|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 15:27:32   
kaja02
Pozdravljene!

Mam eno vprašanje glede nakupov oblačil v Avstriji. Vsake toliko časa zasledim na forumu, da odhajate v Avstrijo po nakupih pa me zanima ali zaradi cenejših cen ali zaradi večje izbira in katere kraje obiskujete oz. v katerih trgovinah se splača kupovati.

Namreč tudi sama moram nabavit nekaj cotk za novorojenčka, pa hči mi gre jeseni v šolo, sama bom še mesece noseča... pa sajveste, če se da prišparat kakšen euro toliko bolje, pa tudi izbira v naših trgovinah za nosečnice ni bogve kaj, al so tako drage ali pa imajo sama temna oblačila, ma kot da žaluješ sedaj ko si noseč.

Hvala za informacije in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 20:41:30   
vesel
JS SM BLA v petek v Celovcu v Sudparku,pa se je kr splačalo.Sm dobla ene jeans hlače za 23 eur,pa se tamali sm par cotk kupla. Se je kr splačalo.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 21:03:36   
Anonimen
C&A ima vec izbire, kot pri nas, H&M ima enako stvari. Cene so pa iste in tu in tam. Za novorojencka se ti splaca it v Kik diskont, tam imajo do stevilke 92 kar lustne cunje, nekatere tudi dosti ugodne. Niso pa vse cenejse. Sicer pa imas Kik diskont tudi v Sloveniji. V drugih trgovinah pa nismo bili oz. so cene vecinoma iste kot pri nas. Meni je fajn edino Forever 18, samo ta je bolj za najstnike oz. tam nekje. 

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 21:04:10   
frutka_
Ne vem, če se splača. Sploh mi je smešna ta fama okoli nakupov v AUT. Večina trgovin, ki jih imaš tam, je že tukaj. Če k nakupom prišteješ vinjeto (12eur) in benz (MB-Gradec cca 20EUR) močno dvomim, da si v plusu z nakupi.
Če grem v AUT grem v Gradec, v center. Tam je kar nekaj fajn trgovin so pa tudi cene fajneuser posted image . Aja, pa v Ikeo.Tega še ni pri nas.user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 22:05:09   
Spark
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

C&A ima vec izbire, kot pri nas, H&M ima enako stvari. Cene so pa iste in tu in tam. Za novorojencka se ti splaca it v Kik diskont, tam imajo do stevilke 92 kar lustne cunje, nekatere tudi dosti ugodne. Niso pa vse cenejse. Sicer pa imas Kik diskont tudi v Sloveniji. V drugih trgovinah pa nismo bili oz. so cene vecinoma iste kot pri nas. Meni je fajn edino Forever 18, samo ta je bolj za najstnike oz. tam nekje. 


Točno tako kot je rekla Ribica. Cene so enake kot pri nas. V Kik diskontu se da dobiti čisto male številke 50, 56, 62 za 1€,2€. Jaz vem da sem ogrmno nabavila. In ni ti škoda kupovati take male cotke, ker niso tako drage kot pri nas. Pa za tamale imajo res lepe cotke in nekatere so res zelo poceni.
Ka se tiče H&M in C&A, je pa tako da imaš tam veliko več izbire in tudi vse številke so na zalogi. Pri nas recimo v H&M moraš imeti srečo da dobiš tapravo številko in meni se je velikokrat zgodilo da sem šla večkrat tja, da sem dobila tapravo številko oblačila. V Avstriji ni take gužve kot pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 22:09:26   
Zamima
mi gremo kar večkrat, ker nam je blizu pa še en mini izletek si privoščimo user posted image
Cene pa odvisno kam greš, mi gremo največkrat kar v Grallo, čeprav je Kik zdaj tud pri nas, še vedno rada grem v avstrijo user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 22:46:50   
Meggi
Kje pa je pri nas ta Kik? Prvič slišim

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 22:48:26   
kaja02
hvala za informacije!

me pa zanima kje je ta Kik diskont v Avstriji?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
4.5.2008 23:31:27   
petra81
Pri nas je KIK v Mariboru v Supernovi!

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
5.5.2008 0:04:16   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ne vem, če se splača. Sploh mi je smešna ta fama okoli nakupov v AUT. Večina trgovin, ki jih imaš tam, je že tukaj. Če k nakupom prišteješ vinjeto (12eur) in benz (MB-Gradec cca 20EUR) močno dvomim, da si v plusu z nakupi.
Če grem v AUT grem v Gradec, v center. Tam je kar nekaj fajn trgovin so pa tudi cene fajneuser posted image . Aja, pa v Ikeo.Tega še ni pri nas.user posted image


... če se je pa tako fletno sprehajat po Celovcu, zraven spijemo pa še kakšno drago kavo. Izbire je pa res več, še posebej pri C&A. ZARA ima pa tudi v vsakem mestu nekaj drugega. Obstajajo pa še vedno trgovine, ki so samo tam, npr. Schöps. In do Celovca ni vinjete. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
5.5.2008 8:44:32   
frutka_
Ja, do Celovca se meni ne splača vozit, če sem iz MB. user posted image Gradec mi je bližje.
Poleg tega so v MB vse trgovine, ki so bile prej le v AUT. Še en razlog zakaj ne.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
5.5.2008 8:56:42   
*alja*
kje v MB pa je ta Kik diskont?

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
5.5.2008 9:04:18   
Lara28
Eden pri Giga sportu v Melju, drug pa pri Baumaxu na Tržaški!
Ugoden nakup! Zelo!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nakupi oblačil v Avstriji
5.5.2008 9:07:08   
Anchikaa
Alja...KIK v MB je pri Giga sportu,tam ko je bil prej Hardi.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




porod
lilip

Ste ob porodnih bolečinah tudi kaj kričale zraven?

Ja, kar veliko (18%)

Sem, samo ne preveč (26%)

Ne, nisem (47%)

Se ne spomnim:-) (9%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!