpolynesia.sl.html?sid=55ef58f762f93d434f87da423ab4cf79;dcid=1


A to bo kako raziskovanje lokacij za dopust za moderatorje? user posted image  Da za nas nabirate informacije? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
29.5.2013 22:31:59   
Klemy82
O, wow, v drugo je ratalo.user posted image Ne morem pa citirat.user posted image
Petka09, najraj bi te kr kušnila.user posted image Ne vem, al te moja agentka plačuje za komentarje, sam si točno to napisala, akr sem hotla slišat.user posted image Tud mi mislimo it v studio, ja. Kam ste se pa hodili kopat?
Sicer sva midva z mojim tud bolj pristaša Dalmacije, samo zdej s tamalim mulčkom in bolj v k avtom si nekak ne moreva še privoščit tako dolge ture. Pride pa tudi to. A da pol letos greste tud? Kdaj pa? Da ne bomo še sosedi? user posted image

Ma sem pol gledala neke slike po teh raznih trip advisorjih in omg, kaj vse ljudje ne opazijo pa slikajo... ne vem, počeno ploščico pred vhodom. Baš me briga. Pajk je bil v apartmaju. A bejž. <sem že une gigantske kobilice lovila po sobi.user posted image . Pa pasji drek na cesti.user posted image In da je ful umazano itd...
Da bo gužva, mi je tud jasno... moj pravi, da bi tvegal. Jah, no, če ne bomo imeli pa bolj robinzonski dopust.user posted image

Shortyka, a gremo skup na morčija?

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 29.5.2013 22:33:48 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
30.5.2013 8:30:14   
Petka09
Klemy, mi bomo šli verjetno takoj po 6.7. letos. Aja, kar se morja tiče. Je zelo plitvo, sicer tudi ne kaj preveč čisto zaradi mivke notri. Tako da morje meni ni blo fajn. In se posledično tudi nisem veliko kopala. Ampak mi je bil dopust fajn s tega vidika, da se je tamala mela dobro, da ni bla sitna čez dan, ker se ji je ful dogajalo.

Lani smo tudi bili junija in nisem opazla gužve. Sicer se je veliko ljudi nasulo v jedilnico zvečer in si čakal v vrsti (sploh, če si prišel takoj ob odprtju jedilnice) in sem šele takrat vidla, da je kar dosti ljudi. Medtem, ko tam, ko naj bi se čez dan sončili oz. hladili pod borovci, ni blo res nobene gužve. Lahk si se ulegel kamor si se hotel. Gužva je bila tudi ob bazenu, ampak sva vedno našla plac za ležat, tudi ležalnike. Očitno se folk nekak porazgubi al kaj, ker mi res nismo meli občutka natrpanosti.

Se spomnim dve leti nazaj v Tučepih - katastrofa! Kot sardine na plaži. No, v Umagu tega ni blo. Je pa res, da morje za plavat tu v naselju ni bogvekaj. Samo jaz tega nisem pogrešala. Nam je blo važno le, da si res odpočijemo, da pijeva pivičko, tamala se igra, hodimo ven jest in nič ne kuhamo in to je to user posted image .

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
30.5.2013 10:00:22   
Anonimen
Mi smo bili zdaj za prvega maja tule v Katoru ... sicer v enem hotelu od teh apartmajev oddaljenem enih 5-10 minut hoje v smeri proti Umagu, mimo teh apartmajev smo se pa sprehajali in sama lokacija mi je bila všeč ... sploh ker ni glavne ceste med apartmaji in plažo in ker je res veliko senčke ... ampak ... jaz ne vem, al se potem poleti tole morje tule kaj prepiha pa to, ker zdaj je bila voda taka da te srat prime, pa plažnih čistilcev tudi najbrž še niso uvedli letos, ker na plaži je bilo ja ni da ni ... od črepinj, rabljenih kondomov, vrečk, piksen, ... tako da mene ti konci poleti najbrž ne bodo nikoli vdeli. Mi pa ni, da bi šla poleti na morje in se potem v bazenu kopala.

< Sporočilo je popravil Otika -- 30.5.2013 10:01:08 >

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
30.5.2013 11:01:20   
Klemy82

Klemy, mi bomo šli verjetno takoj po 6.7. letos
A bejž no. Mi tud.user posted image V glavnem, jst sem bila v življenju enkrat v Umagu, Stella Maris se mi zdi, se niti ne spomnim, mulka sem še bila, pa enkrat v Kanegri, moj pa je celo otroštvo s tastarimi sem hodil v te konce in pozna. Men se pa sanja ne, razen tega, da morje ni boh ve kaj. Zato pa rinemo vsi v Dalmacijo dol. user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
30.5.2013 12:34:15   
nusi
Mi smo bili predlani v Sol Stella, lokacija super, apartmaji pa poden user posted image . Umazano, natlačeno staro pohištvo, kuhinjska niša je imela eno posod 1 ponev, dve vilici eno ali dve žlici... nikakor ni bilo vredno svoje cene - apartmaji seveda. plaža, senca in morje, kjer imaš ful dolgo nizko vodo z mivko, to je pa super. Če greš samo spat v apartma kar gre.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: naselje Sol Polynesia Umag
30.5.2013 14:47:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82



Na Sončku imajo kar poceni od 6.7. naprej. Pred 2 letoma je bilo pri njih najceneje, ko sem jaz šla.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?