|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzmetnica merkur iz BC
3.6.2006 20:29:38   
mojca*
a jo katera ima? imajo jih več vrst, baby alergo, star, lateks....mi imamo tole alergo, snemljiva prevleka, pralna na 95, proti alergijam, pršicam....itd, stala je 18 000, pa je ko malčka dvignem iz posteljice na mestu kjer je ležal vdolbina. se pravi pod njegovo težo se jogi vgrezne. a je to normalno? mora tako bit? ker bi naj bila vzmetnica za dojenčka trda....user posted image
ali ima katera to vzmetnico in kako ste zadovoljne? ne vem, kaj naj, ali jo naj reklamiram in nesem nazaj?
hvala vam, pa lep večer.
m.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzmetnica merkur iz BC
3.6.2006 20:49:04   
Antigona
Če ostane vdolbina ko user posted image  dvigneš reklamiraj in naj ti dajo novo.

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzmetnica merkur iz BC
3.6.2006 22:14:10   
Magi*
to je pri teh vzmetnicah običajno. tudi mene je jezilo. sem pa nekaj časa jo obračala in sedaj se mi zdi, da se ne delajo več vdolbineuser posted image  se pa spomnim šoka, ko sem pri 2. mesecih ugotovila, da je od silne teže naše dojenčice v vzmetnici vdolbina.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzmetnica merkur iz BC
3.6.2006 22:23:16   
Jančika_
Se ne spomnim več, katero vzmetnico smo imeli, vsekakor je bila ena dražjih in kao boljših, takrat je bila čisto nova na tržišču. No, moje dete je spalo nepremično in seveda je takoj nastala vdolbina pod njegovo glavo. Tudi ko sem jogi obrnila, je po dveh tednih tam še vedno bila tista luknjauser posted image . Pa sem nesla zadevo nazaj v BC in sem vzela neko cenejšo varijanto s kokosovimi vlakni, na tej se pa ne delajo vdolbine. Torej, mene je tista luknja preveč motila.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzmetnica merkur iz BC
4.6.2006 14:19:03   
ČebelicaMaja
Tudi mi imamo vzemtnico Hespo iz BC (stala je enkaj čez 15000 sit)- ki je s kokosovimi vlakni in vzetenjem na sredini... imamo pa tudi vdolbino pri glavi, ki smo jo odkrili po 6 tednih upoarbe, ko je imela user posted image  šele okrog 4 kg... sem klicala v BC in so rekli, da je normalno, da se zgornja prevleka malo raztegne in naredi vdolbinica, lahko pa jo z računom prinesemo nazaj in zamenjamo... garancija je 1 leto od nakupa, seveda z računom. Še premišljujemo, kaj narediti, da ne bi pri novem prišlo do enake težaveuser posted image
Jančika, katerega  (ime) ste pa pri vas kupili, da je bilo potem OK?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzmetnica merkur iz BC
4.6.2006 15:02:13   
Jančika_
Ej, pojma nimamuser posted image . Mali zdajle spi, tak da ne morem pogledat, če kje kaj piše; samo mislim, da na prevleki nič ne piše. Je tak tak precej tanjši od navadnih jogijev, pa precej trd, nič nima vzmetenja not, ima pa lateks in kokosova vlakna. Stal je 9 ali 10 jurjev. Zdaj ravno rihtava posteljico za Vasjevega bratca in bova poskusila dobiti enak jogi.

Ko se bo mali zbudil, bom šla pogledat in javim.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzmetnica merkur iz BC
4.6.2006 22:17:08   
Jančika_
Ne, nikjer nič ne piše, žal.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vzmetnica merkur iz BC
5.6.2006 0:55:22   
ČebelicaMaja
Vseeno hvala za trud... bomo tud mi še v BC zasitnaril in vse prešnofal:-)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?