|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
18.12.2006 11:12:22   
*sonchek*
Jutro user posted image

Joj, kakšno vreme! user posted image  Hja, če ne drugega, lepo sovpada z dnevom (jp, ne maram ponedeljkov). Danes bom mela res pester dan - v službi imam živo norišnico, pa še prej moram iz službe, ker šibam na Šlajmerjevo po izvide in ampulo, pa potem do svoje g., da mi da injekcijo v rito - jupi user posted image  Zvečer pa imava še 3D UZ v Domžalah pri dr. Strahovi (preverjeno). Če ne bo nje, sploh ne grem na UZ user posted image

tejčica ti si pa res pridna! user posted image  Jaz upam, da se bom peke piškotov lotila v petek oz. nakasneje v soboto...

Ta vikend sva bila zabubljena med prah (dobesedno), saj sva iz stanovanja metala odvečne kose pohištva (spraznila sva sobo, ker je treba počasi narediti prostor za user posted image ), preurejala stanovanje in pospravljala, pa je še vedno ostalo ogormno enih stvari... Pa še smrekico morava postavit - letos vse delava z zamikom user posted image

urskas tudi jaz nisem dobila še nobenega potrdila o PDP od g..

dajadada varnostniku sem se očitno zdela že dovolj okrogla, da bi šla lahko rodit user posted image  Ne, ne, bomo kar do marca počakali! Pogledala sem tudi previjalne mize Izi Mobili - ravno zdaj imajo akcijo, tako da moram svojega možeka nahecat, da se zapeljeva do BTC-ja user posted image

sibil čuvaj se in čimprej se pozdravi! user posted image user posted image

KAVICA ta teden se vam žal ne bom mogla pridružit... user posted image

Aja, pa danes smo dopolnili 28 tednov user posted image

Zdaj pa hitro naprej delat... Pozdravček user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Marčevke
18.12.2006 11:21:19   
draja
Po dolgem času še pozdravček od mene! Vas berem, samo za pisanje pa vedno zmanjka časa...

Midve s pupo sva Ok in vedno bolj čutim njene brce. Zdaj jih čutim tudi čez cel dan, razen včasih, ko je zatišje do večera. Če pojem kaj sladkega pa je vedno veselica... (tudi jaz včasih zaženem paniko kot se je zgodilo Tinaaji, ker jo cel dan ne začutim, in jo potem kličem in dregam trebušček, da bi se premaknila, pa jo ponavadi predrami le hrana user posted image ).

Sibil, želim vam čim prejšnje okrevanje in da se vas celo zimo noben virus več ne loti, ker to je pa res že od sile!

Tejčica, čestitke za zaključeno peko. Ne sekiraj se zaradi cimetovih zvezdic, jih bodo pa drugo leto bolj željno pričakovali. Drugo leto bo pa itak Taja že vse sama obvladala, ko ti tako pridno pomaga. Pa čestitke za njen prvi nastop, je še mene mrazilo, ko sem brala tvoj opis user posted image .

Kr_enamami, jaz sploh ne vem kaj bi naredila, če bi na WC-ju zagledala kri! Po moje bi me taka panika, da ne bi mogla zaspati celo noč. Resnično upam, da se ne tebi ne kateri drugi od nas kaj takega ne zgodi več. Počivaj, počivaj in še enkrat počivaj.

Imejte se lepo in naj vam hitro mine še ta delovni teden do praznikov.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Marčevke
18.12.2006 11:40:05   
slumpo
ojla

samo en hiter pozdravček še od mene ...se bolj  podrobno javim ko se stanje malček umiri.........saj imamo v službi in doma norooooo

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   [Brisano sporočilo]
18.12.2006 13:52:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slumpo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Marčevke
18.12.2006 13:53:57   
Sibil_
Hvala za vse lepe želje ampak mi gremo iz slabega na slabše.JAz sem že na -10 kg, mali je pa končal v bolnici.Do sedaj sem bila z njima, zdaj moram doma vzet nekaj cot itd in potem spet šibam gor.Sem pa tako švoh da komaj hodim.No, čez noč bo mož v bolnici z malim, jaz pa doma.In bom itak verjetno bolj švoh spala, ker me bo skrbelo.Sicer je na opazovanju, pa vse so mu vzeli za pregled (kri, voda, na blato še čakamo), ampak mene vseeno skrbi in kar jokam-jah, to bo verjetno tudi od nosečbnosti kaj potencirano.MAh, grozljivka skratka.user posted image

Za kavico upam da pridem in da bo mali ok do takrat, res bi mi pasala.

Aja-je pa polna bolnica teh viroz z bruhanjem in so kar hude, tudi pri starejših otrocih.Kdo za vraga je ustvaril te viruse, sam drek delajo, grrr.

Grem cunje pripravit, LP,
SIbiluser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Marčevke
18.12.2006 14:23:58   
tejčica
Ojoj Sibil, Patrik je pa res bogi, ma vi vsi ste bogi. Sicer pa če je tako slab je boljše da je v bolnici, da mu vsaj infuzijo dajo in si opomore. Je pa te viroze z bruhanjem res polno. Moja 19-mesečna nečakinja je bila v bolnici zaradi bruhanja (ravno tako viroza) pred tremi tedni. Zaradi dehidracije so ji dali infuzijo in si je hitro opomogla. Notri je bila pa dva dni. Sigurno je pa zate kot mamico to zelo stresno, saj imeti otročka v bolnici ni luštno.user posted image Pazi nase in na svojo pikico. Pa hitro se vsi pozdravite, da boste uživali v praznikih. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede mojega današnjega napovedanega lenarjenj... nič od tega. Sem se lotila brisat prah, pomivat po tleh, drgnit kopalnico. Pol pa še v šoping in seveda sem kupila tudi mandeljne, da zvečer naredim cimetove zvezde. Nisem dolgo zdržala. user posted image  Moj me bo sam še nekam poslal s to peko. Vse večere čmurim v kuhinji in ni nič crkljanja.user posted image

Hvala za pohvale za našo malo plesalko. Imajo kar pestro te dni. Glavno je bilo v petek, potem so imeli nastop še v soboto, to sredo pa imajo zadnjega. Slik imamo noro veliko, seveda pa smo tudi vse posneli  in se vsakič ko gledamo nasmejimo do solz.

Pri nas je pa noro začela burja vlečt. Zraven še malo dežuje, ampak kaj ko dežnika ne moreš imeti odprtega. Jaz sem prej samo to dosegla, da se mi je zlomil, mokra sem bila pa ravno tako. Pa še zjutraj sem rekla da mi tako vreme danes prav paše. No, nič več!!!user posted image  

Pa pa!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Marčevke
18.12.2006 15:08:08   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

Jaz sem do danes pridelala že 9 kguser posted image  kile grejo res ful hiter gor, ma v prvo je šlo vse skupaj bolj počasi, no v glavnem da je z pikico vse v redu, za hujšanje pa bo še čas, bomo po dojenju udarili 90 dnevno dietouser posted image


Se bomo zmenile za skupno hujšanje user posted image user posted image

tejčica - ti si pa res pridna! Blagor ti ko imaš še toliko energije. user posted image  Pa kako slikico še nam zaupaj.

Sibil - vidim da imaste spet problem z zdravjem. Vas pa letos tole noče zapustiti. Držim pesti, da se čimprej vsi pozdravite. Res ni prijetna stvar. user posted image user posted image user posted image

*sonchek* - upam, da boš zvečer čimmanj utrujena, glede na to, kaj vse te danes čakaš. Pa lepo se naglej svojo pikico.

Drugače pa pri nas nič novega. Lepo se imejte v tem deževnem (mogoče sneženemuser posted image ) dnevu.



_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Marčevke
18.12.2006 16:06:31   
Tekica
Sibil - čim prej se pozdravite - upam, da bodo tudi tebe nekako okrepili - ja, res, virusi ... ko jih je najmanj treba. Poskusi si zvečer narediti kaj takšnega, da te uspava - utrujena si verjetno več kot preveč. Upam, da bo čimprej vse user posted image .

Tejčica - hm, jaz si vseeno vzamem čas za crkljanje, eno rundo piškotov smo pa že tako ali tako pojedli - ampak se morda lotim jutri - danes moram narediti še precej za službo. Si mi kar sline vzbudila. Mala plesalka je pa gotovo nepozabna!!

Mi imamo pa sneg user posted image . Je sicer že nehalo snežiti, bilo pa je lepo, ker sem noter in mi ni treba ven ...
Sicer pa - nagovarjam svojega, da greva pogledat vozičke - da bova morda potem kaj kupila preko spleta, pa se nikakor ne zgane. Pač pa je zadnjič strašno užival v trgovini z igračami - so imele modelčke avtov in tovornjakov - in sva prav težko odšla domov user posted image .

Aha, ko pišete, da vam otrdeva trebuh, a je to boleče - ker sama imam večkrat trd trebuh, ampak nič ne boli, mogoče je manjše nelagodje.

Aja, sonchek sem videla, da bo res treba po nalepke in upam, da bomo vseeno lahko malo prilagajali predavanja, saj bi res rada hodila (oba) na vse. Pa lep 3d uz danes.

Bodite čim boljše!


_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Marčevke
18.12.2006 17:26:52   
LP
Ojla punce!!!
Danes sem imela pregleda in VSE JE OK!!!!!!!! Mali je sicer zvit v trebuhu v kolpčič, kot mucek, tako da sem se kr mal ustrašla, ker ni takoj našla srčeka. Itak je bil cel dan bolj čuden, ker je bil ravno tisti pregled na katerem je pred 2 letoma našla pri prvem otročku tumorček.... Ampak zdaj je vse v najlepem redu, mali brca, mamica je pa vsa srečna.
Pregeld imama zdaj spet čez 1 mesec, in do takrat bomo mal veseli, mal na trnih, ampak samo da zguramo do marca.
Pri nas pada snegec, je tk fino, sploh ker je bolj poseben dan, ko vem, da je mali srček ok.
Pozdravčki vsem....L*user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Marčevke
18.12.2006 20:50:51   
bincika
Čestitke vsem,ki ste pridne, delavne in po vrhu še noseče!user posted image
Jaz sem v 27t, stanje je ok, brcike čutim zelo zelo rahloali pa skoraj nič, sem paniko že dvakrat zagnala, bila pri ginekologu in mala pikica brca kot nora,le da jaz teh brc ne čutim, že celo nosečnost se počutim fenomenalno in sploh ne vem, da sem noseča in tudi tole brcanje me nič kaj ne utruja. A se še kateri dogaja podobno kot meni?

(odgovor članu LP)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Marčevke
19.12.2006 8:16:03   
soncek78
Hello user posted image !
 
Javljam se samo tako na hitro, da vas malo pozdravim. Naša user posted image  veselo user posted image  in je prava mala razgrajačica. user posted image  je tako user posted image , da že komaj čaka... in odšteva dneve.
 
Cotic sva že dobila en cel kup. Čeprav so od fantka, imava srečo, da so kupovali vse v nevtralnih barvah.
 
Tudi voziček sva že dobila. Tako je cotkan.
 
Sibil - pozdravite se kmalu. Bom držala pesti, da bo kmalu vse v redu. user posted image  Cartajte se in pazite se viruskov. En velik user posted image za malega Patrika.
 
Tejčica - ti si pa res ful aktivna... jaz ne pečem dosti, ker ne najdem časa za to.
 
Moj user posted image  pravi, da sem kot lokomotiva, saj se ne ustavim nikoli... v vikendu sva obdelala vse trgovine na obali... ne vem, ča nama je katera zbežala.
 
Do sedaj sem se zredila za 4 kg. Mami je rekla, da ni šans da se zredim za več, ker nikoli ne mirujem in vse kar pojem tudi pokurim.
 
Danes zunaj tako lepo hladno piha, da je kar veselje. Če bo še sonček pokukal bo pa super. Samo, da ni tiste smotane megle in dežja. Pa še sneg je na Slavniku... tako vsaj za vzorec.
 
Dekleta lepo se imejte in pazite na svojeuser posted image . Pozdravček sem!

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu bincika)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Marčevke
19.12.2006 9:23:42   
Žabika
No da se še jaz na hitro javim, včeraj enostavno ni bilo časa za vse!

Tudi jaz sem polna energije, počutje je super, v Londonu smo se imeli super, da o koncertu George Michaela sploh ne govorim! Skratka preživela sem res lepih pet dni!
Kupila sem velikoooo oblekic za malega pikca, tako da samo upam, da bo lahko to vse ponosil-a!

Zdaj že veselo delam v službi in z veseljem čakam na petkov UZ, da malo vidim kaj se dogaja v trebuhu in kako pridno rastemo!

Sibil: želim ti, da se čimprej pozdravite in da čimprej dobiš sinčka nazaj domov. Ti se pa le čuvaj!

LP: pozdravljena med nami in srečno še naprej!

Lp,
Ž.



(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Marčevke
19.12.2006 10:24:19   
*sonchek*
Ojla user posted image
 
Joj, punce jaz sem tako srečna, ker sva včeraj videla najinega sončka! Vse je ok, vse pohvale dr. Strahovi, ki mi je naredila res konkreten pregled, vse še enkrat premerila, pregledala, vse podrobno razložila, nama sprintala ogrooomno slikc in se nama res posvetila user posted image  Mali paglavček tehta že ok. 1200 g in ima čuuuudovit obrazek - okrogla lička, prifrknjen nosek in mala usteca - enostavno popoln!.  Izrezani očka je! user posted image  Midva sva bila tako ponosna in sva še cel večer gledla slikce in občudovala to malo bitje user posted image   Med nogicama smo ponovno delali cenzuro, tako da še vedno ne veva kaj nosim pod srčkom.
 
No, pa včeraj sem dobila injekcijo pri svoji g. (nič hudega, malo zapeče in je vsega konec), tako da imam zdaj do 8. januarja mir (takrat pa spet maraton - služba, pregled in nato tekanje na drug konec LJ, ker se isti dan začne še MŠ - bravo jaz, ker mi vedno uspe vse stlačit na en sam dan user posted image ).
 
Drage moje, čuvajte svoje bušije, sibil tvoji družinici pa želim čimprejšnje okrevanje user posted image user posted image
 
Pozdravček user posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Marčevke
19.12.2006 10:26:43   
dolgolaska
O!

Evo še mene malo po dolgem času!
Kar res naenkrat več ni časa za čebljanje...pa še ta veseli december....groza!
Pri nas vse ok...v čet.moram zopet vodo dat imam veliko belega toka(izcedka)in mi je spet napisala Canesten in sedaj moram v čet. še enkrat dat vodo na pregled....sam sej vem da ne bo nič boljše,ker mi Canesten čisto nič ne pomaga...
...aja...pa dobila sem železov sirup za pupat(žličko zvečer in žličko zjutraj)...ga imam 106...a katera ve koliko pa je normalno?????

Katero hrane jeste za železo??????

Tudi pri nas je malo snegeca ostalo,tako da je takoj boljše in res tisto prvo decembersko vzdušje!

Včeraj je moj dragi v MŠ dobil potrdilo,da gre lahko z mano rodit in predavanje imamo še v sre.potem pa konec...samo še čakamo na MAREC!!!!JUPIIII!Komaj čakam!!!!!
Mali je tudi ok...brca kot veliki in je že sedaj tako aktiven kot ati...user posted image
Prejšni teden je bil velik cca.32cm in 9640g(slabo kilo je imel!)



Midva imava danes 27 tednov....še malo....pa bova na cilju!
        user posted image         user posted image           user posted image        user posted image        user posted image

LP!user posted image

< Sporočilo je popravil dolgolaska -- 19.12.2006 10:29:15 >

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Marčevke
19.12.2006 11:34:59   
Žabika
Dolgolaska: normalna vrednost hemoglobina v krvi je od 120 do 180  g/L. Jaz nimam težav, tako da ne jem nič posebnega samo za železo, pravijo pa da je dober nek sirup, ki ga kupiš v lekarni.

*sonchek*: a si ti že dobila celoten urnik MŠ, ali veš samo za prvi dan? Mene ta prvi teden v januarju ni, pa ne vem, če se bom lahko potem drugi teden pridružila na tečaju?

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Marčevke
19.12.2006 11:48:14   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: Žabika



*sonchek*: a si ti že dobila celoten urnik MŠ, ali veš samo za prvi dan? Mene ta prvi teden v januarju ni, pa ne vem, če se bom lahko potem drugi teden pridružila na tečaju?



Žal nimam celotnega urnika, niti nisem prepričana, da se ga lahko dobi user posted image  Vem le, da se tečaj začne 8. januarja ob 16. in 18. uri. Mislim, da ne bo panike, če kakšno predavanje izpustiš - jaz bom šla na prvo, pa ti lahko sporočim kdaj bodo naslednja in ob kateri uri user posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Marčevke
19.12.2006 11:50:33   
sezam
Naš user posted image  je tudi pravi razgrajač. Posebno aktiven postane, ko se uležem (podnevi ali ponoči - ni pomembno) na levi bok. Takrat trebuh kar poskakakuje user posted image . Je res pravi fuzbaler.

Drugače še vedno čakamo na tišlarja, da nam pride zmontirat stopnišče, da lahko nato uredimo sobico in še mi pričnemo s pripravami na user posted image . Že komaj čakam, da bom spet malo prestavljala male cotke user posted image .

Žabica - fino, da ti si uživala v londonu user posted image

*sonchek* - user posted image user posted image  za tvojega user posted image . Verjamem, da si ga nisi mogla nagledat.

No, jaz grem našega  user posted image  gledat takoj po praznikih (3.1.) v porodnišnico (v sklopu raziskav za predčasni porod), nato pa šeenkrat 12.1. pri svoji G - redni pregled. Tako, da ga bomo v januarju videli kar 2x. Jupi user posted image .

pri nas še nobenega sledu o snegu  user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Marčevke
19.12.2006 12:50:55   
Sibil_
Pozdravček!

Moja fanta sta doma, mali ni nič več bruhal in zgleda ok, tudi izvidi so ok.Je pa to neka hudičeva viroza z bruhanjem samo ponoči-ma to ne moreš verjet.Bolnica pa itak polna tega sranja.user posted image

Jaz sem zdaj vsa vesela, mali je pridno jedel in zdaj spi, mi pa moramo še celo stanovanje dezinficirat-bljak.Pa vse igrače preprat itd., skratka en kup dela.Ampak bo vsaj generalka pred novim letom-čeprav prisilna.user posted image

Obalke potem za petek velja?Pride katera?No, jaz bi že bila tam, če se bo še katera našla....user posted image

LP,
Sibiluser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Marčevke
19.12.2006 13:37:21   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: dolgolaska

sam sej vem da ne bo nič boljše,ker mi Canesten čisto nič ne pomaga...


poskusi s svečkami Borax, men so v prvi n. pomagale pa še dobiš jih lahko brez recepta.

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Marčevke
19.12.2006 18:23:50   
tejčica
Hojla!

No, jaz bi sedaj mogla veselo migat na telovadbi, pa sem brez varstva, tako da migam samo s prsti po tipkovnici. Vsaj nekaj, tako da nimam slabe vesti.user posted image  Sicer pa glede na to, koliko piškotov sem pojedla v zadnjih dneh, bi morala hodit na telovadbo vsak dan, pa še ne vem če bi pokurila vse kalorije.user posted image

Pri nas še vedno burja vleče, tako da sploh ni za bit zunaj. Začuda me ne boli glava (ŠE), ki me običajno spremlja ob burji.

Sibil, super da ste že doma in da je vse ok.user posted image Jaz v petek pridem na kavico.

Čestitke vsem za dopolnjene tedne in za uspešne preglede. user posted image user posted image user posted image

Pa pa!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Marčevke
20.12.2006 8:14:27   
bibi
Tinaaja ali pa bilokatera ki je že naročala preko kikiwelta. Ko na netu naročiš željene izdelke a ti kaj napiše, da je naročilo bilo oddano ali je dosti, da se ti pokažejo nekakšna pogodbena pravila??

Jaz sem naročila preko njih in sem se cenkala z njimi! Na zadnje sem gledala voziček 03.12. in je prišel voziček, trda košara, zimska vreča, avtosedež in adapter tam okoli 150.000 (znamka Icoo). Predvčerajšnjim pa grem spet gledat na net in vidim da so podražali vse skupaj in da sedaj pride vse skupaj čez 200.000! user posted image  Pa sem jim napisala da kakšen razlog imajo za podražitev cen, da sem pred 14 dnevi gledala in da bi ne prišlo 50.000 manj. Pa so mi odgovorili, da je ta proizvajalec jim dal narobe cenike in da so zdaj ceniki popravljeni ampak, da jim naj napišem kaj bi rada imela in mi bodo naredili osebno ponudbo! In res napišem in mi pošljejo nazaj ponudbo s starimi cenami!!! In sem danes kr naročila pa čeprav sem mislila šele januarja naročit (da si ne bi kaj slučajno premislili). user posted image  In zdaj čakam na potrdilo, da lahko plačam preko banke!

A to kmalu pošljejo? Pa ste vse ki ste naročile preko kikiwelta dobile ali ste imele probleme??

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   [Brisano sporočilo]
20.12.2006 17:26:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bibi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Marčevke
20.12.2006 17:36:39   
Sibil_
Dan!

Pa kje ste vse čveke?A ste vse po trgovinah al kako?No, sodeč po gužvi je tudi to možno...user posted image

Jaz sem imela danes pregled, vse ok, razdalja s/f je 30 cm, kar je dobro.Ima pikica dosti plavalnega prostora-hehe.Počutje tudi ok, razen utrujenosti.Drug teden moram pa kri dat pa po cepivo, pa tisti ogaben cuker pit.Fuj.user posted image

Mali je tudi dobro, jutri gre v vrtec in res upam, da spet v teh dveh dnevih česa ne privleče domov, ker to je pa že preveč zdej.PA še vse zadeve v vrtcu je zamudil, cel veseli december je šel mimo njega.user posted image

Obalke za petek velja, komaj čakam petek, bo še katera prišla mimo?

Kje je kaj snega?A kje pada danes?Na Obali je bil lep sonček, čeprav kar močno piha.

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Marčevke
20.12.2006 18:16:48   
Dajadada
Sonchek: user posted image  za pregled. Me veseli, da si bila zadovoljna. Zdaj sem še jaz začela razmišljati, da bi se naročila. Bi tako rada spet videla svojega fantička, pa ne vem, če ga pri svoji G sploh še bom kdaj. Do marca je pa še taaaakooo dolgo.

Sibil: Tebi tudi user posted image  za pregled, pa upam, da boste sedaj zdravi.

Danes sem imela tako lušten sprehod po sončni, okrašeni Ljubljani, mimo štantov, s katerih diši kuhano vino, ki mi je letos prepovedano user posted image . Trgovinam sem se raje izogibala, sem šla samo v prometeja po par darilc in itak že tam dovolj zapravila.

Čez pol urce pa šibam na telovadbo, da še jaz malo pobrcam (mali že itak kar naprej - vsak dan doživim kakšen nov gib, premik, brciko, ali karkoli že - enkrat nad popkom, enkrat čisto spodaj, včasih mi kar cel trebuh vzvalovi - ni kaj, je kar živahen).

Kavica v Ljubljani bo očitno prestavljena, ker se niste nič javile. Pa saj se vidimo januarja na tečaju, ne?

Komaj čakam petek, da zaključim delovno leto. user posted image user posted image user posted image

Bodite pridne, božajte bušije in mislite na svoje user posted image .

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Marčevke
20.12.2006 19:31:47   
*sonchek*
Ojla user posted image

No, da se še jaz malo javim. V letošnjem letu delam le še jutri, potem pa zasluženi dopust do 3. januarja user posted image Komaj že čakam!!! Danes sem šla na lov za darilci, a neuspešno - jaz res ne vem kaj je z mano, ampak meni se enostavno ne da (več) letati po trgovinah, še posebej ker je povsod taka gneča user posted image Očitno bo letos dragi kupoval darila user posted image

dajadada tudi midva nisva bila povsem odločena ali naj greva na 3D UZ ali ne, ampak nama zdaj definitivno ni žal. Dr. Strahova se nama je res povsem posvetila, naredila konkreten pregled, tako, da sva se v bistvu še enkrat prepričala, da je z malim paglavčkom vse ok. In konec koncev je to najpomembnejše! Sicer nisem povsem prepričana, a mislim, da mi moja g. ne bo več delala UZ - verjetno le samoplačniškega v 30. tednu user posted image

sibil čestitike za uspešen pregled, pa upam, da boste zdaj zdravi user posted image

Lep preostanek večera in čimveč brcik naših sončkov!

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?